• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
EV TİPİ 2 MOTORLU HASTA KARYOLASI
Yüksek korkuluklu, çapraz fren sistemli karyola.
TABANCA KORKULUKLU MOTORLU KARYOLA
Tabanca korkuluklu, tekerlekli hasta karyolası.
ASANSÖRLÜ 3 MOTORLU HASTA KARYOLALARI
Yüksekliği el kumandası ile ayarlanabilir hastane karyolası.
MOBİLYALI 3 MOTORLU HASTA KARYOLASI
Ahşap kenarlıklı karyolası, yükseklik ayarlanabilir.
AMORTİSÖR KORKULUKLU 4 MOTORLU HASTA KARYOLASI
Trendelenburg özellikli hastane karyolası.
4 Motorlu Hasta Yatakları

 Dört motorlu hasta karyolası

Canlı Destek

Hasta Yatağı Destek Hattı

Aylık Kiralık Hasta Yatağı

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Aylık,Haftalık,Günlük Kiralık Tekerlekli sandalye

Hasta Bezleri

Karyola Listesi

  • hasta karyola listesi

Hasta Karyolası Fiyatları

  • hasta karyolası izmir

Anasayfa

 

 

 

Çiğli Hasta Karyolası mağazamıza 27 km uzaklıkta olan Balçova ilçemize hasta karyolası nakliye ve kurulumu ücretsizdir. Kiralamak istediğiniz ürünü seçip gün içinde kurulum talebinde bulunabilirsiniz.
Hasta karyolası avantajları karyolanın modeline göre değişiklik gösterir. Hangi modeli tercih ettiyseniz o modelin avantajlarından faydalanırsınız. Motor sayısı arttıkça karyola avantajı da artar. Hastanın hangi karyola özelliğine ihtiyacı olduğuna tablomuzdan karar verebilirsiniz.
Bayraklı Postacılar mahallemizde ikamet eden, yaşayan her hastamız için hasta karyolası kiralama ve satın alma işlemlerimiz 2023 yazında da devam ediyor.
29 Ekim mah, 9 Eylül, Emiralem, Gazi Mustafa Kemal, Hatundere, İnönü, İstiklal, Uğur Mumcu, Yahşelli, Villakent vb. Menemen'in tüm mahallerine gün içinde nakliye ve kurulum ile hizmet vermekteyiz.
Karşıya Bostanlı mahallemize hasta karyolası, hasta yatağı, havalı yatak ve tekerlekli sandalyelerimizi ücretsiz olarak teslim ediyor ve kuruyoruz. Bu ürünlerin yanında taşıma liftleri, hasta bezleri, nebülizatör cihazları, tansiyon aletleri gibi diğer medikal ürünleri de mağazamızdan rica edebilirsiniz.
Motorlu karyolalarımızın nakliye ve kurulumu Buca'ya ücretsizdir. Evka-1, Şirinyer, İşçi Evleri, Yıkıkkemer, Yanıkkahveler semtlerimiz başta olmak üzere 29 Ekim, Adatepe, Buca Koop., Vali Rahmi Bey, Efeler, Dumlupınar tüm Buca mahallerine karyola hizmetimiz vardır.
2017 yılından beri İzmir Hasta Karyolası, tüm İzmir, Ege Bölgesi ve diğer bölgelerimiz gibi Bornova ilçemize de karyola hizmet ediyor. Altındağ, Atatürk, Çamdibi, Işıkkent, Kazımdirik, Naldöken, Mevlana, Pınarbaşı, Evka-3, Evka-4 karyola kurduğumuz mahallelerimizdir.
Seferihisar Atatürk mahallesi başta olmak üzere tüm Seferihisar hasta karyolalarımızı satın alabilir veya kiralayabilir. Hasta karyolası nedir? Neden karyola satın alınır? Nasıl kiralaır? Karyola çeşitleri nelerdir? Sorularınızın cevaplarını bu yazımızda kısaca anlatalım o zaman...
Bilindiği üzere Sosyal Güvenik Kurumu tıbbi cihaz, tıbbi sarf malzemesi, iyileştirme araç ve gereçleri, ortez ve protezi gibi medikal ürünleri belli miktarda karşılıyor. Fakat hasta yataklarını SGK karşılamıyor.
Hastanıza hangi karyolayı alacağınızı bilmiyorsanız telefon hatlarımızdan bilgi alabilir veya mağamızı ziyaret edebilirsiniz. “Hangi karyola hangi hastaya?” makalemizi de ayrıca okuyabilir, kafanıza takılan soruları personelimize sorabilirsiniz.
Temel olarak tüm hasta karyolalarımız korkulukludur. Korkuluksuz hasta karyolalarımız yoktur. Bu nedenle incelemiş olduğunuz hasta karyolalarımız korkuluklu hasta karyolası isteyen her kişi için uygundur.
İzmir Hasta Karyolası merkezimize Çeşme Altınkum mahallesindeki tüm hasta yakınlarımız davetlidir. Hasta karyolanızı birlikte incelemek ve hastanızın durumu ve iyileştirme süreci ile ilgili bilgi paylaşımında bulunmak için sizleri mağazamıza bekliyoruz.
 1 
Karyola Kiralama

motorlu hasta karyolası izmir

Hasta Yatağı Teslimatları

Hasta yatağı ödeme

Kiralık Hasta Yatağı

dual motorlu karyola kiralama

Anket
Kiralık hasta karyolası hizmetimizden memnun musunuz?
Çok Tercih Edilenler


2 Motorlu yarı hastane tipi Hasta Karyolası

Asansörlü Hasta Karyolası Çeşme

Mobilyalı Hasta Karyolası Şık Bir Haasta Yatağı

banyo sandalyesi