• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Temsilcilikler

Çetin Medikal, 2002 yılında İzmir’de kurulan ve tüm Türkiye’ye hasta karyolası ve hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti veren yerli bir kuruluştur. İzmir ve çevresindeki bölgelere diğer medikal ürünleri- havalı yatak, tekerlekli sandalye, hasta bezi ve ortopedi ürünleri ile fizik tedavi ürünleri – de dahil olmak üzere sağlık sorunlarında temel gereksinim duyulan tüm medikal ürünlerini temin etmektedir.

           Tüm Türkiyede yedi bölgelerde ve özellikle Ege Bölgesindeki şehirlerde medikal hizmetini güçlendirmek ve buralardaki hastaların ihtiyaçlarını karşılamak için 16 yıldır hizmet vermektedir. İzmir Uluslarası Fuar’ında aktif bir katılımcı olarak yıllardır İzmir’deki müşterileriyle buluşmakta ve ürünler hakkında müşterilerine bilgi vermektedir. Çetin Medikal olaran Türkiye genelinde 100.000 üzerinde perakende müşteri Toptanda ise 600 üzerinde bayisi vardır.

           Hastane ve ev tipi hasta karyolarının özellikleri, hasta ihtiyaçları göz önünde tutularak belirlenmektedir. Karyola seçiminde internet adresimizden ve sipariş hattımızdan kolaylıkla bilgi edinmek mümkün olmaktadır. Pozisyonlama ayarları bulunan, yatak ve yastığı ergonomik olan karyolalar uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Kumanda ile kontrol edilebilen yataklar manuel yataklara göre daha çok tercih edilmektedir.

          2002 yılında Kemeraltı’nda kurulan Çetin Medikal, İzmir’in kuzey bölgesindeki medikal yetersizliği göz önünde bulundurularak Çiğli Merkez’e taşınmıştır. Çiğli, Egekent, Mavişehir, Karşıyaka, Bostanlı, Evka-5, Ulukent ve Menemen merkez olmak üzere İzmir’de ücretsiz teslimat hizmeti uygulamaktadır.

         Ameliyat sonrasında hastaların, hasta bakıcıların rahat ve konforlu bir tedavi süreci geçirmeleri için dizayn edilmiş elektirikli hasta karyolaları teslimatı 7/24 devam etmektedir. Uzun süre yatan hastalarda antidekübitüs yaralarının oluşumunu engellemek için havalı yatak kiralama uygulaması 2018 yazı itibariyle başlamış bulunmaktadır. Sağlık için en iyi, en kaliteli ve en konforlu ürünler hakkındaki bilgileri Çetin Medikal’den öğrenmek mümkün olmaktadır. Medikal ve tıbbi malzemelerin toptan  satışı www.cetinmedikal.com üzerinden yapılmaktadır.