• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
Hasta Yatağı Teslimatları

Hasta yatağı ödeme

Aylık Kiralık Hasta Yatağı

Karyola Kiralama İzmir

Hasta Karyolası Kiralama

İzmir Hasta Karyolası

İzmir Hasta Karyolası Kiralama

  Hasta karyolası, uzun süre süre yatarak tedavi görmek zorunda olan ya da yatalak olarak yaşamını sürdürecek hastaların zorlu yaşamlarını bir nebze dahi olsa konforunu artırmak konusunda fayda sağlamaktadır. Özellikle uzun süre yatarak yaşamını sürdüren hastalarda bir çok sorun meydana gelmektedir. Bu sorunların başında yatak yarası oldukça zorlu olmaktadır. Bu sorunların en aza inmesi adına Hasta Karyolası İzmir hastalarına en konforlu hizmeti sunmaktadır.

Hasta Karyolası İzmir

  Hasta yakınları ya da hastanın kendisi ister uzun süreli isterse de kısa süreli olsun hasta karyolasını www.hastakaryolası.izmir sitesinden kiralama imkanına sahip olmaktadır. Hastanın bakımının rahat bir şekilde yapılması ve yatağı kolaylıkla hareket ettirerek kaldırıp indirmesi konusunda oldukça pratik ve her ihtiyaca uygun hasta karyolası çeşitleri site üzerinde mevcut olmaktadır. Bir çok hasta karyolası çeşitleri de her ihtiyacı karşılayacak şekilde bulunmaktadır.

İzmir Kiralık Hasta Karyolası Çeşitleri

  Ev Tipi İki Motorlu Hasta Karyolası: Bu hasta karyolası modelinin baş ucu ve ayak ucu bölümleri rahatça hareket etme özelliğine sahip olmaktadır.

  İki Motorlu Hastane Karyolası: Sırt ve ayak ayarı mevcut olan frenli hastane karyolası modelleri de bulunmaktadır.

  Asansörlü Hastane Karyolası: Yükseklik ayarlı kiralık hasta karyolası sayesinde hem hasta hem de hasta yakınları büyük rahatlık elde etmektedir.

  Kiralık hasta karyolası yanında kiralık havalı hasta yatakları da firmamızda mevcut olmaktadır.Tüm modellerde kolaylık, pratiklik ve rahatlık, konfor ön planda olacak şekilde tasarım yapılmaktadır.

İzmir Hasta Yatakları

  Hasta yatağı araştırılırken bir çok firma ile görüşülmektedir. Önemli olan noktalardan biri hastanın sağlık durumuna uygun yatağın tercih edilmesidir. Bunun için en kurumsal firma ile görüşmesi sağlanmaktadır. İleriki tarihlerde daha büyük bir rahatsızlık olmaması için mutlaka ürünleri çok dikkatli araştırmak gerekmektedir.

  İzmir'de hasta yatakları kiralayan ve satan firmamız çok sayıda kişiye hizmet vermektedir. Hemen hemen her müşterimizden memnuniyet mesajları almaktayız.

Hasta Yatağı Satışı

  İzmir Hasta Yatakları karyola kiralama konusunda çok ileri seviyelere ulaşmaktadır. Hem kalitesi ile hem de ürün sayısının fazlalığı ile çok büyük beğeni toplamaktadır.

  Firma ile iletişim oldukça kolay olmaktadır. Öncelikle eğer farklı şehirde iseniz resmi internet sitesinden ürünleri inceleyebilirsiniz. Karar verdikten sonra o ürün ile ilgili yetkili bir kişiden bilgi alabilirsiniz. Eğer kesin karar vermişseniz siparişinizi oluşturabilirsiniz. Siparişler kısa bir zaman dilimi içinde müşterilere ulaştırılmaktadır.

 Satılan ürün için garanti belgesi verilmektedir. Üründe, sonrasında herhangi bir sorun çıkarsa teknik servis hizmet vermektedir. Böylelikle çıkabilecek daha büyük sorunlar engellenmiş olacaktır.

Hasta Yatakları Çeşitleri

  Satılan hasta yatakları içerisinde çeşitlilik çok olmakla birlikte her bütçeye hitap eden ürünler de yer almaktadır. Hasta yatakları 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu olarak üç ana gruba ayrılmaktadır. Ayrıca havalı hasta yatakları ve sünger hasta yatakları da bulunmaktadır. Yatacak hasta için bir çok alternatifi olan yataklarımız ile firmamız hizmet vermektedir. Verilen siparişler aynı gün veya ertesi gün teslim edilmektedir. Ayrıca her yaş gurubu için uygun ürünler bulunmaktadır.

Kiralık Hasta Yatakları

  Evde bakım gerektiren hastalar için rahat etmek oldukça önemlidir. Gönül ister ki hastalıklar kısa sürsün ve her insan sağlığına kavuşsun. Ancak bu durumlar bazı kişiler için uzun sürebilmekte veya süreklilik arz edebilmektedir. İşte burada hasta yatakları veya diğer tabiri ile hasta karyolası büyük önem arz etmektedir.

 Hasta yatakları hastanın daha rahat ve konforlu vakit geçirmesi için tasarlanmıştır. Özellikle hastanelerde bulunan bu yataklar artık evlerde de kullanılabilmektedir.

  İzmir’de gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz hasta yatakları vardır. Bunları isterseniz satın alabilir, isterseniz kiralayabilirsiniz.

  Peki, hasta yataklarının faydaları ve doğru kullanım yöntemleri nelerdir? Bunlar her hasta yakını tarafından mutlaka bilinmelidir.

Hasta Yatağı Neden Faydalıdır?

  Hasta yatakları üretim aşamasında diğer yataklara oranla daha dikkatli ve özgün üretilmektedir. Burada dikkat edilen nokta hastanın rahat etmesi ve daha özgür bir alana sahip olmasıdır. Bunun için hasta yatakları yükseklik ve eğim açısı ayarlanabilir olarak üretilmektedir. Diğer yönden tekerlekli olması da yatak yerini değiştirmekte ve ileri-geri hareketlerde hasta yakınına kolaylık sunmaktadır. Bunun yanında diğer özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  Hasta yataklarını terletme yapmaz.

  Hastanın bel ağrılarının hafifletilmesine olanak sağlar.

  Ayarlanabilir özelliği ile yatış ve oturuş pozisyonlarına getirilebilir.

Medikal Yatak

  Medikal yataklar, hastalar ve hasta yakınları için en çok talep edilen hastaya yardımcı malzemeler olarak geçmektedir. Medikal yataklar son dönemlerde farklı özellikleri ile tüm hastaların ve hasta yakınlarının ilgisini çekmekte ve medikal yatakların talep yönünü arttırmaktadır. Medikal yataklar içinde havalı yatakların önemi çok fazladır.

 Hastalar çok uzun süre boyunca dinlenme nedeniyle hareketsiz pozisyonda kalmak zorunda olabilmektedir. Bu dönemler içinde havalı yataklar daha huzurlu dinlenme sağlamaktadır. Havalı yataklar hastaların yatak yaralarının iyileşme süreçlerinin daha hızlı olmasına katkı sağlamaktadır.

Medikal Havalı Yatakların Faydaları Nelerdir?

   Kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olmak,

   Basınç noktaları sayesinde konfor sağlamak,

   Hastaların ağrı çekmelerinin önlenmek.

 Ciddi trafik kazalarına uğrayan kişiler medikal yatak kullandığında yatağın avantajlarından faydalanabilmektedir. Medikal yataklar kolay hareket ettirilebilir özelliği ile hastaların kemiklerinde oluşabilecek tüm rahatsızlıkların iyileşme sürecine yardımcı olmaktadır.

  Medikal yataklar son dönemlerde gelişen teknoloji ile birlikte bir çok özelliği içinde barındırmaktadır. Hasta yataklarının çeşitliği konusunda yardımcı olan Çetin Medikal, İzmir ilinde ve diğer illerde yer alan tüm hastalara profesyonel hastane yatağı temini ve hızlı teslimat süresi ile talep edilen bir marka haline gelmiştir.

Rahatlık Ve Kolaylığın Adresi: Hasta Karyolası İzmir

  Hasta karyolası evde hastane konforunu devam ettirmek ve hastanın bu süreci daha hafif ve ağrısız şekilde geçirmesi adına hasta karyolası kiralama hizmetlerimiz mevcuttur. Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen kriterlere uygun olacak şekilde tasarlanan ve üretilen hasta karyolası modelleri www.hastakaryolasıizmir.com sitesi içinde mevcut olmaktadır. Manuel ya da motorlu olacak şekilde bir çok karyola modelleri bulunmaktadır.

Hasta Karyolası Çeşitleri

  Manuel ve motorlu olarak ikiye ayrılan hasta karyolası çeşitlerinin tüm özellikleri kolaylık ve rahatlık içermektedir. Günümüz teknoloji dünyasında çok motorlu üretilen ve kullanılan hasta karyolasının gücü ve işlevi ölçüsünde sınıflandırılması da mümkün olmaktadır. Bu karyola çeşitlerinden en yaygın olarak bilinen ve kullanılanları ise şöyledir:

   İki motorlu hasta karyolası,

   Üç motorlu hasta karyolası,

   Dört motorlu hasta karyolası.

Yatan Hasta Ürünleri

  Ürün olarak asansörlü hasta karyolaları, ev tipi hasta yatakları, hasta yemek masaları, hasta yıkama setleri, havalı yataklar, hasta tuvaletleri gibi ürünler bulunmaktadır. Kısacası her hastaya uygun olabilecek ürünlere firmamız mağazamızda yer vermektedir.

  Firmamız İzmir'de bulunmasına rağmen Türkiye'nin her köşesine hizmet vermektedir. Müşteriler internet sitesinden uygun olan ürünleri seçmekte ve kargo yolu ile gönderim sağlanmaktadır. Sipariş verildikten 1 gün sonra siparişler kişilerin eline ulaşmaktadır.

  Firmamızın diğer bir özelliği de aylık hasta yatağı kiralama özelliğinin bulunmasıdır. Hasta eğer uzun süre yatmayacak ise ürün kiralaması yapabilmektedir. Bu da bir çok kişinin ilgisini çekmektedir. Bazı şehirlerde hasta yatağı bulma konusunda sıkıntı yaşanmasını önlemek için hizmet veren firmamız Çetin Medikal, sektörde önemli yerde bulunmaktadır. Her geçen gün büyümekte olan firmamız müşteri sayısını da arttırarak yoluna devam etmektedir.

  Değişim ve iade konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Bir beğeni söz konusu değil ise ücret iadesi yapılmaktadır. İnternet sitesi incelendiğinde daha saymadığımız bir çok ürünün mevcut olduğu görülecektir.

  İzmir hasta yatağı, hasta karyolası kiralama izmir, satılık hasta yatakları, hasta yatakları fiyat, elektrikli hasta yatağı, hastane yatağı, hastane karyolası, motorlu hasta karyolası, iki motorlu karyola, üç motorlu hasta yatağı, dört motorlu hasta yatağı, kiralık hastane yatağı, hasta karyolası fiyat izmir, hasta yatağı fiyat izmir, hasta yatağı kiralama fiyatı izmir.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyat İzmir

  MAĞAZAMIZI ZİYARET EDEREK MODELLERİMİZİ YERİNDE GÖREBİLİRSİNİZ. İzmir Çiğli merkezli firmamız ÇİĞLİ-KARŞIYAKA- MENEMEN-BAYRAKLI-BORNOVA -KONAK-GAZİEMİR-BALÇOVA-GÜZEL YALI-NARLIDERE-KARABAĞLAR bu bölgelere yapılan teslimatlarda herhangi bir ücret almamaktadır. Diğer bölgelere yapılan hasta yatağı kiralama teslimatlarında ise Bergama, Manisa, Torbalı, Aydın, Ayvalık, Dikili, Aliağa, Seferihisar, Çeşme,Turgutlu, Akhisar gibi, ek nakliye ücreti almaktayız.

 Bu mesafelerin dışındaki il ve ilçelerimizdeki hasta yakınlarının maliyetlerden dolayı kiralama yapma yerine karyola satın almaları daha uygun olacaktır. Karyola satışımızda Ankara, İstanbul ve diğer illerimize nakliye ücreti almadan kapıya teslim anlaşmalı taşıma şirketimiz aracılığı ile gönderim yapmaktayız, bu illerimize kurulum hizmeti vermemekteyiz.

 Hasta karyolası modellerimiz için lütfen hasta karyolası sitemizi ziyaret ediniz. Yaz sezonunun başlangıcında da siz değerli müşterilerimize medikal hizmetimizi sunmaya devam ediyor, Ege ve Akdeniz sahil bölgelerine hasta karyolası, hasta yatağı, havalı yatak ve alez ürünlerinizi evinize teslim ediyoruz.

  Evden uzaklaşıp rahat bir tatil yapmak isteyen ve hasta karyolasını tatil merkezlerine daha yakın ve daha uygun fiyata tedarik etmek isteyen müşterilerimize güler yüzlü çalışanlarımızla kurulum sağlıyoruz. Hasta karyolası kiralama ve satış siparişi için 0232 376 66 05 numaralı hattan bize ulaşabilir, size en uygun hasta karyolası hakkında bilgi alabilir ve internet sitelerimizde http://www.cetinmedikal.com ve http://www.hastakaryolasiizmir.com hasta karyolası, hasta yatağı ve havalı yatakları inceleyebilirsiniz. Kapıda kredi kartı ile ya da nakit ödeme yapabilirsiniz. Hasta karyolasının yanında 1 adet sünger yatak ve 1 adet alez birlikte verilir. Serum askısı gibi diğer opsiyonel ürünler için bilgi almayı unutmayın.
Hasta karyolası kiralamak çok kolay, Çetin medikal personeli size bir telefon kadar uzakta, talebinizi 0232 376 66 05 nolu telefona bildirin, hastanıza uygun modeli birlikte seçelim. Hastanızın durumuna uygun hasta karyolasını getirip evinize kuralım, tatil dönüşü hasta karyolanızı biz gelip alalım ve siz de gönül rahatlığı ile evinize dönün.

  Hasta yemek masası, hasta bezi veya tekerlekli sandalye ihtiyaçlarınızı mağazamızdan alabilirsiniz.

  Tüm hastalarımıza Acil Şifalar Diliyoruz".

Karyola Kiralama

motorlu hasta karyolası izmir

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Aylık,Haftalık,Günlük Kiralık Tekerlekli sandalye

Hasta Bezleri