• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
4 Motorlu Hasta Yatakları
Aylık Kiralık Hasta Yatağı

 

 

 

 

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Aylık,Haftalık,Günlük Kiralık Tekerlekli sandalye

Hasta Bezleri

Kiralık Tekerlekli Sandalye İzmir

              
             İZMİR TEKERLEKLİ SANDALYE KİRALAM MERKEZİ

          İzmir de Tekerlekli sandalye Kiralamak çok kolay: İster kısa süreli olsun, isterse uzun süreli tedavilerde hastasının rahat transferi için özellikle Bir tekerlekli sandalye kullanmanız gerekir. Bir günlük ihtiyaçlarda bile tekerlekli sandalye satın almanız gereke bilir Çetin medikal olarak hasta yataklarında vermiş olduğumuz kiralama hizmetini tekerlekli sandalyede uygulama kararı aldık GÜNLÜK,HAFTALIK VEYA AYLIK Tekerlekli sandalye kiralamanız mümkün.www.hastakaryolasiizmir.com olarak gelen talepler doğrultusunda tekerlekli sandalye hasta kiralama işine 2021 yılı itibari ile hız verdik  kısa süreli tedavilerde Hasta ve hasta yakının rahat edebilmesi için mutlaka tekerlekli sandalye ne kadar elzem olduğu anlaşılmıştır .Hastanızın dışarı çıkarılması hastaneye transferi  gerektiren hallerde tedavi süreçlerinin kısa olması durumunda (bir iki ay gibi) Tekerlekli sandalye almak yerine kiralamayı tercih edildiğini gördük.

         İzmir Çiğli merkezli firmamız Çetin Medikal uzman personeli sizin hastanızın durumunu göz önünde bulundurarak en uygun tekerlekli sandalyeyi sunacaktır. Teslimat ve servis bakım konusunda işlemler işyeri merkezimizden yapılmaktadır.

     Hasta ve hasta yakınlarını tedavi sürecinden sonra böyle konforlu hasta taşımasında kolaylık yaratan tekerlekli sandalye alıp ihtiyaç kalmadığında evinde tutan veya çöpe atan çok bu nedenle süreklilik arz etmeyen durumlarda tekerlekli sandalye kiralamanızı tavsiye ederiz.

Tekerlekli Sandalye kiralama süresi en az bir gün olarak verilmektedir saatlik bile olsa bir gün ücreti alınır.

İzmir ve civarı tekerlekli sandalye kiralamada nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz

Yetkili arkadaşlarımıza hastanızın durumunu bildirerek uygun tekerlekli sandalye kiralayabilirsiniz.

İzmir tekerlekli sandalye kiralama

www.hastakaryolasiizmir.com

Firmamız medikal tıbbi malzemeler bayisidir. Personeline özel taleplerinizi lütfen bildiriniz

İzmir Merkez dahil toplam 30 ilçe bulunmaktadır Tüm bu ilçelere tekerlekli sandalye satış ve kiralama yapmaktayız.

Tekerlekli Sandalye Kiralama Ekonomik mi?

Düzenli hastamızı tekerlekli sandalye kullanıyor ise ve tedavi süreci belirsizlik taşıyor ise Sizin tekerlekli sandalye kiralamanız ekonomik olmayabilir.

Sürekli Sandalye bağımlılığı olan hastalarımıza tekerlekli sandalye kiralamalarını önermiyoruz, zira hastamızın durumunu ve kullanım şeklini göz önünde bulundurarak bir tekerlekli sandalye edinmeleri her açıdan ekonomik olmaktadır.

Kimler tekerlekli sandalye kiralamalıdır?

1: Geçici sakatlanmalara maruz kalıp tedavi süreci 3 aydan kısa sürecek hastalarımız tekerlekli sandalye kiralamaları uygundur.

2: Hastasını dışarı çıkarmak isteyen ancak yürüme probleminden dolayı çıkamayanlar tekerlekli sandalye kiralama yapabilir.

3: Yürüme güçlüğü çeken hastamızı tatile, akraba ziyaretine, hacca veya umreye götürmek isteyenler de tekerlekli sandalye kiralamaları uygun.

4: Hastasını Tapu,Belediye,Banka veya günlük muayene transferlerinde tekerlekli sandalye kiralayan birçok hastamız olmuştur ve uygundur.

5: Tatil için İzmir’e gelipde zorluk yaşayan hasta ve hasta yakınları da

İzmir in her yerinden tekerlekli sandalye kiralama yapabiliriyiz?

İzmir’in bütün semt ve ilçelerinden tekerlekli sandalye kiralayabilirsiniz Çiğli merkez mağazamız a gelerek kiralama yapabilirsiniz kiralama yapacak kişi kimlik ve açık adresini gösterir bir belge ile gelmesi yeterlidir. Ev, işyeri veya kaldığınız otele tekerlekli sandalye kiralayıp adrese teslim isteme hakkınızda vardır ancak adrese teslim tekerlekli sandalye kiralamak ek ücrete tabidir ücret mesafeye göre değişiklik göstermektedir.

Tekerlekli sandalyeler katlanır modeller olduğundan genellikle hasta yakınları gelip kendileri teslim alıyor ve süre sonunda yine kendileri teslim ediyor.

İşyeri merkezimiz çiğlide olduğundan tekerlekli sandalye çiğli ve mavişehir bostanlıya ücretsiz teslimat yapıyoruz diğer mesafelerde eve teslim ücretlidir.

Sağlık Alanında Kullanılan Ekipmanları

Sağlık açısından çeşitli sorunlar yaşayan insanların günlük hayattaki yaşam tarzları da etkilenmektedir. Sağlık alanında birçok araç gereç vardır hastanın yaşam kalitesini artırmak üzere tasarlanmıştır.Bu araç gereçlerden biride tekerlekli sandalyedir Özellikle tekerlekli sandalye üzerinde zamanını geçiren mecbur olan veya bir süreliğine kullanmak zorunda kalan kişiler fazlasıyla mevcuttur. Sizlere bu konularda yardımcı olacak olan sektörde öncü firma İzmir bölgesinde hizmet vermektedir. Sağlık sorunu olan müşterilerine yönelik verdiği günlük kiralık tekerlekli sandalye ve hasta yatağı buna benzer ürünlerle tercih edilen bir firma olmuştur. Sizlerde bu firmanın vermiş olduğu hizmetler doğrultusunda aylık kiralık tekerlekli sandalye kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 Sağlığın Ayaklı Hizmeti tekerlekli sandalye

 Sağlığın elverişli olmadığı dönemlerde yanınızda bulunan bu değerli firma sizlere her türlü hasta ihtiyacı konusunda yardımcı olmaktadır. Günümüze yaşlılar dahil kullanmaya ihtiyaç duyduğu ve olmazsa olmaz olan tekerlekli sandalye ekipmanı konusunda sizlere yardımcı olacaklardır. Hasta bakımı ve sağlığı konusunda en üst düzeyde yardımcı olacaklardır. Seyahat esnasında günlük kiralık tekerlekli sandalye hizmeti ile sizlere gideceğiniz yerde rahatlık sağlayacaktır. Uzun süreli hastalık durumlarında ise aylık kiralık tekerlekli sandalye kiralama ve temini ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda hasta yatağı kategorisinde de hizmet vermektedir.

 Geçici İhtiyaçlar için Tekerlekli Sandalye Kiralama olanağı

 Sağlık ekipmanı ve ihtiyaçları konusunda İzmir de hizmet veren firma sektörde en uygun fiyata ekipman temini yapması ile tanınmıştır. Yaşlılar için fazla ihtiyaç duyulan tekerlekli sandalye hizmeti ile kiralama yapmaktadır. Her türlü sağlık ekipmanını günlük ve aylık olarak temin edebilirsiniz. Özellikle günlük kiralık tekerlekli sandalye kiralama ile kolayca seyahat etmek artık mümkün hale gelecektir. Uzun süreli ve ihtiyaç doğrultusunda sizlere aylık kiralık tekerlekli sandalye hizmeti de verilebilmektedir. Sektörde vermiş olduğu uygun fiyatlı hizmet ile sık derecede tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Sizlerde bu hizmetlerden uygun şekilde yararlanmak için firmayı ziyaret edebilirsiniz.

Engelsiz Yaşamın Adresi

Sağlıklı yaşam bütün insanların ömür boyunca yaşamını idame ettirmek isteği en önemli sebeptir. Ne yazık ki bütün insanlar dünyada aynı eşit hak ve imkanlara sahip olamıyorlar. Bu imkanların en önemlisi sağlıklı bir şekilde yaşam sürmektir. Çoğu insan bu yaşam olanağı olmadan bazı engeller ile yaşamlarını devam ettirmek zorundadır. Bu zorunluluk bedenen ve ruhen olan sorunlardır. İnsanların büyük çoğunluğu tekerlekli sandalye ile yaşamını ideme ettirmeye çalışmaktadır. Bu ihtiyaç doğrultusunda günlük kiralık tekerlekli sandalye olarak da kullanılmaktadır. Bu ihtiyacın kullanımı insanları ve engelli kişilerin yaşamını bir nebze olsun rahat yaşamasını sağlamaktadır.

 Engelleri Aşmak

 İnsanlar bu engellerini aşmak için kolaylık arayışı içindedir. Bu arayışta tekerlekli sandalye rolü büyüktür. İnsanların imkanı olmaması günlük kiralık tekerlekli sandalye olarak alternatif aramalarına neden olmaktadır. Hayatlarında kolaylık için aylık kiralık tekerlekli sandalye bir diğer seçenek olarak kolaylık sağlamaktadır. Kiralama sistemi olması hasta ve bakımını yapan kişiler için özellikle günlük kiralık tekerlekli sandalye bir rahatlıktır.

 

 Hasta Bakımı

 Bakıma muhtaç olan insanlar ve hasta rahatı için aylık kiralık tekerlekli sandalye bir diğer kolaylık olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kolaylıklara sandalye olarak bakılsa da hasta karyolası fiyat bakımından kiralama olanağı daha fazladır. Bu ihtiyaç hastanın rahatsızlık derecesine göre değişmektedir. En çok tercih edilen aylık kiralık tekerlekli sandalye olarak karşımıza çıkmaktadır. Kişilerin bakımını üstlenen kişi ve hasta sağlığı için bu imkanlar güzel sonuçlar vermektedir.

 Özel İnsanların Yaşamı

 Bu rahatsızlıklara sahip kişilere engelli olarak değil de özel insanlar olarak onlara bakmalı ve öyle görmeliyiz. İnsanların tekerlekli sandalye dışında hastalığı daha ileri olan kişilerde hasta karyolası ve kiralamasını tercih etmektedir. Bu hayatta onlarda bizim kadar düzgün ve rahat yaşamalarını sağlamalıyız. Onların engelli olarak bizimle rahat yaşamasını sağlamalıyız.

Günlük Haftalık Tekerlekli Sandalye Kiralama

Firmamız İzmir'de ihtiyaç süresine bağlı olarak günlük & haftalık tekerlekli sandalye kiralama hizmeti vermektedir. Ani sakatlanmalar, kalıcı sakatlıklar ya da geçici fizik tedavi hizmetlerinin yürütülmesi için tekerlekli sandalyeler son derece önemlidir. Özellikle de ani sakatlanmalar nedeniyle tatil gibi sizi motive eden dinlenme ihtiyaçlarınızı ertelememek için 3 saatte teslimat garantili tekerlekli sandalye kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.

 Kapıda Ödeme Kolaylığıyla Tekerlekli Sandalye Kiralama

 Günlük ya da haftalık tekerlekli sandalye kiralamada firmamız İzmir'in güvenilir firması olmaya devam etmektedir. Kaliteden ödün vermeden ve daima yenilikçi hizmet yaklaşımına dayanarak ister günlük ister haftalık olarak kiralama hizmeti vermektedir. Dünyaca ünlü Wollex marka manüel ayarlanabilme özellikli tekerlekli sandalye kiralama hizmetimiz için hemen bizi arayabilirsiniz.

 3 Saatte Teslimat Garantili Tekerlekli Sandalye Kiralama

 Günlük & haftalık tekerlekli sandalye kiralamada uzman ekibimizle sizlerin yanındayız. Ani sakatlanmalar tekerlekli sandalyeye muhakkak ihtiyaç hissetmenize neden olmaktadır. Bu durumda fizik tedaviye uygun olarak vücudunuzu daha fazla yormadan günlük kiralık tekerlekli sandalye hizmetimizden anında yararlanabilirsiniz.

 Üstelik kapıda ödeme kolaylığıyla sadece üç saatte teslimat garantimiz bulunmaktadır. Kısa süreli ya da uzun süreli ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz kiralama hizmetlerimiz sayesinde günlük kiralık tekerlekli sandalye hizmetlerimizden sizler de anında faydalanabilirsiniz.

Ekonomik Tekerlekli Sandalye

Ekonomik Tekerlekli Sandalye seçimi konusunda kişilerin tercihleri ve hastanın fiziki durumu önemli rol oynar.
Tekerlekli Sandalye satın almak isteyen kişiler kısa süreli ihtiyaçlarda kiralama yolunu da tercih edebilirler. Kısa süreli ihtiyaçlar hasıl olduğunda Satın alınarak daha kaliteli ve daha çok ödeme yapılması kiralama sayesinde daha uygun bir fiyata alınabilir. Ekonomik bir Tekerlekli Sandalye almak isteyen kişiler için ürünün özellikleri de oldukça dikkat edilen bir konudur. Her ekonomik tekerlekli sandalye işinizi görmeyebilir.
Hastanın hastalığı ve ne kadar süre kullanacağı gibi faktörler Tekerlekli Sandalye alımında ve kiralamasında karar verme nedenidir. Hastalar Tekerlekli Sandalye kiralama fiyatları konusunda karşılaştırma yaparken kendi vücut yapılarını da göz önünde bulundurarak karşılaştırma yaparlar. Boy kilo, uzuv sakatlık durumu gibi.

 

Vücut özellikleri kişilerin tekerlekli sandalye seçimi açısından önemlidir. Kullanılan tekerlekli sandalye yaşam kalitesini etkiler. Hastaya fiziksel açıdan zarar verecek bir ürün tercih edilmemeli. Tekerlekli sandalye kiralamak için tercih edilen belirli mağazalar bulunmaktadır. Çetin Medikal Manuel tekerlekli sandalye kiralama firması olarak çok önemli hizmetler vermekte, kullanıcı ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran ve kişilerin her türlü ihtiyaçlarını karşılayan önemli mağazalardan birisidir. Hastanın sağlığı Çetin Medikal İzmir firmasında için önemlidir. Fiyatların uygun olması da kişileri Çetin medikal den tekerlekli sandalye almaya teşvik etmektedir.

Tekerlekli Sandalyeler uzun ameliyatlar ya da belirli sağlık sorunları yaşayan kişilerin hastanede kaldıkları süre içerisinde kullandıkları modellerdendir. Hastane ye veya başka yerlere gitmek isteyen hastalar tekerlekli sandalye satın alma veya kiralama seçeneklerini kullanıp daha konforlu transfer tercih etmekteler. Belli bir hastalık ya da ameliyat gibi ciddi operasyonlar sonucu insanlar bu dinlenme sürecinde belli durumlara dikkat etmek zorundadırlar. Hastanın bulunduğu ortam temiz olmalıdır. Kullanılan tekerlekli sandalyeleri Olabildiği kadar temiz tutulmaya çalışılmalıdır. Hijyen ve Rahatlık açısından dikkat edilmelidir.

Tekerlekli Sandalye alım ve kiralama açısından Çetin Medikali Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tekerlekli Sandalye Kiralamak

Bazı hastaların sadece belli bir süre için tekerlekli sandalye ihtiyaçları bulunur. Hastanın geçici bir hastalığı vardır ya da kişinin bütçesi satın alma için uygun değildir. Böyle durumlarla karşılaşıldığında tekerlekli sandalye kiralama kişi için daha uygundur.
Hastalık geçtikten hasta tekerlekli sandalyeyi teslim etme aşamasına gelmişse firmamız tarafından geri alım kontrolü esnasında eğer herhangi bir sorun ya da sıkıntı olmuşsa tekerlekli sandalye imzası atılan sözleşme iptal edilir.

Eğer tekerlekli sandalye herhangi bir sıkıntı vermemiş tertemiz ilk aldığı gibi teslim etmişse sadece kiralama ücreti ödenir. Kiralama çoğu kişi için daha çok tercih edilmektedir. Hastaneler genelde satın alma yolunu tercih eder. Fakat eve alınan tekerlekli sandalyelerde kiralama daha çok tercih edilir.
Kiralık tekerlekli sandalye fiyatları o ürünün kalitesi, ne kadar kullanıldığı açısından oldukça önemlidir ve fiyatlandırmaya etki eder. Kiralık tekerlekli sandalye fiyatları ayrıca ürünün özelliklerini de tercihler açısından dikkat edilen hususlardan biridir.
Tekerlekli sandalye fiyatları mağazalardan mağazalara ürün özelliklerine göre de değişebilmektedir.

#günlük kiralık tekerlekli sandalye #kiralık tekerlekli sandalye #Klasik tekerlekli sandalyeler #Kolçakları açılır tekerlekli sandalyeler #ayakları açı ayarlı ayarlanabilen sandalyeler #Yatar sırtlıklı tekerlekli sandalyeler #Klozetli tekerlekli sandalyeler #Akülü tekerlekli sandalyeler #özellikli tekerlekli sandalye

 

CANLI DESTEK

Hasta Yatağı Desdek Hattı

Hasta Yatağı Teslimatları

Hasta yatağı ödeme

Kiralık Hasta Yatağı

 

 

 Kiralık 2 Motorlu Hasta Karyolası ABS Başlıklar Bağımsız korkuluklar

Çok Tercih Edilenler


2 Motorlu yarı hastane tipi Hasta Karyolası

Asansörlü Hasta Karyolası Çeşme

Mobilyalı Hasta Karyolası Şık Bir Haasta Yatağı

Manuel Tekerlekli Sandalye