• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
Hasta Yatağı Teslimatları

Hasta yatağı ödeme

Aylık Kiralık Hasta Yatağı

Hasta Karyolası ve Yatağı Bostanlı

HASTA YATAĞI BOSTANLI 

 

Karşıyaka Bostanlı mahallemize hasta karyolası, hasta yatağı, havalı yatak ve tekerlekli sandalyelerimizi ücretsiz olarak teslim ediyor ve kuruyoruz. Bu ürünlerin yanında taşıma liftleri, hasta bezleri, nebülizatör cihazları, tansiyon aletleri gibi diğer medikal ürünleri de mağazamızdan rica edebilirsiniz.

 

Çiğli medikal marketimizde tıbbi cihaz ve malzemeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Hastalarımızın rahat edebilmesi, güvenili bir şekilde tedavi süreçlerini geçirmesi için sunmuş olduğumuz hasta karyolaları hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Karyolalarımız motorlu olup modeline göre motor sayısı değişmektedir. Bu motorlar hasta karyolasını hareket ettiren motorlardır. Motor sayısı arttıkça modelin pozisyonları artmaktadır. Hangi pozisyon hastanızın bakımını kolaylaştıracak ve sizi de bakan olarak rahat ettirecekse o pozisyonların olduğu karyolalardan temin etmelisiniz.

 

Karyola temin ederken dikkat edilmesi gereken en önemli konu motor sayısıdır. Bir başka konu ise karyolanın dizaynıdır. Elbette karyolanın görüntüsü ve pratikliği herkes için önemlidir. Bu konunun hem hasta hem de hasta yakını için ne kadar önemli olduğunu siz değerli müşterilemiz vesilesi ile öğrendik. Bu sebeple karyola seçim aşaması konusunda sizlere yardımcı Hasta Karyolası İzmir ile çalışabilirsiniz.

 

Bostanlı mahallemize hasta karyolalarının hepsini ücretsiz kuruyoruz: 2 motorlu demir korkuluklu karyola, 2 motorlu tabanca korkuluklu karyola, 2 motorlu amortisör korkuluklu hastane karyolası, 2 motorlu ahşap hasta karyolası, 3 motorlu tabanca korkuluklu, 3 motorlu abs hastane karyolası, 3 motorlu mobilyalı hasta karyolası, 4 motorlu trendelenburglu hastane karyolası. Bahsettiğimiz gibi tüm ürünlerimiz motorludur ve el kumandalı karyolalardır.

 

Ayrıca Bostanlı'ya karyola siparişi veren müşterilemiz hastalarında yatak yaralarının oluşumunu önlemek için havalı yatak siparişi de vermektedir. Havalı yataklar da hasta karyolaları gibi ücretsiz evinize kurulur. Havalı yatak yelpazemiz: baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak 8 cm, boru tipi havalı yatak 9,5 cm, boru tipi havalı yatak 12 cm, boru tipi havalı yatak 19 cm ve 30 derece pozisyonlu boru tipi havalı yatak.

 

Hasta karyola ve hasta yataklarımız iki yıl garantilidir. Hasta karyolasındaki arızalara kendi ekibimiz bakmaktadır. Başka bir firmanın teknik servis ekibi ile anlaşmamız yoktur. Kendi ekibimiz karyola arızalarını çözmek için gün içerisinde hizmet vermektedir.

 

Bostanlı'ya hastane çıkışı öncesinde karyolanızı kurabilir, hastanız eve gelmeden karyolanızı hazırlayabiliriz. Kurulum konusunda net bir saat için lütfen önceden randevu alınız. Hasta eve gelmeden karyolayı hazır etmek hastanın mağdur olmasını engellemektedir. Kurulum için 0232 376 66 05 numaralı hattımızı aramanız veya 0507 125 62 21 numaralı WhatsApp hattımıza mesaj atmanız yeterlidir.

 

2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası, 4 motorlu hasta karyolası, baklava yatak, boru tipi yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak, manuel ve akülü tekerlekli sandalye, hasta taşıma liftleri, yemek masaları için sitemizi incelebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular var ise müşteri temsilcilerimizden destek bilgi alabilirsiniz.

Bostanlı İki Motorlu Hasta Karyolası - Üç Motorlu Hasta Karyolası - Dört Motorlu Hasta Karyolası Çeşitleri 

İki Motorlu Hasta Karyolası 151 İki Motorlu Hasta Karyolası 152İki Motorlu Hasta Karyolası 152A    İki Motorlu Hasta Karyolası

İki Motorlu Hasta Karyolası 4077 İki Motorlu Hasta Karyolası 4062 Üç Motorlu Hasta Karyolası 153 Üç Motorlu Hasta KaryolasıÜç Motorlu Hasta Karyolası 4055 Ahşap Üç Motorlu Hasta KaryolasıDört Motorlu Hasta Karyolası    Dört Motorlu Hasta Karyolası 4059

Bostanlı Kiralık Hasta Karyolası Çeşitleri

Kiralık Hasta Karyolası Bostanlı 151 Kiralık İki Motorlu Hasta Karyolası

Kiralık İki Motorlu Hasta Karyolası Kiralık İki Motorlu Hasta Karyolası Bostanlı

Kiralık İki Motorlu Hasta Karyolası Bostanlı Kiralık Üç Motorlu Hasta Karyolası Bostanlı

Kiralık Üç Motorlu Hasta Karyolası Bostanlı Kiralık Üç Motorlu Hasta Karyolası Bostanlı

Bostanlı Kiralık Tekerlekli Sandalye

Kiralık Tekerlekli Sandalye Kiralık Hafif Tekerlekli Sandalye

 

Hasta Yatağı BostanlıHasta Karyolası BostanlıBostanlı Hasta YatağıBostanlı Hasta KaryolasıKarşıyaka Hasta Yataklarıİki Motorlu Hasta Yatağı BostanlıÜç Motorlu Hasta Yatağı BostanlıBostanlı Motorlu Hasta Yatağı, Bostanlı Karyola KiralamaKiralık Hasta Yatağı, Kiralık Hasta Karyolası BostanlıElektrikli Hasta Karyolası, Dört Motorlu Hasta Yatağı Bostanlı, Kiralık Yatalak Yatağı Bostanlı, Korkuluklu Hasta YatağıBostanlı Hastane YatağıHastane Karyolası, Hasta Yatağı Fiyatları, Hasta Karyola Yatağı Bostanlı.

  
262 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Karyola Kiralama

motorlu hasta karyolası izmir

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Aylık,Haftalık,Günlük Kiralık Tekerlekli sandalye

Hasta Bezleri