• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
Hasta Yatağı Teslimatları

Hasta yatağı ödeme

Aylık Kiralık Hasta Yatağı

Karyola Kiralama İzmir

Hasta Karyolası Kiralama

Kiralık Tekerlekli Sandalye İzmir

            kiralik sandalye  
             İZMİR TEKERLEKLİ SANDALYE KİRALAMA MERKEZİ

İzmir'de tekerlekli sandalye kiralamak çok kolay: İster kısa süreli olsun, isterse uzun süreli tedavilerde hastasının rahat transferi için özellikle bir tekerlekli sandalye kullanmanız gerekir. Bir günlük ihtiyaçlarda bile tekerlekli sandalye satın almanız gerekebilir. Çetin Medikal olarak hasta yataklarında vermiş olduğumuz kiralama hizmetini tekerlekli sandalyelerinde de uygulama kararı aldık. Günlük, haftalık veya aylık tekerlekli sandalye kiralamanız artık mümkün. www.hastakaryolasiizmir.com olarak gelen talepler doğrultusunda tekerlekli sandalye hasta kiralama işine 2021 yılı itibari ile hız verdik.  Kısa süreli tedavilerde hasta ve hasta yakınının rahat edebilmesi için tekerlekli sandalye kullanımının ne kadar elzem olduğu anlaşılmıştır. Hastanızın dışarı çıkarılması, hastaneye transferi ve tedavi sürecinin kısa olması durumunda (bir, iki ay gibi) tekerlekli sandalye kiralayabilirsiniz.

İzmir Çiğli Çetin Medikal uzman personeli, hastanızın durumunu göz önünde bulundurarak en uygun tekerlekli sandalyeyi sunacaktır. Teslimat ve servis bakım konusunda işlemler iş yeri merkezimizden yapılmaktadır.

Tekerlekli sandalye en az bir gün olarak kiraya verilmektedir; saatlik kiralama bile olsa bir gün ücreti alınır.

İzmir ve civarı tekerlekli sandalye kiralamada nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz

Yetkili arkadaşlarımıza hastanızın durumunu bildirerek uygun tekerlekli sandalyenizi kiralayabilirsiniz.

İzmir Tekerlekli Sandalye Kiralama

www.hastakaryolasiizmir.com

Firmamız medikal tıbbi malzemeler bayisidir.

İzmir'de merkez dahil toplam 30 ilçe bulunmaktadır Tüm bu ilçelere tekerlekli sandalye satış ve kiralama yapmaktayız.

Tekerlekli Sandalye Kiralama Ekonomik midir?

Hastamız düzenli olarak tekerlekli sandalye kullanıyor ise ve tedavi süreci belirsizlik taşıyor ise  bu durumda sizin tekerlekli sandalye kiralamanız ekonomik olmayabilir.

Sürekli sandalye bağımlılığı olan hastalarımızın tekerlekli sandalye kiralamalarını önermiyoruz. Hastamızın durumunu ve kullanım şeklini göz önünde bulundurarak bir tekerlekli sandalye edinmeleri her açıdan ekonomik olmaktadır.

Kimler Tekerlekli Sandalye Kiralamalıdır?

1. Geçici sakatlanmalara maruz kalıp tedavi süreci 3 aydan kısa sürecek hastalarımızın tekerlekli sandalye kiralamaları uygundur.

2. Hastasını dışarı çıkarmak isteyen ancak yürüme probleminden dolayı hastasını çıkaramayanlar tekerlekli sandalye kiralama yapabilir.

3. Yürüme güçlüğü çeken hastamızı tatile, akraba ziyaretine, hacca veya umreye götürmek isteyenlerin de tekerlekli sandalye kiralamaları uygundur.

4. Hastasını tapu, belediye, banka veya hastaneye transferlerinde tekerlekli sandalye kiralayabilirsiniz.

İzmir'in her yerinden tekerlekli sandalye kiralama yapabilir miyiz?

İzmir’in bütün semt ve ilçelerinden tekerlekli sandalye kiralayabilirsiniz. Çiğli merkez mağazamıza gelerek kiralama yapabilirsiniz. Kiralama yapacak kişinin kimlik ve açık adresini gösterir bir belge ile gelmesi yeterlidir. Ev, iş yeri veya kaldığınız otele tekerlekli sandalye kiralayıp adrese teslim isteme hakkınız da vardır ancak adrese teslim tekerlekli sandalye kiralamak ek ücrete tabidir, ücret mesafeye göre değişiklik göstermektedir.

Tekerlekli sandalyeler katlanır modeller olduğundan genellikle hasta yakınları gelip kendileri teslim alırlar ve süre sonunda yine kendileri teslim ederler.

İş yeri merkezimiz Çiğli'de olduğundan tekerlekli sandalye Çiğli, Mavişehir, Bostanlı'ya ücretsiz tekerlekli sandalye teslimat yapıyoruz.

Sağlık Alanında Kullanılan Ekipmanlar

Sağlık açısından çeşitli sorunlar yaşayan insanların günlük hayattaki yaşam tarzları da etkilenmektedir. Sağlık alanında bir çok araç gereç vardır ve bu araç gereçler hastanın yaşam kalitesini artırmak üzere tasarlanmıştır .Bu araç gereçlerden biri de tekerlekli sandalyedir Özellikle tekerlekli sandalye üzerinde zamanını geçirmeye mecbur olan veya bir süreliğine sandalye kullanmak zorunda kalan kişiler fazlasıyla mevcuttur. Sizlere bu konularda yardımcı olan, sektörde öncü firma İzmir Çiğli bölgesinde hizmet vermektedir. Sağlık sorunu olan müşterilerine yönelik verdiği günlük kiralık tekerlekli sandalye ve hasta yatağı hizmetleriyle tercih edilen bir firma olmuştur. Sizler de bu firmanın vermiş olduğu hizmetler doğrultusunda aylık kiralık tekerlekli sandalye kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Sağlığın Ayaklı Hizmeti Tekerlekli Sandalye

Sağlığın elverişli olmadığı dönemlerde yanınızda bulunan bu değerli firma sizlere her türlü hasta ihtiyacı konusunda yardımcı olmaktadır. Günümüzde en çok yaşlıların kullanmaya ihtiyaç duyduğu tekerlekli sandalyelerin ekipmanları konusunda sizlere yardımcı olacaklardır. Günlük kiralık tekerlekli sandalye, seyahatiniz boyunca sizlere gideceğiniz yerde rahatlık sağlayacaktır. Firma uzun süreli hastalık durumlarında ise aylık kiralık tekerlekli sandalye kiralama ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda hasta yatağı kategorisinde de kiralama hizmeti vermektedir.

Geçici İhtiyaçlar için Tekerlekli Sandalye Kiralama olanağı

Sağlık ekipmanı ve ihtiyaçları konusunda İzmir'de hizmet veren firma, sektörde en uygun fiyata ekipman temini yapması ile tanınmıştır. Yaşlılar için ihtiyaç duyulan tekerlekli sandalyelerde kiralama yapmaktadır. Her türlü sağlık ekipmanını günlük ve aylık olarak temin edebilirsiniz. Özellikle günlük kiralık tekerlekli sandalye kiralama ile kolayca seyahat etmek artık mümkün hale gelecektir. Uzun süreli ve ihtiyaç doğrultusunda sizlere aylık kiralık tekerlekli sandalye hizmeti de verilebilmektedir. Sektörde vermiş olduğu uygun fiyatlı hizmet ile sık derecede tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Sizler de bu hizmetlerden uygun şekilde yararlanmak için firmayı ziyaret edebilirsiniz.

Engelsiz Yaşamın Adresi

İnsanlar dünyada sağlık konusunda aynı eşit hak ve imkanlara sahip olamıyorlar. Çoğu insan bazı engeller ile yaşamlarını devam ettirmek zorundadır. İnsanların büyük çoğunluğu tekerlekli sandalye ile bu engeller aşmaya ve yaşamını idame ettirmeye çalışmaktadır.

Engelleri Aşmak

İnsanlar engellerini aşmak için her zaman kolaylık arayışı içindedir. Bu arayışta tekerlekli sandalyelerin rolü büyüktür. İnsanların maddi imkanlarının yeterli olmaması günlük kiralık tekerlekli sandalye alternatifini aramalarına neden olmaktadır. Hayatlarını kolaylaştırmak için aylık kiralık tekerlekli sandalye de bir diğer seçenek olarak kolaylık sağlamaktadır. Hasta ve bakımını yapan kişiler için özellikle günlük kiralık tekerlekli sandalye bir rahatlıktır.

Özel İnsanların Yaşamı

Bir takım engellere sahip kişilere engelli olarak değil de özel insanlar olarak onlara bakmalı ve öyle görmeliyiz. İnsanlar tekerlekli sandalye yanında hastalığı ileri olan kişiler için hasta karyolası kiralamasını tercih etmektedir. Bu hayatta onların da bizim kadar düzgün ve rahat yaşamalarını sağlamalıyız. 

Günlük-Haftalık Tekerlekli Sandalye Kiralama

Firmamız İzmir'de ihtiyaç süresine bağlı olarak günlük&haftalık tekerlekli sandalye kiralama hizmeti vermektedir. Ani sakatlanmalar, kalıcı sakatlıklar ya da geçici fizik tedavi hizmetlerinin yürütülmesi için tekerlekli sandalyeler son derece önemlidir. Ani sakatlanmalar nedeniyle tatil gibi sizi motive eden aktiviteleri ertelememek için "3 saatte teslimat garantili" tekerlekli sandalye kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.

Kapıda Ödeme Kolaylığıyla Tekerlekli Sandalye Kiralama

Günlük ya da haftalık tekerlekli sandalye kiralamada firmamız İzmir'in güvenilir firması olmaya devam etmektedir. Kaliteden ödün vermeden ve daima yenilikçi hizmet yaklaşımına dayanarak ister günlük ister haftalık olarak kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

3 Saatte Teslimat Garantili Tekerlekli Sandalye Kiralama

Günlük&haftalık tekerlekli sandalye kiralamada uzman ekibimizle sizlerin yanındayız. Ani sakatlanma durumunda vücudunuzu yormadan günlük kiralık tekerlekli sandalye hizmetimizden anında yararlanabilirsiniz. Üstelik kapıda ödeme kolaylığıyla sadece üç saatte teslimat garantimiz bulunmaktadır.

Ekonomik Tekerlekli Sandalye

Ekonomik Tekerlekli Sandalye seçimi konusunda kişilerin tercihleri ve hastanın fiziki durumu önemli rol oynar. Tekerlekli Sandalye satın almak isteyen kişiler kısa süreli ihtiyaçlarda kiralama yolunu da tercih edebilirler. Kısa süreli ihtiyaçlar hasıl olduğunda kiralama sayesinde daha uygun bir fiyata tekerlekli sandalye temin edilebilir. Ekonomik bir tekerlekli sandalye almak isteyen kişiler için ürünün özellikleri de oldukça dikkat edilen bir konudur. Her ekonomik tekerlekli sandalye işinizi görmeyebilir. Hastanın hastalığı ve ne kadar süre sandalye kullanacağı gibi faktörler tekerlekli sandalye alımında ve kiralamasında karar verme nedenleridir. Hastalar tekerlekli sandalye kiralama fiyatları konusunda karşılaştırma yaparken kendi vücut yapılarını da göz önünde bulundurarak karşılaştırma yaparlar (boy kilo, uzuv, sakatlık gibi).

Vücut özellikleri kişilerin tekerlekli sandalye seçimi açısından önemlidir. Kullanılan tekerlekli sandalye hastanın yaşam kalitesini etkiler. Hastaya fiziksel açıdan zarar verecek bir ürün tercih edilmemelidir. Çetin Medikal, manuel tekerlekli sandalye kiralama firması olarak çok önemli hizmetler vermekte, kullanıcı ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran ve kişilerin her türlü ihtiyaçlarını karşılayan önemli bir firmadır. Hastanın sağlığı Çetin Medikal İzmir firması için önemlidir. Fiyatların uygun olması da kişileri Çetin Medikal'den tekerlekli sandalye almaya teşvik etmektedir.

Tekerlekli sandalyeler uzun ameliyatlar ya da belirli sağlık sorunları yaşayan kişilerin hastanede kaldıkları süre içerisinde kullandıkları modellerdendir. Hastaneye veya başka yerlere gitmek isteyen hastalar tekerlekli sandalye satın alma veya kiralama seçeneklerini kullanarak daha konforlu transfer tercih etmekteler. Belli bir hastalık ya da ameliyat gibi ciddi operasyonlar sonucu insanlar, dinlenme sürecinde belli durumlara dikkat etmek zorundadırlar. Hastanın bulunduğu ortam temiz olmalıdır. Kullanılan tekerlekli sandalyeler olabildiği kadar temiz tutulmaya çalışılmalıdır. Hijyen ve rahatlık açısından dikkat edilmelidir.

Tekerlekli sandalye alım ve kiralama açısından Çetin Medikal'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tekerlekli Sandalye Kiralamak

Bazı hastaların sadece belli bir süre için tekerlekli sandalye ihtiyaçları bulunur. Hastanın geçici bir hastalığı vardır ya da kişinin bütçesi satın alma için uygun değildir. Böyle durumlarla karşılaşıldığında tekerlekli sandalye kiralama kişi için daha uygundur. 
Kiralık tekerlekli sandalye fiyatları o ürünün kalitesine ve kullanım süresine göre değişkenlik gösterir. Tekerlekli sandalye fiyatları mağazalardan mağazalara ürün özelliklerine göre de değişebilmektedir.

Günlük kiralık tekerlekli sandalye, kiralık tekerlekli sandalye, klasik tekerlekli sandalyeler, kolçakları açılır tekerlekli sandalyeler, ayarkları açı ayarlı ayarlanabilen sandalyeler, yatar sırtlıklı tekerlekli sandalyeler, klozetli tekerlekli sandalyeler, akülü tekerlekli sandalyeler, özellikli tekerlekli sandalyeler gibi bir çok modelimiz bulunmaktadır.

Karyola Kiralama

motorlu hasta karyolası izmir

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Aylık,Haftalık,Günlük Kiralık Tekerlekli sandalye

Hasta Bezleri