• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
 • https://twitter.com/cetin_medikal
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
  • HASTA KARYOLASI İZMİR
  • Hasta Yatakları Satış Ve Kiralama Merkezi

Anasayfa


     Lazımlıklı Hasta Yatakları HKİ -151T

   
Ürün Kodu : HKİ-151 T
Ürün Özellikleri
Karyola ve yatağı Klozetli altta klozet sürgüsü var iki motorlu hasta karyolası
        Detaylar
 
 
Detaylar

Lazımlıklı Hasta Yatakları

Yaşlıların konforlu bir şekilde günlük ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için satılan ve aynı zamanda kiralanabilen lazımlıklı hasta yatakları, yaşam mücadelesi içindeki kişiler ve yakınları için büyük bir kolaylıktır. Ev veya hastane ortamında tedavisi devam eden kişilerin istirahatlerine devam ederken bakımlarının da özenli bir şekilde devam edebilmesi için ürettiğimiz hasta yatağı modelleri, günlük kişisel bakım ihtiyaçlarının kolay bir şekilde karşılanmasını sağlar.

Ev Ortamında Konforlu Bakım İçin Yardımcı Üniteler

Karyola modellerimizin her iki yanında yer alan metal korkuluklar her türlü güvenliğin sorun yaşanmadan sağlanması için son derece önemli bir görev üstlenir. İsteğe bağlı olarak sunduğumuz ilave donanımlar arasında; serum askısı, tutunma kolu, yemek masası ve idrar torbası askılığı yer alır. Özel olarak ürettiğimiz modellerin üzerinde bulunan lazımlık bölmesi, temizlik ihtiyaçlarının; düzgün, kolay, sağlıklı ve hijyenik bir şekilde tamamlanması içindir.

Yatak üzerinde bulunan çevirme panelleri yardımıyla ayak ve sırt bölgesine özel olarak hareket imkanı tanıyan lazımlıklı

 hasta yatakları, 3 ayrı bölümden oluşur. Karyola bölümünde yer alan lazımlık deliği temizlenme özelliğine sahip süngerle desteklenmiştir. Tekerlekleri 360 derece dönebilen karyolalar, özellikle hasta transferi ve nakillerde kolay ve güvenli bir şekilde kullanılabilir. Hastanın yanı sıra hasta bakımını yapan kişiler için de kullanım kolaylığı sağlayan ürünlerimiz, tedavinin ev ortamında sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için hayat kurtarıcı öneme sahiptir.

Hasta İhtiyaçlarına Göre Yenilenen ve Gelişen YatakModelleri

 

Ayak ve başucu hareketleri manuel olarak kontrol edilen modellere ek olarak kumanda ile kullanılan elektrikli modellerin de bulunduğu geniş seçenekleri müşteri tercihlerine sunan firmamız, lazımlıklı modelleri hasta yatağıyla uyumlu bir şekilde dizayn eder. Hayatının kalan kısmını veya belli bir dönemi yatarak geçirmek zorunda kalan kişiler için tuvalet ihtiyacının sorun olmadan karşılanmasını sağlayan lazımlıklı hasta yatakları, en çok tercih edilen modeller arasında sayılabilir.

 
 
Seçtiklerimiz
Popüler Ürünler