• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • Hasta Karyolaları Satiş Merkezi
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Anasayfa


     2 Motorlu Hasta Karyolası Eko 1001

   
Ürün Kodu : CM 1001
Ürün Özellikleri
Baş ayak kısmı kalkar Çapraz fren sistemi var Parçalar çıkarılabilir Sünger yatak su geçirmez kılıflı
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

 Hasta karyolası, başucu ve ayakucu hareketini dual tipi (çift) elektrikli motor ile yapar. Bu motora aşağıdaki el kumandası ile hareket verebilir, karyolanın tüm fonksiyonlarını kontrol edilebilirsiniz:

             

       Ölçüler:

       Karyola: 200x87cm

       Yatak: 190x85cm

       Yükseklik: 46 cm

 

     125 mm‘lik çapraz frenli tekerlere sahiptir. Başlıkları 18mm suntalamdan imal edilmiştir. Modern mobilya üretim biçimi olan suntalam ile kaplanan suntalar lamine işleminden sonra yanmaz ve suya dayanıklı hale gelir. Takmatik montaj ile başlık, ayakucu ve tekerlekler montaj kolaylığı sağlar. Kromaj kaplı teleskopik korkuluklar mevcuttur. Sırt kısmı, 70 derece açıya kadar ayarlanabilir. Diz kısmı, ise 35 derece ayarlanabilir açıya mevcuttur. 360 derece dönebilen dört adet tekerlek mevcut olup iki tekerlekte kilit mekanizması bulunur. Hastalarda oluşan yaralarını engelleyen özel olarak tasarlanmış sıvı geçirmez yatağı ile birlikte teslim edilmektedir. Hasta karyolası yanında sünger yatak veya havalı yatak için sitemizdeki hastane malzemeleri menüsünü inceleyebilir, hastanıza en uygun yatağı seçebilirsiniz.

  • Birinci motor sıryı kaldırır
  • İkinci motor ayak kısmını kaldırır

 

  Teslimat Hakkında

     İzmir ili ve çevresinde hasta karyolası ve havalı yatak satın almak ve kiralamak isteyen müşterilerimize mümkün olduğu kadar hızlı hizmet vermekteyiz.Hasta karyolaları, sipariş onayından itibaren en az 24 saat içerisinde teslim edilmektedir.

   Çetin Medikal Hasta Yataklarında değişik seçenekler sunmakla kalmaz aynı zamanda hasta karyolası kiralama hizmeti de vermektedir.Sitemizde görülen hasta yatağı ve karyolaları birebir ürün resimlerinden oluşmaktadır; isteğiniz doğrultusunda Çetin Medikal’i ziyaret edebilir ve karyolaları yerimizde inceleyebilirsiniz. Havalı yatak almak isteyen müşterilerimize özel fiyatlarla baklava dilimli ve boru tipi havalı yataklar sunmaktayız.

Taşınma açısından En kullanışlı evde bakım hasta karyolası modeli budur demontedir başlıklar yan bariyerler ve ayaklar çıkarılabilir en dar merdivenlerden dahi çıkarılabilir ev içinde yer değişimi kolay bir hasta karyolasıdır.

     Servis kurulum ve nakliyede merkeze yakın bölgeler için ayrıca bir ücret talep edilmemektedir. Merkez ilçelerimiz dışındaki yerlerde km bazında nakliye ücreti alınmaktadır.Hasta yatağı kiralama işlemi en az bir aylık olmak üzere yapılmaktadır.Hasta yatağı alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri doğru ürünü doğru hastaya almaktır.Hastanıza uygun ürünleri seçebilmek için sitemizdeki ürünleri detaylı inceleyebilir veya bizimle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz Kurulum!
Kapıda Nakit veya Kredi Kartıyla Ödeme Yapabilirsiniz!
 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj