• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
Hasta Yatağı Teslimatları

Hasta yatağı ödeme

Aylık Kiralık Hasta Yatağı

Karyola Kiralama İzmir

Hasta Karyolası Kiralama

BUCA'DA HASTA YATAĞI KİRALAMA YAPILIR MI?

Buca ilçemizin her semtine hasta yatağı kiralamalarda maksimum 3 saatte teslimat yapıyoruz.

HASTA YATAĞI KİRALAMA BUCA

Hasta yatağı konusunda uzun yılların tecrübesi ile doğru hasta yatağını teşvik ediyor, gerek bütçe açısından gerekse hastanın rahat etmesi bakımından tüm imkanlarımızı kullanıyoruz.
Buca en fazla hasta yatağı kiralaması yapan ilçelerimizden biridir.

Neden Hasta Yatağı Kiralanır?

Bu sorunun bir çok mantıklı açıklaması var. Peki hasta yatağı kiralamanın ne gibi faydaları vardır?
Hastamızın kısa süreli tedavi görüyor olması hasta yatağı kiralamalarda birinci ve en önemli etkendir.
Uzun süreli tedavilerde hasta yatağı kiralamak malesef ekonomik olmamaktadır.
Hastane ortamında ayarlı ve motorlu hasta yatakları konforlu olmaktadır. Hasta taburcu olup eve geldiğinde malesef oturması kalkması sorun olmakta ve hastanın yaşam kalitesi düşmektedir.
Buca'da hasta yatağı kiralamadaki temel amaç hastanın ev ortamında da rahat etmesidir. Yemek yeme, tv seyretme, doğrulma ve yatma faliyetlerini hasta yatağı motorları sayesinde kolayca yapabilme olanağı sağlar.
Çetin Medikal olarak Buca ilçemize bu hizmeti kesintisiz sürdürmekteyiz.

Hasta Yatağını Kiralarken Nelere Dikkat Etmeliyim?

1.Mümkünse hasta yatağı kiralama işlemi yapmış olan hasta yakınlarından bir firmanın referansını alın çünkü bir çok firma hasta yatağı kiralama işleminde malesef gösterilen yatağı size getirmemektedir. Hasta yatağı teslimat süreci de bir o kadar önemlidir, planlanan zamanda gelmeyen hasta yatağı sizleri zora sokacaktır.
2.Kiralamak istediğiniz hasta yatağının motor sayısını sorun ve mümkünse görsellerini isteyin.
3.Hastanızın hasta yatağına ek olarak havalı hasta yatağına ihtiyacı var mıdır, varsa ne tür bir havalı yatak gereklidir (Baklava desenli, boru tipi veya pozisyon veren). Bunu öğrenmenin yolu doktorunuza sormak veya medikal firma uzman personelinden yardım almaktır.

Çetin Medikal olarak bizler hastalarımıza görsel atmadan ve hastalarımızın ihtiyaçlarını sormadan ürün teslimatı yapmıyoruz.

BUCA'DA HANGİ MAHALLELERE HASTA YATAĞI KİRALANIR

29.Ekim, Adatepe, Akıncılar, Atataürk, Aydoğdu, Barış, Belenbaşı, Bucakop., Cumhuriyet, Çağdaş, Çaldıran, Çamkule, Çamlıpınar, Dicle, Doğancılar, Dumlupınar, Efeler, Fırat, Gaziler, Göksu, Güven, Hürriyet, İnkilap, İnönü, İzkent, Karacaağaç, Karanfil, Kanaryalar, Kırklar, Kozağaç, Kuruçeşme, Laleli, Menderes, Murathan, Mustafa Kemal, Seyhan, Şirin kapı, Ufuk,Vali Rahmi Bey, Yaylacık, Yenigün, Yeşil bağlar, Yıldız, Yiğitler ve Zafer mahalleleri. Görüldüğü gibi Buca'nın her mahallesine hasta yatağı kiralama yapmaktayız.


BUCA HASTA YATAĞI KİRALAMA 

Hasta Yatağı Kiralama 29.Ekim, Hasta yatağı Kiralama Adatepe

#Hasta yatağı Kiralama Akıncılar #Atataürk Hasta yatağı Kiralama #Aydoğdu Hasta yatağı Kiralama #Hasta yatağı Kiralama Barış #Hasta yatağı Kiralama #Hasta yatağı Kiralama Belenbaşı #Hasta yatağı Kiralama Bucakop #Hasta yatağı Kiralama Cumhuriyet Hasta yatağı Kiralama #Çağdaş Hasta yatağı Kiralama #Çaldıran Hasta yatağı Kiralama #Hasta yatağı Kiralama Çmkule #Çamlıpınar #DicleHasta yatağı Kiralama #Hasta yatağı Kiralama Doğancılar,Hasta yatağı Kiralama Dumlupınar,Hasta yatağı Kiralama Efeler #Hasta yatağı Kiralama Fırat #Hasta yatağı Kiralama Gaziler #Hasta yatağı Kiralama Göksu #GüvenHasta yatağı Kiralama #Hasta yatağı Kiralama Hürriyet #Hasta yatağı Kiralama İnkilap #Hasta yatağı Kiralama İnönü #Hasta yatağı Kiralama İzkent #Hasta yatağı Kiralama Karacaağaç #Karanfil Hasta yatağı Kiralama Hasta yatağı Kiralama Kanaryalar #Hasta yatağı Kiralama Kırklar #Hasta yatağı Kiralama Kozağaç #Kuruçeşme Hasta yatağı Kiralama #Hasta yatağı Kiralama Laleli #Hasta yatağı Kiralama Menderes #Murathan,Muastafa Kemal #Hasta yatağı Kiralama Seyhan #Hasta yatağı Kiralama Şirin kapı #Ufuk Hasta yatağı Kiralama #Vali Rahmi bey Hasta yatağı Kiralama #Hasta yatağı Kiralama Yaylacık #Yenigün Hasta yatağı Kiralama #Yeşil bağlar Hasta yatağı Kiralama #Yıldız Hasta yatağı Kiralama #Yiğitler Hasta yatağı Kiralama #Hasta yatağı Kiralama Zafer #Buca Hasta yatağı Kiralama #hasta karyolası kiralama Buca.884 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Karyola Kiralama

motorlu hasta karyolası izmir

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Aylık,Haftalık,Günlük Kiralık Tekerlekli sandalye

Hasta Bezleri