• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
 • https://twitter.com/cetin_medikal
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
  • HASTA YATAĞI KİRALAMA
  • 0232 376 66 05-0507125 62 21-0505 898 25 74

Kiralık Tekerlekli Sandalye İzmir

              
             İZMİR TEKERLEKLİ SANDALYE KİRALAM MERKEZİ

          İzmir de Tekerlekli sandalye Kiralamak çok kolay: İster kısa süreli olsun, isterse uzun süreli tedavilerde hastasının rahat transferi için özellikle Bir tekerlekli sandalye kullanmanız gerekir. Bir günlük ihtiyaçlarda bile tekerlekli sandalye satın almanız gereke bilir Çetin medikal olarak hasta yataklarında vermiş olduğumuz kiralama hizmetini tekerlekli sandalyede uygulama kararı aldık GÜNLÜK,HAFTALIK VEYA AYLIK Tekerlekli sandalye kiralamanız mümkün.www.hastakaryolasiizmir.com olarak gelen talepler doğrultusunda tekerlekli sandalye hasta kiralama işine 2021 yılı itibari ile hız verdik  kısa süreli tedavilerde Hasta ve hasta yakının rahat edebilmesi için mutlaka tekerlekli sandalye ne kadar elzem olduğu anlaşılmıştır .Hastanızın dışarı çıkarılması hastaneye transferi  gerektiren hallerde tedavi süreçlerinin kısa olması durumunda (bir iki ay gibi) Tekerlekli sandalye almak yerine kiralamayı tercih edildiğini gördük.

         İzmir Çiğli merkezli firmamız Çetin Medikal uzman personeli sizin hastanızın durumunu göz önünde bulundurarak en uygun tekerlekli sandalyeyi sunacaktır. Teslimat ve servis bakım konusunda işlemler işyeri merkezimizden yapılmaktadır.

     Hasta ve hasta yakınlarını tedavi sürecinden sonra böyle konforlu hasta taşımasında kolaylık yaratan tekerlekli sandalye alıp ihtiyaç kalmadığında evinde tutan veya çöpe atan çok bu nedenle süreklilik arz etmeyen durumlarda tekerlekli sandalye kiralamanızı tavsiye ederiz.

Tekerlekli Sandalye kiralama süresi en az bir gün olarak verilmektedir saatlik bile olsa bir gün ücreti alınır.

İzmir ve civarı tekerlekli sandalye kiralamada nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz

Yetkili arkadaşlarımıza hastanızın durumunu bildirerek uygun tekerlekli sandalye kiralayabilirsiniz.

İzmir tekerlekli sandalye kiralama

www.hastakaryolasiizmir.com

Firmamız medikal tıbbi malzemeler bayisidir. Personeline özel taleplerinizi lütfen bildiriniz

İzmir Merkez dahil toplam 30 ilçe bulunmaktadır Tüm bu ilçelere tekerlekli sandalye satış ve kiralama yapmaktayız.

 

Tekerlekli Sandalye Kiralama Ekonomik mi?

Düzenli hastamızı tekerlekli sandalye kullanıyor ise ve tedavi süreci belirsizlik taşıyor ise Sizin tekerlekli sandalye kiralamanız ekonomik olmayabilir.

Sürekli Sandalye bağımlılığı olan hastalarımıza tekerlekli sandalye kiralamalarını önermiyoruz, zira hastamızın durumunu ve kullanım şeklini göz önünde bulundurarak bir tekerlekli sandalye edinmeleri her açıdan ekonomik olmaktadır.

Kimler tekerlekli sandalye kiralamalıdır?

1: Geçici sakatlanmalara maruz kalıp tedavi süreci 3 aydan kısa sürecek hastalarımız tekerlekli sandalye kiralamaları uygundur.

2: Hastasını dışarı çıkarmak isteyen ancak yürüme probleminden dolayı çıkamayanlar tekerlekli sandalye kiralama yapabilir.

3: Yürüme güçlüğü çeken hastamızı tatile, akraba ziyaretine, hacca veya umreye götürmek isteyenler de tekerlekli sandalye kiralamaları uygun.

4: Hastasını Tapu,Belediye,Banka veya günlük muayene transferlerinde tekerlekli sandalye kiralayan birçok hastamız olmuştur ve uygundur.

5: Tatil için İzmir’e gelipde zorluk yaşayan hasta ve hasta yakınları da

 

İzmir in her yerinden tekerlekli sandalye kiralama yapabiliriyiz?

İzmir’in bütün semt ve ilçelerinden tekerlekli sandalye kiralayabilirsiniz Çiğli merkez mağazamız a gelerek kiralama yapabilirsiniz kiralama yapacak kişi kimlik ve açık adresini gösterir bir belge ile gelmesi yeterlidir. Ev, işyeri veya kaldığınız otele tekerlekli sandalye kiralayıp adrese teslim isteme hakkınızda vardır ancak adrese teslim tekerlekli sandalye kiralamak ek ücrete tabidir ücret mesafeye göre değişiklik göstermektedir.

Tekerlekli sandalyeler katlanır modeller olduğundan genellikle hasta yakınları gelip kendileri teslim alıyor ve süre sonunda yine kendileri teslim ediyor.

İşyeri merkezimiz çiğlide olduğundan tekerlekli sandalye çiğli ve mavişehir bostanlıya ücretsiz teslimat yapıyoruz diğer mesafelerde eve teslim ücretlidir.

Sağlığın Ekipmanları

 

Sağlık açısından çeşitli sorunlar yaşayan insanların günlük hayattaki yaşam tarzları da etkilenmektedir. Özellikle tekerlekli sandalye üzerinde zamanını geçiren mecbur olan veya bir süreliğine kullanmak zorunda kalan kişiler fazlasıyla mevcuttur. Sizlere bu konularda yardımcı olacak olan sektörde öncü firma İzmir bölgesinde hizmet vermektedir. Sağlık sorunu olan müşterilerine yönelik verdiği günlük kiralık tekerlekli sandalye ve hasta yatağı buna benzer ürünlerle tercih edilen bir firma olmuştur. Sizlerde bu firmanın vermiş olduğu hizmetler doğrultusunda aylık kiralık tekerlekli sandalye kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

 Sağlığın Ayaklı Hizmeti

 

 Sağlığın elverişli olmadığı dönemlerde yanınızda bulunan bu değerli firma sizlere her türlü hasta ihtiyacı konusunda yardımcı olmaktadır. Günümüze yaşlılar dahil kullanmaya ihtiyaç duyduğu ve olmazsa olmaz olan tekerlekli sandalye ekipmanı konusunda sizlere yardımcı olacaklardır. Hasta bakımı ve sağlığı konusunda en üst düzeyde yardımcı olacaklardır. Seyahat esnasında günlük kiralık tekerlekli sandalye hizmeti ile sizlere gideceğiniz yerde rahatlık sağlayacaktır. Uzun süreli hastalık durumlarında ise aylık kiralık tekerlekli sandalye kiralama ve temini ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda hasta yatağı kategorisinde de hizmet vermektedir.

 

 İhtiyaç İçin Gerekli Ekipmanlar

 

 Sağlık ekipmanı ve ihtiyaçları konusunda İzmir de hizmet veren firma sektörde en uygun fiyata ekipman temini yapması ile tanınmıştır. Yaşlılar için fazla ihtiyaç duyulan tekerlekli sandalye hizmeti ile kiralama yapmaktadır. Her türlü sağlık ekipmanını günlük ve aylık olarak temin edebilirsiniz. Özellikle günlük kiralık tekerlekli sandalye kiralama ile kolayca seyahat etmek artık mümkün hale gelecektir. Uzun süreli ve ihtiyaç doğrultusunda sizlere aylık kiralık tekerlekli sandalye hizmeti de verilebilmektedir. Sektörde vermiş olduğu uygun fiyatlı hizmet ile sık derecede tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Sizlerde bu hizmetlerden uygun şekilde yararlanmak için firmayı ziyaret edebilirsiniz.

Engelsiz Yaşamın Adresi

 

Sağlıklı yaşam bütün insanların ömür boyunca yaşamını idame ettirmek isteği en önemli sebeptir. Ne yazık ki bütün insanlar dünyada aynı eşit hak ve imkanlara sahip olamıyorlar. Bu imkanların en önemlisi sağlıklı bir şekilde yaşam sürmektir. Çoğu insan bu yaşam olanağı olmadan bazı engeller ile yaşamlarını devam ettirmek zorundadır. Bu zorunluluk bedenen ve ruhen olan sorunlardır. İnsanların büyük çoğunluğu tekerlekli sandalye ile yaşamını ideme ettirmeye çalışmaktadır. Bu ihtiyaç doğrultusunda günlük kiralık tekerlekli sandalye olarak da kullanılmaktadır. Bu ihtiyacın kullanımı insanları ve engelli kişilerin yaşamını bir nebze olsun rahat yaşamasını sağlamaktadır.

 

 Engelleri Aşmak

 

 İnsanlar bu engellerini aşmak için kolaylık arayışı içindedir. Bu arayışta tekerlekli sandalye rolü büyüktür. İnsanların imkanı olmaması günlük kiralık tekerlekli sandalye olarak alternatif aramalarına neden olmaktadır. Hayatlarında kolaylık için aylık kiralık tekerlekli sandalye bir diğer seçenek olarak kolaylık sağlamaktadır. Kiralama sistemi olması hasta ve bakımını yapan kişiler için özellikle günlük kiralık tekerlekli sandalye bir rahatlıktır.

 

 Hasta Bakımı

 

 Bakıma muhtaç olan insanlar ve hasta rahatı için aylık kiralık tekerlekli sandalye bir diğer kolaylık olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kolaylıklara sandalye olarak bakılsa da hasta karyolası fiyat bakımından kiralama olanağı daha fazladır. Bu ihtiyaç hastanın rahatsızlık derecesine göre değişmektedir. En çok tercih edilen aylık kiralık tekerlekli sandalye olarak karşımıza çıkmaktadır. Kişilerin bakımını üstlenen kişi ve hasta sağlığı için bu imkanlar güzel sonuçlar vermektedir.

 

 Özel İnsanların Yaşamı

 

 Bu rahatsızlıklara sahip kişilere engelli olarak değil de özel insanlar olarak onlara bakmalı ve öyle görmeliyiz. İnsanların tekerlekli sandalye dışında hastalığı daha ileri olan kişilerde hasta karyolası ve kiralamasını tercih etmektedir. Bu hayatta onlarda bizim kadar düzgün ve rahat yaşamalarını sağlamalıyız. Onların engelli olarak bizimle rahat yaşamasını sağlamalıyız.

Günlük Haftalık Tekerlekli Sandalye Kiralama

 

Firmamız İzmir'de ihtiyaç süresine bağlı olarak günlük & haftalık tekerlekli sandalye kiralama hizmeti vermektedir. Ani sakatlanmalar, kalıcı sakatlıklar ya da geçici fizik tedavi hizmetlerinin yürütülmesi için tekerlekli sandalyeler son derece önemlidir. Özellikle de ani sakatlanmalar nedeniyle tatil gibi sizi motive eden dinlenme ihtiyaçlarınızı ertelememek için 3 saatte teslimat garantili tekerlekli sandalye kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.

 

 Kapıda Ödeme Kolaylığıyla Tekerlekli Sandalye Kiralama

 

 Günlük ya da haftalık tekerlekli sandalye kiralamada firmamız İzmir'in güvenilir firması olmaya devam etmektedir. Kaliteden ödün vermeden ve daima yenilikçi hizmet yaklaşımına dayanarak ister günlük ister haftalık olarak kiralama hizmeti vermektedir. Dünyaca ünlü Wollex marka manüel ayarlanabilme özellikli tekerlekli sandalye kiralama hizmetimiz için hemen bizi arayabilirsiniz.

 

 3 Saatte Teslimat Garantili Tekerlekli Sandalye Kiralama

 

 Günlük & haftalık tekerlekli sandalye kiralamada uzman ekibimizle sizlerin yanındayız. Ani sakatlanmalar tekerlekli sandalyeye muhakkak ihtiyaç hissetmenize neden olmaktadır. Bu durumda fizik tedaviye uygun olarak vücudunuzu daha fazla yormadan günlük kiralık tekerlekli sandalye hizmetimizden anında yararlanabilirsiniz.

 

 Üstelik kapıda ödeme kolaylığıyla sadece üç saatte teslimat garantimiz bulunmaktadır. Kısa süreli ya da uzun süreli ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz kiralama hizmetlerimiz sayesinde günlük kiralık tekerlekli sandalye hizmetlerimizden sizler de anında faydalanabilirsiniz.

 

 Manüel Ayarlanabilir Wollex Marka Tekerlekli Sandalye Kiralama

 

 Manüel ayarlanabilir olma özelliğine sahip günlük kiralık tekerlekli sandalye kiralama hizmetimiz günlük ya da aylık kiralama imkanı sunmaktadır. Geçici sakatlanmalar için günlük uzun süreli sakatlıklar için aylık kiralık tekerlekli sandalye imkanı vermekteyiz.

ETİKET BULUTU
tekerlekli sandalye izmir,k,tekerlrkli sandalye kiralama,çiğli tekerlekli sandalye,karşıyaka tekerlekli sandalye kiralama,tekerlekli sandalye bağışı,engelli tekerlekli sandalye,tekerlekli sandalye kiralanırmı,günlük tekerlekli sandalye kiralama,hasta sandalyesi kiralam,çiğli tekerlekli sandalye,menemen tekerlekli sandalye,kiralık tekerlekli sandalye,tekerlekli sandalyeye ihyiyacım var,nereden tekerlekli sandalye kiralanır,tekerlekli sandalye kiralanırmı

Hasta Yatağı Teslimatları
Popüler Ürünler