• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
Hasta Yatağı Teslimatları

Hasta yatağı ödeme

Aylık Kiralık Hasta Yatağı

Menemen Hasta Karyolası

Menemen/ 30 Ağustos Mahallesi Hasta Karyolası

 

  29 Ekim mah, 9 Eylül, Emiralem, Gazi Mustafa Kemal, Hatundere, İnönü, İstiklal, Uğur Mumcu, Yahşelli, Villakent vb. Menemen'in tüm mahallerine gün içinde nakliye ve kurulum ile hizmet vermekteyiz.

 

  Menemen'de yaşayan tüm hastalarımıza acil şifalar diliyoruz. Hastalarımızın tedavi süreçlerinin hızlı ve rahat geçmesi için karyola vb. diğer tüm medikal ihtiyaçlarınızı karşılamak için yanınızdayız. Online olarak veya mağazamızdan bir çok tıbbi cihaz ve malzemeye ulaşabilirsiniz. Menemen'den Çiğli mağazamıza ulaşım oldukça kolaydır. İzban ile gelebilir ya da özel aracınızla 25 dakikaya mağazamıza ulaşabilirsiniz.

 

  Menemen, 30 Ağustos mahallesine Acil Karyola ihtiyacınız var ise gece, gündüz veya haftasonu farketmeksizin bizi arayabilirsiniz. Ekibimiz ile Acil Karyola gönderimi de yapmaktayız.

 

  Kurulumlarımız gün içinde gerçekleşmektedir, erken kurulum istiyorsanız sabahtan randevu alabilirsiniz. Mağaza Mesul Müdürümüz eşliğinde Satış Tanıtım Elemanlarımız size karyolalar ile ilgili bilgi vermektedir. Ekibimiz yıllardır karyola tanıtımı yapmaktadır, sizlerden gelen geri dönüşler sayesinde de deneyimlerine deneyim eklemektedir.

 

  Kiralık veya satılık karyolalarımız bulunmaktadır. Menemen'e ister kiralık ister satılık karyola siparişi verin, her zaman aynı hizmet kalitesinden yararlanırsınız. Kiralık karyola modellerimiz tüm hastane karyolalarını kapsamaktadır. Ev tipi modellerden klozetli model ve ahşap model karyola kiralamamız yoktur. Klozetli karyola kişiye özel ürünlerdir ve hijyenik olmadığından bir başkasının kullanması uygun değildir.

 

Satın Alabileceğiniz Tüm Otomatik Karyolalarımız:

 

İki motorlu demir model karyola (eko),

İki motorlu klozetli karyola,

İki motorlu abs başlıklı karyola (yarı hastane model),

İki motorlu full abs hastane karyolası,

İki motorlu ahşap kenarlıklı karyolalar,

Üç motorlu abs başlıklı karyola,

Üç motorlu full abs hastane karyolası,

Üç motorlu mobilyalı hasta karyolası,

Dört motorlu hastane karyolası.

 

   Bu modellerimizden istediğiniz, beğendiğiniz model stoklarda varsa evinize gün içinde kurulur. Hasta karyolası ile beraber kullanılan hasta havalı yataklarını da incelemeyi unutmayınız. Hasta bakımında kaçırdığımız bir an bile hastamızın vücudunda iyileştirilmesi zor yaraların çıkmasına sebep olabilir. Bu yaraların nasıl oluştuğu, hangi malzemeler kullanılarak iyileştirildiği konusunda bilgi sahibi olmamız ve hastamıza hassas davranmamız gerekir. Havalı yataklar yatak yaraları oluşumunu engelleyen ve Sağlık Bakanlığı tarafından onayı bulunan tıbbi cihazlardır.

 

  Tedavi sürecinin uzun olması bekleniyorsa hasta karyolası ve havalı yatak mutlaka beraber kullanılmalıdır. Doktorunuza hastanız için hangi havalı yatağın uygun olacağı konusunda danışabilirsiniz.

  
141 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Karyola Kiralama

motorlu hasta karyolası izmir

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Aylık,Haftalık,Günlük Kiralık Tekerlekli sandalye

Hasta Bezleri