• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
 • https://twitter.com/cetin_medikal
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
  • HASTA YATAĞI KİRALAMA
  • 0232 376 66 05-0507125 62 21-0505 898 25 74

Hakkımızdaki Makaleler

2 Motorlu Hasta Yatağı

Hasta denildiğinde akla gelen ilk şeylerden biri de yatacakları yerin özel olması gerektiği ve de kişiye özel olarak üretilmiş olmasına dikkat edilmektedir. Böylece hastanın rahat ve konforlu şekilde tedavi görmesi sağlanmış olacaktır.

 Hasta yataklarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Medikal ürün satışı yapan yerlerde bu ürünlere rastlanılmaktadır. Hasta yatak konusunda İzmir de çok kurumsal ve uzun yıllardan beri bu ürünlerini satışını yapan yerler bulunmaktadır. Ayrıca internet' ten satış da yapmaktadırlar.

 Ayrıca hasta yatakları kiralana bilmektedir. Böylece hasta tedavi olduktan sonra bir başka kişi de bu üründen faydalanmış olacaktır. 2 motorlu hasta yatakları oldukça kullanışlı olup, manuel olanların aksine kullanımı da çok rahattır. Bu şekilde kullanılan ürünler ayrıca hastaya bakan kişiye de çok rahatlatmaktadır. Çünkü motorlu olduğu için kişiyi fazla zorlamamakla beraber, aynı zaman da hastanın da istediği yatak şeklini rahatlıkla almaktadır.

 İzmir de bulunan hasta yatakları medikal markette özellikle hasta yatakları, bunlardan da 2 motorlu olanları çok tercih edilmektedir. İzmir den verilen siparişler için 3 saatte teslim edilmekle beraber, şehir dışı siparişler ise aynı gün kargoya verilmektedir.

 Hasta Yatakları Nereden Alınır?

 Böylece hem ürün çeşitliliği hem de fiyatlarının diğer firmalara göre daha uygun olmasından kaynaklı sınıfları içerisinde birinci sırada yer almaktadır. İnternet' ten de sipariş verilebilmektedir. Böylece birçok kişiye hitap edebilmektedir. Kiralanan ürünler bir aylık olarak yapılmaktadır. Eğer kullanıcı ürünün kiralamasını uzatmak isterse uzata bilmektedir. Birçok alternatif ile bu firma hizmet vermektedir.
01/12/2021

3 Motorlu Hasta Yatağı

 

Hasta yatakları arasında yatağa bağımlı hastaların günlük yaşamlarını kolay hale getiren ve yatağın ayak ile orta kısmını hareket ettirilebilen yataklar arasında üç motorlu hasta yatağı yer almaktadır. Bu kapsamda hem mekanik hem de elektronik parçalara sahip olan bu hasta yatağı modeli manuel yatak modellerine göre daha fazla kolaylık ve pratiklik sağlamaktadır. Bu nedenle bu yatakları kullanmak son derecede pratik ve basit şekilde olmaktadır.

 

 Üç Motorlu Hasta Yatağı

 

 Manuel yataklara nazaran elektronik ile çalışan üç motorlu hasta yatağı hastanın yaşamını daha konforlu hale getiren ve hasta yakınlarına da oldukça fazla yardımcı olan modeller olarak öne çıkmaktadır. Yaşamını yatağa bağlı sürdüren hastalarda ya da kısa süreli yatağa mahkum olan hastalarda yatak kiralama imkanları mevcut olmaktadır.

 

 www.hastakaryolasiizmir.com sitesinde üç motorlu hasta yatağı yanı sıra birçok ihtiyaca uygun hasta yatağı mevcut olmaktadır. Son derece kaliteli ve konforlu hasta yatakları sayesinde hastaların daha rahat yaşam sürelerine olumlu yönde katkı sağlamaktadır.

 

 3 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

 

 3 motorlu hasta yatağı modelinde yatağın üst kısmında hava delikleri mevcut olmaktadır. Bu hava delikleri sayesinde hastanın terlemesi önlenmektedir. Hasta yatağı üç piston motor ile çalışmaktadır. Bu üç piston sayesinde fazla ağırlıklı hastalar bile oldukça fazla rahat etmektedir. Baş ile ayak aşağı ya da yukarı hareketleri piston motorlar sayesinde yerine getirmekte olup ergonomik el kumandası ile de kolayca kullanılabilme özelliği ile öne çıkmaktadır.

 

 Karyolanın dört köşesinde serum askısı takma yerleri de mevcut olmaktadır. Elektriklerin kesilmesi halinde 9 volta kadar pil desteği ile çalıştırılması da avantajlı özellikleri arasında yer almaktadır. Kolay temizlenebilen, kolay sökülebilir yatak başlığı ile kolaylıkları da mevcut olmaktadır. 360 derece dönen tekerlekleri ile kolayca yer değiştirilmesi özelliği de dikkate çekmektedir.

 17/11/2021

Eve Teslim Hasta Yatakları İzmir

 

Hasta yatağı seçimi konusunda mutlaka çok detaylı bir inceleme yaptıktan sonra karar vermek gerekmektedir. Hem hasta için hem de hastaya bakan kişi için uygun olması gerekmektedir. Hem konforlu hem de işlevselliği anlamında iyi bir yatak tercih etmek doğru olmaktadır.

 

 İzmir de bulunan hasta yatakları medikal market alanında oldukça uzman olup, uzun yıllardan beri sektöre hizmet vermektedir. Alınan ürünlerin teslimi konusun da çok titiz davranmaktadır. Müşteri görüşlerini çok önem veren bu firma İzmir de ki firmalar arasında çok önemli bir yere sahiptir.

 

 Ürünü Teslim Etme

 

 Alınan bir ürün eğer İzmir de 3 saate teslim edilmekte, eğer sipariş İzmir dışı aynı gün kargoya verilmektedir. Firmanın ürünü kullanıcıya ulaştırması çok hızlı olmaktadır. Ayrıca ürünün nasıl kullanılacağına dair bilgileri verilmektedir. Teslim sırasında üründe herhangi bir sorun oluşmuş ise hemen yenisi getirilmekte veya sorun çözülmektedir.

 

 Her geçen gün kendini büyütmekte olan bir firma özelliğine sahip olmaktadır. Müşteri beğenisinden kaynaklı, müşteri potansiyelini de artırmaktadır. Şikayet sayısı oldukça az olmaktadır. Şikayetler hemen çözülme ulaştırılmakta ve kişilere gereken bilgiler verilmektedir.

 

 Firmanın ürünlerini kiraya verme şansıda olmaktadır. Genellikle ürünleri aylık olarak kiraya verilmektedir. Bazen set olarak ürün kiralamak isteyenler de bulunmaktadır. Böylece ihtiyaç dahilinde ki ürünlere ulaşılmış olmaktadır. Ödeme konusunda kullanıcılara çok büyük kolaylıklar sağlanmaktadır.

 

 Ürünleri görmek için İzmir de bulunan adres ziyaret edilebilmektedir. Hastaya en uygun ürün seçilerek, sonrasında eve teslim sağlanmaktadır. Teslimat sırasında garanti belgesi verilmekte ve kullanım koşulları detaylı olarak anlatılmaktadır. Eğer kiralanmış bir ürün var ise yine kullanım şartları anlatılmaktadır. Kira kullanımı sırasında ürün de her hangi bir zedelenme meydana geldi ise sorunun kaynağı araştırılmaktadır. Sonrasında sorun hızlı bir şekilde çözülmektedir.
12/11/2021

Hasta Karyolası

 

Uzun süre hasta olarak yatağa mahkum olan hastaların yataklarının rahat olması ve konforunun en üst düzeyde olması oldukça fazla önem teşkil etmektedir. Özellikle hasta yakınlarının işlerini hafifletmek ve kolaylaştırmak için www.hastakaryolasiizmir.com sitesi üzerinde hasta karyolası kiralama hizmetleri mevcut olmaktadır. Özellikle ev tipi hasta karyolası hastanın kendini hastane ortamında hissetmemesi için tasarım ona uygun olmaktadır. Hasta karyolası modelleri arasında manuel ya da motorlu olarak tasarımlar mevcut olmaktadır.

 

 Hasta Karyolası Kiralama

 

 Uzun süreli ya da kısa süreli kullanımda hasta karyolası kiralama oldukça avantajlı olmaktadır. Ev ortamında tedavinin devam etmesi halinde hasta karyolası birçok sorunun önüne geçecek olması ile öne çıkmaktadır. Hastanın kolay kalkması ya da rahatça yemek yemesi ve diğer ihtiyaçlarını karşılamak adına hasta karyolasının rahat ve kolay şekilde kaldırılıp indirilmesi oldukça fazla önem teşkil etmektedir.

 

 Hasta karyolası İzmir hastaların ve yakınlarının özel taleplerine de uygun olacak şekilde hizmet vermektedir. İzmir'de hasta karyolası kiralama ya da satın alma konusunda oldukça güvenilir ve alanında profesyonel ekibi ile hizmet veren işletme hastaların kendilerinin rahat hissetmeleri için gerekli çabayı göstermektedir.

 

 Hasta Karyolası Kiralama Mantıklı mı?

 

 Hasta karyolası almak hastanın durumuna göre karar verilmesi gereken bir konu olmaktadır. Hasta karyolası tamamen hastanın ihtiyaçlarına hizmet edecek özellikte olmalı aksi durumda, hasta için yararlıdan çok zararlı olabilecek sorunlara neden olmaktadır. Hasta karyolası kiralama avantajları arasında uzun süre kullanılmaması halinde ekonomik yönden tasarruf sağlamaktadır.

 

 Hasta yatağı; hasta için olduğu kadar hastaya bakan ve hastayı tedavi eden kişiler de düşünülerek tasarlanmaktadır. Hastanın konforlu bir yatakta bakılması nedeniyle önemli ve iyileşme sürecine hizmet eder nitelikler taşıyan bir model olarak öne çıkmaktadır. Hasta karyolası kiralama konusunda www.hastakaryolasiizmir.com sitesini ziyaret etme de fayda mevcut olmaktadır.
19/10/2021

Hasta Yatağı Çeşitleri Ve Kullanımı

 

Sağlık, herkesin gerekli hassasiyetin gösterilmesi ve yaşamları için daha dikkatli yaşam tarzı belirleyerek oluşabilecek tüm rahatsızlıklara karşı önlem alınması gerekmektedir. Belirli rahatsızlıklar yaşayan kişilerin talepleri de o yönde değişmektedir. Uzun süreli ve kısa süreli tüm tedavilerde kullanılan hasta yatakları ile ilgili, kalite ürünlerin tercihi konusunda hastaların daha çabuk iyileşme ve rahat etmeleri konusunda yardımcı olmaktadır.

 

 Hastalara yatak sunma konusunda yardımcı olan internet sitesi yer alan www.hastakaryolasiizmir.com ziyaret ederek birçok hasta yatakları hakkında bilgi ve destek sağlanma konusunda yardımcı olmaktadır. Çetin medikal, sunmuş olduğu hizmetlerin fazla olması hasta yakınları tarafından olumlu sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Hasta yatakları 5 bölüme ayrılmaktadır.

 

Yüksek korkuluğa sahip, fren sistemli karyola

 

Yaralanmalarını oluşmasını engelleyen karyola

 

Asansörlü yataklar, ameliyat sonrası talebi yüksek olan karyola olarak kullanım alanları fazlalık göstermektedir.

 

Sırt ve ayak ayarlı karyola

 

Hasta yakınlarının veya ihtiyaç sahiplerine hizmet sunan Çetin medikal, uygun fiyat ve güvenilir hizmet sunumu ile hasta yakınlarına ve tüm ihtiyaç sahiplerinin bağış yapılması konusunda yardımcı olmaktadır. İzmir merkezi olarak görev yapan kiralama ve satın alma gibi birçok işlemlerde destek olmaktadır.

 

 Hasta yatağı seçimi yaparken hastanın tedavi sürelerinin belirlenmesi, hasta yakınları tarafından satın alma ve kiralama gibi karar verme konusunda yardımcı olmaktadır. Hasta yataklarının en az kiralama süresi 1 ay olarak geçmektedir. Ödeme konusunda Çetin medikal kredi kartı seçeneği ile hasta yakınlarına çeşitli imkanlar sunmaktadır.
24/10/2021

Hasta Yatağı Kiralık

 

İnsanlar, hayatlar döneminde sağlıklı yaşam sürdürmelerinin yanı sıra hastalık ile hayatlarının belirli bir bölümlerini geçirmek zorunda kalabilirler. Bu aşamada yeterli teknik ve hizmet gereksinimlerinin, hastalara sunulması konusunda destek alınması hastaların iyileşme süreçlerini belirlemede yardımcı olmaktadır. Hastaların tedavi dönemleri içinde dikkat etmesi gerek birçok unsurlar yer almaktadır. En önemli tedavi sürecin içinde, hastanın hastane ya da evde yatmış olduğu yerin kişinin sağlına uygun ve iyileşme sürecinin hızlandırmak bir konforlu olması gerekmektedir.

 

 Hastaların, hastaneden çıkış veya hastaneye yatış süreleri içinde evde dinlenmeleri süre zarfı içinde hasta yatağı satın alma ve hasta yatağı kiralama gibi birçok taleplere gereksinim duymaktadırlar. Kiralama işlemlerinde, 1 aydan az olmak şartı genellikle istenmektedir. Satın alma işlemlerinde ise ihtiyacı uygun özellikli yatak ve ebatları belirlendikten sonra hasta yakınlara tarafından satın alınmaktadır.

 

 Hastalık süresi içinde hasta yakınları, hastaları için konfor ve hızlı iyileşme süreçleri yaşanması için belirli özelliklere sahip yatak taleplerinde bulunmaktadır. Çeşit olarak çok sayıda yer alan hasta yatakları, hastaya uygun seçim yapılması tedavi aşamasında önem arz etmektedir. Hasta yatakların bazı özellikleri aşağı yer almaktadır.

 

 Hasta Yataklarının Özellikleri Nelerdir?

 

Bel ve eklem ağrılarına uygun yatak seçimi

 

Yatağın içinde acil durum düğmesi özellikleri

 

3 motorlu hasta yatakları

 

Lazımlığın olduğu hasta yatakları

 

Havalı hasta yatakları
08/09/2021

Hasta Yatağı

 

Herkesin yaşamlarının belirli bir bölümünde hastane ve tedavi gibi süreçlere ihtiyaçları olduğu dönemlerden geçtiği görülmektedir. Doğru tedavi yöntemlerinin belirlenmesi, hastanın daha hızlı iyileşme ve sağlığına kaldığı yerden devam etmesini sağlamaktadır. Hastaların dinleme süresi içinde yatmış oldukları yerin konforu ve kolay hareket edebilmesinin önemi oldukça fazladır.

 

 Hasta Yatağı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

 Hasta yatağı alırken kesinlikle hastanın ihtiyacına yönelik kolay hareket edebilme ve havalı olmasının önemi oldukça fazladır. Hasta yataklarının motorlu tercih edilmesi, otomatik birçok işlemlerde hasta yakınlarına yardımcı olması konusunda destek sağlamaktadır Bazı teknolojiler beraberinde değişik özelliklerin olması konusunda hastaların ve hasta yakınlarına çoğu işlemlerin daha kolay hale getirmektedir. En önemli ayarlanabilir olması ve temizlenmesi kolay olması tercih edilen sebepler arasında yer almaktadır.

 

 Felçli ve ağır kazalar geçirmiş olan kişilerin hasta yatağı taleplerinin önemi oldukça fazladır. İş kazası ve motosiklet gibi birçok kazadan kaynaklı alçı durumunda hasta yatakları daha hızlı iyileşme süreçlerine katkı sağlamaktadır. Fiyatları ise hasta yataklarının özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

 

 İleri yaşa sahip olan yaşlılar içinde hasta yatakları rahatlık açısından büyük öneme sahip olması, talep yönünü oluşturmaktadır. Hastalar uzun saatler dinleme ihtiyaçlarının olması, hasta yatağının konforlu ve sırt ve bel gibi bölgelerde bazı yaralar oluşmasını engelleyici havalı ve fonksiyon yatak seçiminin daha fazladır.

 

 Hasta yatağı satış işlemleri ve kiralama gibi birçok alanda uzman firma olarak görev yapan Çetin medikal, İzmir ilinde ve farkı illere uygun fiyat, ödeme kolaylığı ile hizmet vermektedir. 3 saatte teslim süresi ile talep edilebilir bir marka haline gelmiştir. İnternet sitesi www.hastakaryolasiizmir.com ziyaret ederek, çeşitli motorlu ve havalı yatakların bilgi ve sipariş işlemleri hakkında detaylı hizmet sunulmasına yardımcı olmaktadır.
10/08/2021

Hasta Yataklarının Önemi Nelerdir

 

Hastanelerde tedavi gören hastaların günlük yatış fiyatlarındaki artışlar, çoğu hastaların ve yakınlarını maddi olarak zor durumda bıraktığı görülmektedir. Hastanelerde yer alan tedavi ve yataklardaki konfor, hastaların tedavi süreçlerinin belirlenmesinde aktif rol oynamaktadır. Hastanelere yer olan çok fonksiyonlu hasta yatakları, hastalarında talep ettikleri yataklar haline gelmiştir. Hastalar için hasta yataklarının öneminin aşağıda yer almaktadır.

 

 Hastalar İçin Hastane Yataklarının Önemi Nedir?

 

Ameliyat sonrasında hastaların hareket fonksiyonunda azalma yaşanması, hastane yataklarının talebini oluşturmaktadır.

 

Hastanede ameliyat öncesi zor durumda olan hastaların, kolay bir şekilde ameliyata gitmesinde yardımcı olmak

 

Üzerindeki çok sayıda fonksiyon sayesinde, bel ve boyun gibi birçok ayarlanabilir ayarların yapılabilmesi

 

Yatakların kenarlarında bulunan korumalıklar sayesinde, evde düşme gibi risklerin önüne geçilmesi

 

Bazı hasta yataklarında, hastaların tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesinde kolaylık sağlamaktadır

 

Hastaların oturma ve kalkma gibi birçok hareket fonksiyonlarında daha kolay yapılmasını sağlar

 

Bazı hastalıklar için hasta yatakların önemi oldukça fazla olduğu bilinmektedir. Felçli hastaların hareket edebilme ve hasta yakınları tarafından hareket etmesi sağlanırken canının acıması gibi durumlarda, motorlu hasta yatakları kolay ve hızlı bir şeklide pozisyon değiştirmede yardımcı olmaktadır.

 

 Hasta yataklarının kiralama ve satın alma gibi birçok işlemlerde yardımcı olan Çetin medikal, tüm hastalara hızlı ve kolay ödeme seçenekleri ile yardımcı olmaktadır. İzmir ilinde yer alan Çetin medikal, şehir dışı siparişlere hızlı ve uzman kadrosu ile ulaştırma imkanı sağlamaktadır.
17/06/2021

Havalı Hasta Yatağı

 

Yatalak hastalar düşünüldüğünde kullandıkları yatakların önemi çok büyük olmaktadır. Bunun yanında kullanılan yatakların da önemi çok fazladır. Yapılacak seçimlerin buna göre düşünülmesi gerekmektedir.

 

 Aynı zaman da bu tür yani hasta malzemeleri ihtiyaçlarına medikal marketler den sağlanmaktadır. Bu konuda İzmir de bulunan Çetin medikal özellikle bu konuda uzman olmaktadır. Her türlü malzemeye kişiler ulaşabilmektedir. Havalı hava yastıkları da bunlardan sadece bir tanesidir. Aynı zaman da kullanılan havalı yataklara da eşlik edebilmektedir. Kuruluşa erişim oldukça kolay olmakla beraber, telefon ile de iletişim kurulmaktadır.

 

 Satın alma işlemlerinin dışında aynı zaman da ürünleri kiralama işlemleri de yapılmaktadır. Ürünler aylık olarak kiraya verilmektedir. İsteğe göre bu süre uzatılabilmektedir. Sadece yapılması gereken hastaya uygun ürünün bizzat firmaya gelerek ya da online olarak seçilerek kararlaştırılması uygun olacaktır.

 

 Havalı hasta yatak çeşitleri çok fazla olmakla beraber, baklava desenli havalı yatak, boru tipi havalı yatak, dodo hava yatak boru şeklinde sıralanmaktadır.

 

 Havalı Hasta Yatağı Kimler Kullanabilir?

 

 Bu yatakları yatmak zorunda olan bütün hastalar kullanabilmektedir. Yaş sınırlaması yoktur. Özellikle boyun, omuz ve kalça ağrısı çeken kişilerin kullanımında büyük kolaylık sağlamaktadır. Önemli olan nokta uygun kişinin uygun ürünü kullanması olacaktır. Ayrıca uzun süre yatacak olan hastaların yumuşak dokularına meydana gelen tahribat sebebi ile havalı yastık kullanılmaktadır. Böylece oluşabilecek baskıdan kaynaklanan yaralar engellenmiş olacaktır. Bu da tabi ki hastanın yararına olacağından birçok hasta için tercih edilmektedir.

 

 Firma çeşitli ödeme imkanları sunmaktadır. Kredi kartına taksit seçeneği de mevcuttur. Özellikle teknik servis anlamında da büyük hizmetler vermektedirler. Havalı hasta yatağı kurulumunda personel yardımcı olmaktadır. İster satın alınmış olsun, ister kiralanmış olsun aynı hizmetler verilmektedir. Ürünün teslimi sipariş verilen gün veya ertesi gün teslim edilmektedir.
06/04/2021

İzmir Hasta Karyolası Kiralama

 

Hasta karyolası, uzun süre süre yatarak tedavi görmek zorunda olan ya da yatalak olarak yaşamını sürdürecek hastaların zorlu yaşamlarını bir nebze dahi olsa konforunu artırmak konusunda fayda sağlamaktadır. Özellikle uzun süre yatarak yaşamını sürdüren hastalarda birçok sorun meydana gelmektedir. Bu sorunların başında yatak yarası oldukça zorlu olmaktadır. Bu sorunların en aza inmedi adına Hasta karyolası İzmir hastalarına en konforlu hizmeti sunmaktadır.

 

 Hasta Karyolası İzmir

 

 Hasta yakınları ya da hastanın kendisi ister uzun süreli isterse de kısa süreli olsun hasta karyolasını www.hastakaryolası.izmir sitesinden kiralama imkanına sahip olmaktadır. Hastanın bakımının rahat şekilde yapılması ve yatağı kolaylıkla hareket ettirerek kaldırıp indirmesi konusunda oldukça pratik ve her ihtiyaca uygun hasta karyolası çeşitleri site üzerinde mevcut olmaktadır. Birçok hasta karyolası çeşitleri de her ihtiyacı karşılayacak şekilde bulunmaktadır.

 

 İzmir Hasta Karyolası Çeşitleri

 

Ev tipi 2 motorlu hasta karyolası: Bu hasta karyolası modelinden başucu ve ayakucu bölümleri rahatça hareket etme özelliğine sahip olmaktadır.

 

Sırt ve ayak ayarı kolayca mevcut olan frenli hastane karyolası modelleri de bulunmaktadır.

 

Asansör yükseklik ayarlı kiralık hasta karyolası sayesinde hem hasta hem de hasta yakınları oldukça fazla rahatlık elde etmektedir.

 

Yatak yarası ya da diğer sorunları önlemek amacına uygun olarak havalı hasta yatakları da mevcut olmaktadır

 

Tüm modellerde kolaylık, pratiklik ve rahatlık, konfor ön planda olacak şekilde tasarım yapılmaktadır.
27/02/2021

İzmir Hasta Yatakları

 

Hasta yatak tercih ederken birçok firma ile görüşülmektedir. Önemli olan noktalardan biri hastanın sağlık durumuna göre uygun olan yatağın tercih edilmesi gerekmektedir. Bunun için en kurumsal firma ile görüşülmesi sağlanmaktadır. İleri ki tarihlerde daha büyük bir rahatsızlık olmaması için, mutlaka ürün tercihi çok büyük önem göstermektedir.

 

 İzmir de hasta yatakları satan bir firma bulunmakla beraber, oldukça çok sayıda kişiye hizmet vermektedir. Hemen hemen her müşterisinden memnuniyet mesajları almaktadır. Böylece başka kişilerinde bu ürünlerden almasını kolaylaştırmaktadır.

 

 Hasta Yatağı Satışı

 

 İzmir hasta yatak satışı konusun da içerisinde bulunan firmalar sayesinde çok ileri seviyelere ulaşmaktadır. Hem kalitesi ile hem de ürünlerin sayısının fazlalığı ile çok büyük beğeni toplamaktadır. Satılan ürünlerin çeşitliliği ile arayan herkesin bulabileceği şekilde yer verilmiştir.

 

 Firma ile iletişim oldukça kolay olmaktadır. Öncelikle eğer farklı şehirde iseniz, resmi internet sitesinden ürünler incelenmektedir. Karar verildikten sonra o ürün ile ilgili yetkili bir kişiden bilgiler alınmaktadır. Eğer kesin karar verilmiş ise sipariş oluşturulmaktadır. Siparişler çok kısa bir zaman dilim içinde müşterilerine ulaştırılmaktadır.

 

 Satılan ürün için garanti belgesi verilmektedir. Üründe sonrasın da her hangi bir orun çıkar ise teknik servis hizmet vermektedir. Böylelikle çıkabilecek daha büyük sorunlar engellenmiş olacaktır.

 

 Hasta Yatakları Çeşitleri

 

 Satılan hasta yatakları içerisinde çeşitlilik çok fazla olmakla birlikte, her keseye hitap eden ürünler de yer almaktadır. Hasta yatakları 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu olanları yer almaktadır. Ayrıca havalı hasta yatakları, sünger hasta yatakları da bulunmaktadır. Aslında yatacak hasta için birçok alternatifi olan yataklar ile firma hizmet vermektedir. Verilen siparişler aynı gün veya ertesi gün teslim edilmektedir. Ayrıca her yaş gurubu için uygun ürünler bulunmaktadır.
22/12/2020

Kiralık Hasta Yatakları

 

Evde bakım gerektiren hastalar için rahat etmek oldukça önemlidir. Gönül ister ki hastalıklar kısa sürsün ve her insan sağlığına kavuşsun. Ancak bu durumlar bazı kişiler için uzun sürebilmekte veya süreklilik arz edebilmektedir. İşte burada hasta yatakları veya diğer tabiri ile hasta karyolası büyük önem arz etmektedir.

 

 Hasta yatakları hastanın daha rahat ve konforlu vakit geçirmesi için tasarlanmıştır. Özellikle hastanelerde bulunan bu yataklar artık evlere de hizmet verebilmektedir.

 İzmir’de gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz hasta yatakları vardır. Bunları ister satın alabilir veya isterseniz kiralayabilirsiniz.

 

 Peki, hasta yataklarının faydaları ve doğru kullanım yöntemleri nelerdir? Bunlar her hasta yakını için mutlaka bilinmeli ve bilinçli hareket edilmesi gerekmektedir.

 

 Hasta Yatağı Neden Önemlidir?

 

 Hasta yatakları üretim aşamasında diğer yataklara oranla daha dikkatli ve özgün üretilmektedir. Burada dikkat edilen nokta hastanın rahat etmesi ve daha özgür bir alana sahip olmasıdır. Hasta yatakları bunun için öncelikle çeşitli yükseklik ve eğim açısından ayarlanabilir olarak üretilmektedir. Diğer yönden tekerlekli olması da yerini değiştirmekte ve ileri geri hareketlerde hasta yakınına kolaylık sunmaktadır. Bunun yanında diğer özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 

Hasta yataklarının özel hava alma özelliği bulunmaktadır.

 

Hastanın bel ağrılarının hafifletilmesine olanak sağlar

 

Ayarlanabilir özelliği ile yatış ve oturuş pozisyonlarına getirilebilir

 

Baş, el tutma gibi parçaları kolaylıkla takılabilir ve ayarlanabilir.
15/09/2020

Medikal Yatak

 

Medikal yataklar, hastalar ve hasta yakınları içinde en çok talep edilen hasta yardımcı malzemeler olarak geçmektedir. Medikal yataklar, son dönemlerde farklı özellikleri ile tüm hastaların ve hasta yakınlarının ilgisini çekmekte ve talep yönünü arttığı görünmektedir. Medikal yatakların içinde havalı yatakların önemi çok fazladır.

 

 Hastalar çok uzun süre dinlenme ve hareketsiz olarak kalma pozisyonlar yer almaktadır. Bu dönemler içinde havalı yataklar, daha huzurlu ve dinlenmesini sağlamaktadır. Havalı yataklar hastaların daha rahat uyuma ve iyileşme süreçlerinin daha hızlı olması gibi birçok faydası olduğu gözlenmektedir.

 

 Medikal Yatakların Faydaları Nelerdir?

 

Hızlı kan dolaşımına yardımcı olmak

 

Basınç noktaları sayesinde konfor sağlamak

 

Kolay taşınabilir olması

 

Üzerindeki fonksiyonel düğmeler sayesinde, hastalar açısında özgürlük sağlaması

 

Hastaların yatma ve kalkma konusunda ağrı çekmelerinin önlenmesi

 

Medikal hasta yatakları, büyük trafik kazalarına uğrayan kişilerin kullanılmasında avantajları yüksek olduğu görülmektedir. Kolay hareket edilebilir özelliği ile hastaların kemiklerinde oluşabilecek tüm rahatsızlara iyileşme sürecine yardımcı olmaktadır.

 

 Medikal yataklar son dönemlerde gelişen teknoloji ile birlikte birçok özellikleri içinde barındırmaktadır. Bunların içinde, telefon ve masaj gibi birçok özellikle ile hasta dostu olarak yerine almaya başarmıştır. Hasta yataklarının çeşitliği ve fonksiyonel fazlalığı konusunda yardımcı olan, Çetin medikal, İzmir ilinde ve diğer illerde yer alan tüm hastalara, profesyonel hastane yatağı temini sunmak ile birlikte hızlı teslimat süresi ile talep edilen bir marka haline gelmiştir.
05/12/2019

Rahatlık Ve Kolaylığın Adresi Hasta Karyolası İzmir

 

Hasta karyolası evde hastane konforunu devam ettirmek ve hastanın bu süreci daha hafifi ve ağrısız şekilde geçirmesi adına hasta karyolası kiralama hizmetleri mevcut olmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından belirlenen kriterlere uygun olacak şekilde üretilen ve tasarlanan hasta karyolası modelleri www.hastakaryolasıizmir.com sitesi içeriğinde mevcut olmaktadır. Manuel ya da motorlu olacak şekilde birçok k​​​​aryola modelleri mevcut olmaktadır.

 

 Hasta Karyolası Çeşitleri

 

 Genel olarak manuel ya da motorlu olarak ikiye ayrılan hasta karyolası çeşitlerinin tüm özellikleri kolaylık ve rahatlık içermektedir. Günümüz teknoloji dünyasında daha çok motorlu olarak üretilen ve kullanılan hasta karyolasının gücü ve işlevi ölçüsünde sınıflandırılması da mümkün olmaktadır. Bu karyola çeşitlerinden en yaygın olarak bilinen ve kullanılanları ise şöyledir:

 

Hastane tipi hasta karyolası

 

Asansör yükseklik ayarlı kiralık hasta karyolası

 

İki motorlu hasta karyolası

 

Üç motorlu hasta karyolası

 

Dört motorlu hasta karyolası

 

Ev tipi hasta karyolası: Ev tipi hastanesi modelleri hastaların kendisini hastanede gibi hissetmeyecek modelde olmaktadır.

 

Rahatlık ve Kolaylığın Adresi Hasta Karyolası İzmir.
14/07/2019

Yatan Hasta Ürünleri

 

İzmir de bulunan Çetin Medikal gün geçtikçe popülerliğini artırmaktadır. Çünkü her gün kendini yenileyen ve hastalarına ürün çeşitliliği sunarak rakiplerine göre bir adın öne geçmektedir. Müşterilerden alınan geri dönütleri dikkate alarak ona göre firmasına şekil vermektedir.

 

 Yer Alan Ürünler

 

 Ürün olarak asansörlü hasta karyolaları, ev tipi hasta yatakları, hasta yemek masaları bulunmaktadır. Ayrıca hasta yıkama setleri, havalı yataklar, hasta tuvaletleri gibi ürünler de bulunmaktadır. Kısacası her hastaya uygun olabilecek ürünlere firma yer vermektedir.

 

 Firma İzmir de bulunmasına rağmen Türkiye'nin her köşesine hizmet vermektedir. Müşteriler internet sitesinden uygun olan ürünleri seçmekte ve kargo yolu ile gönderim sağlanmaktadır. Sipariş verildikten 1 gün sonra siparişler kişilerin eline ulaşmaktadır.

 

 Firmanın diğer bir özelliği de hasta yatak satışlarında aylık kiralama gibi bir özelliği yer almaktadır. Böylece eğer uzun süre yatmayacak ise kullanabileceği kadar ürün kiralaması yapılmaktadır. Bu da birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Hasta yatağı bulma konusunda bazı şehirlerde sıkıntı yaşanmasından kaynaklı, Çetin Medikal sektörde önemli yer de bulunmaktadır. Her geçen gün büyümekte olan firma, müşteri sayısını da arttırarak yoluna devam etmektedir.

 

 Değişim ve iade konusun da müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bir beğeni söz konusu değil ise ücret iadesi yapılmaktadır. İnternet sitesi incelendiğinde daha saymadığımız birçok ürünün mevcut olduğu görülmektedir. Sitesin de yaptığı duyurular ile de kampanyalardan haberdar olunabilmektedir.
19/03/2019

Hasta Yatağı Teslimatları
Popüler Ürünler