• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
Hasta Yatağı Teslimatları

Hasta yatağı ödeme

Aylık Kiralık Hasta Yatağı

Karyola Kiralama İzmir

Hasta Karyolası Kiralama

KİRALIK HASTA YATAĞI KARŞIYAKA MAVİŞEHİR BOSTANLI

İzmir Karşıyaka ilçemizin her semtine hasta yatağı kiralama hizmeti sunuyoruz.

Karşıyaka Hasta Karyolası: Karşıyaka işyeri merkezimize yakın bir ilçemizdir ve bu bakımdan her hasta karyolası alacak hasta yakını mağazamıza gelip ürünleri yerinde görebilir. Hasta Karyolası Karşıyaka teslimatlarına anında cevap veriyoruz, kapıda ödeme alabiliyoruz. Hasta karyolası kiralama bakımından en yoğun talep ve tavsiye bu ilçemizden gelmektedir. Hasta karyolası kiralama hizmetimiz başladığından beri çok yoğun ilgi görmekteyiz, teşekkürler Karşıyaka diyoruz ve hasta karyolası ve diğer medikal taleplerinizde anında cevap vermeye devam ediyoruz.
Hasta Yatağı Kiralama Süreci: Geçici operesyonlar, kısa süreli sakatlanmalarda hasta yatağı kiralamaya karar verdiyseniz aşağıdaki adımları takip etmelisiniz.
1. Hangi hasta yatağını kiralayacaksanız satış temsilcimiz ile kararlaştırmalı ve diğer medikal ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz.
2. Hastanın bakımı yapılacak adres bilgilerini ilgili arkadaşımıza bildirip hasta yatağının kurulum gün ve saatini belirlemelisiniz.
3. Hasta yatağını evde hangi kısıma koyacaksanız o bölümde en az 1.5 x 2.15 metrelik bir alan ayarlayınız.
4. Kiralamış olduğunuz hasta yatağını uzman personelimiz belirlenen zaman diliminde adresinize kurulumu yapacaktır.
Karşıyakanın hangi semtlerine hasta yatağı kiraya veriliyor?
Aksoy, Alaybey, Atakent, Bahriye, Bahçelievler, Bostanlı, Cumhuriyet, Dedebaşı, Demirköprü, Donanmacı, Fikri Altay, Goncalar, İmbatlı, İnönü, Nergiz, Örnekköy, Sancaklı, Şemikler, Örnekköy, Sancaklı, Tersane, Tuna, Yalı ve Zübeyde Hanım.

Hasta yatakları kiralama
Kiralık hasta yatağı karşıyaka, kiralık hasta yatağı aksoy, kiralık hasta yatağı atakent, kiralık hasta yatağıalaybey, kiralık hasta yatağı bahriye, kiralık hasta yatağı bahçelievler, kiralık hasta yatağı bostanlı, kiralık hasta yatağı cumhuriyet, kiralık hasta yatağı dedebaşı, kiralık hasta yatağı donanmacı, kiralık hasta yatağı fikri altay, kiralık hasta yatağı  goncalar, kiralık hasta yatağı imbatlı, kiralık hasta yatağı  inönü, kiralık hasta yatağı nergiz, kiralık hasta yatağı örnekköy, kiralık hasta yatağı sancaklı, kiralık hasta yatağı şemikler, kiralık hasta yatağı tersane, kiralık hasta yatağı tuna, kiralık hasta yatağı yalı, kiralık hasta yatağı zübeyde hanım.


975 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Karyola Kiralama

motorlu hasta karyolası izmir

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Aylık,Haftalık,Günlük Kiralık Tekerlekli sandalye

Hasta Bezleri