• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
Hasta Yatağı Teslimatları

Hasta yatağı ödeme

Aylık Kiralık Hasta Yatağı

Karyola Kiralama İzmir

Hasta Karyolası Kiralama

İZMİR ÇİĞLİ'DE HASTA YATAĞINI NASIL KİRALARIM?

Çiğli ilçemizin tüm mahallelerine aylık hasta yatağı kiralama hizmeti veriyoruz.

Hasta Yatağı Kiralama Çiğli

Çiğli firmamız mağaza ve depo merkezinin olduğu ilçemizdir. Çiğli'de hasta yatağı almak isteyen hasta yakınları genellikle firma merkezini yerinde ziyaret ederek hasta yatak modellerini ve çalışma şekillerini bizzat yerinde görerek satın almaktalar. Çiğli Evka 2, Egekent, Yenimahalle, Harmandalı, Ataşehir mahallelerimizde hasta yatakları satın alınsın veya kiralansın saatler içinde teslimatlarımızı gerçekleştiriyoruz. Çiğli firmamızdan hasta bezi, havalı yatak gibi medikal ürün siparişlerinizi eve teslim kapıda ödeme imkânı ile sunmaktayız.


ÇİĞLİ MAHALLELERİ

Ahmet Efendi, Ahmet Taner Kışlalı, Ataşehir, Atatürk, Aydınlıkevler, Balatcık, Çağdaş, Cumhuriyet, Egekent, Esentepe, Evka 2, Evka 5, Evka 6, Güzeltepe, Harmandalı, Kaklıç, Köyiçi, Küçük Çiğli, Maltepe, İzkent, İnönü, Sasalı, Şirintepe, Uğur Mumcu, Yakakent ve Yalı mahalllelerine 2 saat içinde hasta yatağınızı getirip kuruyoruz ve aylık kiralama yapabilirsiniz.

Hasta Yatağı kiralamak veya satın almak istiyor ve hasta yatağını yerinde görmek istiyorsanız Çetin Medikal mağazamız, Özel Can Hastanesi Çiğli acil girişinde yer almaktadır.

Mağazamızda 9 hasta karyolası modelini stokta bulundurmaktayız. Havalı hasta yataklar ve tüm medikal malzemeler mevcuttur. Her ürün için Çiğli'de eve teslim hizmetimiz vardır.


Çiğli hasta yatağı kiralama, Çiğli hasta yatağı kiralama, hasta yatağı kiralama ahmet efendi, hasta yatağı kiralama atatürk, hasta yatağı kiralama aydınlıkevler, hasta yatağı kiralama balatçık, hasta yatağı kiralama çağdaş, hasta yatağı kiralama egekent, hasta yatağı kiralama ataşehir, hasta yatağı kiralama evka 2.814 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Karyola Kiralama

motorlu hasta karyolası izmir

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Aylık,Haftalık,Günlük Kiralık Tekerlekli sandalye

Hasta Bezleri