• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • HASTA YATAK VE KARYOLA SİSTEMLERİ İZMİR
    • HIZLI TESLİMAT KALİTELİ HİZMET MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZDİR

Hasta yatağı kiraya veren firmalar izmir


Hasta yatağı kiralama hizmeti 

          İzmir de hasta yakınları ister kısa süreli  olsun, isterse uzun süreli tedavilerde hastasının rahat bakımı için özellikle hasta yatağı satın almak zorunda kalıyordu,hasta karyolasi izmir olarak gelen talepler doğrultusunda kısa süreli tedavilerde hem hasta yakının  hemde hastanın rahat edebilmesi için mutlaka yataklı bakım gerektiren hallerde tedavi süreçlerinin geçici olması durumunda hasta yatağı almak yerine yatağı kiralamayı tercih edildiğini gördük.
         Bu durum çok mantıklı bir davranış ollduğuna kanaat getirdik. İzmir merkezli firmamız ÇETİN MEDİKAL uzman personei teslimat ve servis bakım konusunda hasta karyolalarının her modeline yakından tanıması sahada bizi güçlü kılmaktadır.
    Hem hastamızın hemde hasta yakınlarını tedavi sürecinden sonra böyle konforlu hasta bakımında kolaylık yaratan hasta  yatağını evinde tutmak veya birine bağışlamak durumunda kalmaması için hasta karyolası (hasta yatağına)nı kiralama yapmaya karar verdik.
Hasta yatağı kiralama süresi en az bir aydır. 
Hasta yatağı kiralama ücreti(Hasta karyolası,yatak, kişiye özel yatak koruyucu ,Adresten alım ve Hasta karyolasınının tanıtımı)tüm bu hizmetleri kapsamaktadır.
 Hasta yatağı satın alma ile hasta yatağı kiralama arasında bir seçim yapabilmek için en önemli soru kullanım süresinin ne kadar olacağıdır. Ortalama 3 ay ve altında bir kullanım öngörülüyorsa hasta yatağı kiralama mantıklı bir seçim olacaktır. Ama 4 ay veya daha uzun bir süre kullanım için hasta yatağı satın almak maddiyat açışından daha uygun olacaktır. Detaylı bilgi için bir telefon kadar yakınız.
          İzmir çiğli merkezli Hasta karyolası satan firmamız ÇİĞLİ -KARŞIYAKA- MENEMEN-BAYRAKLI - BORNOVA -KONAK- GAZİEMİR - BALÇOVA- GÜZEL YALI- NARLIDERE  -KARABAĞLAR bu bölgelere yapılan teslimatlarda herhangi bir ücret alınmamaktadır. Diğer bölgelere yapılan teslimatlarda ise Bergama,Manisa,Torbalı,Aydın Ayvalık,Dikili,Aliağa Seferihisar Çeşme,Turgutlu ,Akhisar gibi yerlerede teslimat ve kiralama hizmetleri veriyoruz ancak ek nakliye ücreti almaktayız.
Bu Mesafelerin dışındaki il ve ilçelerimize maliyetlerden dolayı hasta yakınlarının kiralama yerine hasta yatağı satın almaları daha uygun olacaktır.Hasta karyolası alımınızda Hasta karyolası sevkiyatları kargo aracılığı ile ücretsiz olarak gönderilmektedir.
İzmir teslimatlarında Kapıda nakit yada kredi kartı ile ödeme yapapilirsiniz
yetkili arkadşlarımıza hasta yatağı kiralama veya satınalma ücretini kredi kartı ile ödeme yapmak istiyorsanız lütfen belirtiniz.
hasta yatağı kiralama 
www.hastakaryolasiizmir.com
personeline özel taleplerinizi lütfen bildiriniz.

Ücretsiz kurulum yaptığımız ilçeler

Hasta Yatağı kurulumu izmir
Hasta Karyolası Çiğli
Hasta yatağı  Karşıyaka
Hasta Karyolası Bayraklı
Hasta Karyolası Menemen
Hasta Karyolası Aliağa
Hasta Karyolası Güzelbahçe
Hasta Karyolası Balçova
Hasta Karyolası Narlıdere
Hasta Karyolası Konak
Hasta Karyolası Bornova
Hasta Karyolası Kemalpaşa
Hasta Karyolası Gaziemir
Hasta Karyolası Menemen

İzmirin diğer ilçeleri ve Yakın illerede hasta yatağı kiralaması yapıyoruz ancak kurulum için ek nakliye ücreti alınır.

Hasta yatağı kiraladığınızda:
1 adet hasta karyolası
1adet hasta karyola üstü sünger yatak
1adet yatak koruyucu alez de beraberinde gelecektir
Hastanızın serum askısı ihtiyac varsa lütfen bildiriniz.

Not:Hastanız şayet uzun süreli yatacaksa Mutlaka havalı hasta yatağı satın almanızı öneririz.(Yatak yarası oluşmaması için)

Hasta yatakları dışında Hertürlü medikal malzeme satışımızda mevcuttur
işyeri merkezimiz çiğli merkezde olup siz değerli hasta sahiplerini mağazamızada bekleriz.

 

HASTA YATAĞI KİRALAMA

Hasta yatağı kiralama, kısa dönemli yatacak olan hastalarımızın ihtiyaçlarını giderebilmek amaçlı İzmir ilimizde ilk olarak    ÇETİN MEDİKAL tarafından tasarlanmış hasta karyolası kiralama sistemi Açısından Kısa dönemli hasta karyolası kullanımı gerektiren durumlarda hasta yakınını ekonomik açıdan yıpratmamak ve hastanın hasta yatağı ihtiyacını giderebilmek için aylık olarak kiralama yapılmasıdır. Bir hasta tedavisi 3 aydan daha uzun sürmeyecek ise veya ne kadar yatacağı belli değil ise hasta yatağı kiralama tavsiye mantık çerçevesinde tavsiye edilir. 4 Aydan daha uzun yatacağı kesinleşmiş hastalar için ÇETİN MEDİKAL hasta yatağı kiralamayı tavsiye etmez. Bu durumlarda hastanın boy ve kilosuna uygun bir karyola tercih edilerek satın alınmalıdır.

Hasta karyolası izmir  hasta yatağı kiralama fiyatlarını aylık olarak fiyatlandırılır.. Ürün seçmekte zorlanıyor iseniz 24 saat açık olan 05071256221 Nolu telefonlarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşarak destek alabilirisiniz. www.hastakaryolasiizmir.com İnternet sitemizde belirtilen fiyatlar aylık fiyatlar olup nakliye ve kurulum dahildir.Merkezimize 50 km mesafeden fazla olan yerlerde  ayrıca ücret talep edilir. hasta karyolası kiralama izmir ; hasta karyolası, hasta yatağı, serum askısı ve alez (hasta yatağı koruyucu örtü) hasta yatağı kiralama da fiyata dahildir.
İdda ediyoruz İZMİR ilimizde hasta yatağı kiralama alanında en hızlı ve güvenilir hizmeti ÇETİN MEDİKAL olarak biz veriyoruz .Kurulumu aynıgün yapıyoruz hasta karyolası iade sürecindede  aynı hızda hareket edip hasta karyolasının evinizde yer işkal etmesini de ortadan kaldırıyoruz.

İnternet sitemizden www.hastakaryolasiizmir.com Hasta yatakları arasından seçtiğiniz hasta karyolası modeli servis elemanlarımız tarafından adresinize getirilip kurulumu gerçekleştirilir. İlk ayın ücreti kurulumda nakit olarak alınır. Uzun süreli kiralamalarda baştan karar verilmesi durumunda daha ucuza kiralama yapılabilmektedir.Kiralama aylık ise Bir dahaki ayın aynı gününe kadar hasta yatağı kiralama yapmış olursunuz. Bir dahaki ayın aynı günü işiniz bitti ise bizi arıyarak iade etmek istediğinizi belirtebilirisiniz. Eğer hasta karyolası kiralama işlemini uzatmak istiyor iseniz indirimlerden yararlanabilirisiniz. 

Hasta karyola yatak sisteminin evinize kurulduğu an kira bedeli işler hasta  hiç yatmamış olsa bile kurulum kafidir kira ücreti iade edilmez.


ETİKET BULUTU

 Hasta Yatağı Kiralama İzmir, İzmir hasta yatakları kiralalık, hasta karyolası kiralama izmir , hastane karyolasi kiralama nasıl olur , hasta karyolası kiralama, kiralik hastane yatagi, kiralik hasta yatagi, kiralik hasta karyolasi, kiralik medikal yatak İzmir, medikal yatak, medikal İzmir , yatak kiralama İzmir.