• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
 • https://twitter.com/cetin_medikal
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
Hasta Yatağı Teslimatları

Hasta yatağı ödeme

Aylık Kiralık Hasta Yatağı

Karyola Kiralama İzmir

Hasta Karyolası Kiralama

Karyola Hakkında

Motorlu Hasta Yatağı

Hasta denildiğinde akla gelen ilk şeylerden biri yatacakları yerin özel olmasıdır. Böylelikle hastanın rahat ve konforlu şekilde tedavi görmesi amaçlanır.

Hasta yataklarının bir çok çeşidi bulunmaktadır. Medikal ürün satışı yapan yerlerde bu ürünlere rastlanılmaktadır. Hasta yatağı konusunda İzmir'de çok kurumsal ve uzun yıllardan beri bu ürünlerin satışını yapan yerler bulunmaktadır. Ayrıca internetten satış da yapmaktadırlar.

Ayrıca hasta yatakları kiralanabilmektedir. Böylece hasta tedavi olduktan sonra bir başka kişi de bu üründen faydalanmış olur. Kiralık motorlu hasta yatakları oldukça kullanışlı olup manuel olanların aksine kullanımı da çok rahattır. Bu şekilde kullanılan ürünler ayrıca hastaya bakan kişiye de rahatlatmaktadır. Çünkü motorlu olduğu için kişiyi fazla zorlamamakla beraber, aynı zamanda hastanın da istediği yatak şeklini rahatlıkla almaktadır. İzmir'de bulunan medikal marketlerde özellikle elektrikli hasta yatakları, bunlardan da 2 motorlu yataklar çok tercih edilmektedir.

3 Motorlu Hasta Yatağı

Hasta yatakları arasında yatağa bağımlı hastaların günlük yaşamlarını kolay hale getiren ve yatağın ayak ile orta kısmını hareket ettirilebilen yataklar arasında üç motorlu hasta yatağı yer almaktadır. Bu kapsamda hem mekanik hem de elektronik parçalara sahip olan bu hasta yatağı modeli manuel yatak modellerine göre daha fazla kolaylık ve pratiklik sağlamaktadır. Bu nedenle bu yatakları kullanmak son derecede pratik ve basit bir şekilde olmaktadır.

Manuel yataklara nazaran elektrik ile çalışan üç motorlu hasta yatağı hastanın yaşamını daha konforlu hale getiren ve hasta yakınlarına da oldukça yardımcı olan modeller olarak öne çıkmaktadır. Yaşamını yatağa bağlı sürdüren hastalarda ya da kısa süreli yatağa mahkum olan hastalarda yatak kiralama imkanları da ayrıca mevcut olmaktadır.

www.hastakaryolasiizmir.com sitesinde üç motorlu hasta yatağın yanı sıra bir çok ihtiyaca uygun hasta yatağı mevcut olmaktadır. Son derece kaliteli ve konforlu hasta yatakları sayesinde hastaların daha rahat yaşam sürmelerine olumlu yönde katkı sağlamaktadır.

3 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

3 motorlu hasta yatağının üst kısmında hava delikleri mevcut olmaktadır. Bu hava delikleri sayesinde hastanın terlemesi önlenmektedir. Hasta yatağı üç piston motor ile çalışmaktadır. Bu üç piston sayesinde fazla ağır hastalar bile oldukça rahat etmektedir. Baş ile ayak, aşağı-yukarı hareketleri piston motorlar sayesinde yerine getirmekte olup ergonomik el kumandası ile de yatağı kolayca kullanılabilme özelliği ile öne çıkmaktadır.

Karyolanın dört köşesinde serum askısı takma yerleri de mevcut olmaktadır. Kolay temizlenebilen, kolay sökülebilir yatak başlığı mevcut olmaktadır. 360 derece dönen tekerlekleri ile kolayca yer değiştirilmesi özelliği de dikkate çekmektedir.

Eve Teslim Hasta Yatakları İzmir

Hasta yatağı seçimi konusunda mutlaka çok detaylı bir inceleme yaptıktan sonra karar vermek gerekmektedir. Hem hasta için hem de hastaya bakan kişi için uygun olması gerekmektedir. Hem konforlu hem de işlevselliği anlamında iyi bir yatak tercih etmek doğru olmaktadır.

İzmir'de bulunan Hasta Yatakları İzmir, medikal market alanında uzman olarak uzun yıllardan beri sektöre hizmet vermektedir. Alınan ürünlerin teslimi ve kurulumu konusunda çok titiz davranmaktadır. Müşteri görüşlerine çok önem veren firmamımız İzmir'deki firmalar arasında çok önemli bir yere sahiptir.

Karyola Teslim Etme

Alınan bir ürün İzmir'e 3 saat içinde teslim edilmektedir, eğer sipariş İzmir dışı ise aynı gün kargoya verilmektedir. Firmamızın ürünü kullanıcıya ulaştırması çok hızlı olmaktadır. Ayrıca ürünün nasıl kullanılacağına dair bilgiler verilmektedir. Teslim sırasında üründe herhangi bir sorun oluşmuş ise hemen yenisi getirilmekte veya sorun çözülmektedir.

Her geçen gün kendini büyütmekte ve geliştirmekte olan bir firmamız müşteri beğenisinden kaynaklı, müşteri potansiyelini de artırmaktadır. Şikayet sayısı oldukça az olmaktadır. Şikayetler hemen çözüme ulaştırılmakta ve kişilere gereken bilgiler verilmektedir.

Firmanın hasta yataklarını kiraya verme şansı da olmaktadır. Genellikle yataklar aylık olarak kiraya verilmektedir. Bazen set olarak ürün kiralamak isteyenler de bulunmaktadır. Böylece ihtiyaç dahilindeki ürünlere ulaşılmış olmaktadır. Ödeme konusunda da kullanıcılara çok büyük kolaylıklar sağlanmaktadır.

Ürünleri görmek için İzmir'de bulunan adresimiz ziyaret edilebilir. Hastaya en uygun ürün seçildikten sonrada ürünün eve teslimi sağlanmaktadır. Teslimat sırasında garanti belgesi verilmekte ve kullanım koşulları detaylı olarak anlatılmaktadır. Eğer kiralanmış bir ürün var ise yine kullanım şartları anlatılmaktadır. Kira kullanımı sırasında üründe herhangi bir zedelenme meydana geldi ise sorunun kaynağı araştırılmaktadır, sonrasında sorun hızlı bir şekilde çözülmektedir.

Hasta Karyolası

Uzun süre hasta olarak yatağa mahkum olan hastaların yataklarının rahat olması ve konforunun en üst düzeyde olması oldukça önem teşkil etmektedir. Özellikle hasta yakınlarının işlerini hafifletmek ve kolaylaştırmak için www.hastakaryolasiizmir.com sitesi üzerinde hasta karyolası kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Özellikle ev tipi hasta karyolası tasarımı ile hastanın kendini hastane ortamında hissetmemesi için uygun olmaktadır. Hasta karyolası modelleri arasında manuel ya da motorlu olarak tasarımlar mevcut olmaktadır.

Hasta Karyolası Kiralama

Uzun süreli ya da kısa süreli kullanımda hasta karyolası kiralama oldukça avantajlı olmaktadır. Ev ortamında tedavinin devam etmesi halinde hasta karyolası birçok sorunun önüne geçecek olması ile öne çıkmaktadır. Hastanın kolay kalkması ya da rahatça yemek yemesi ve diğer ihtiyaçlarını karşılamak adına hasta karyolasının rahat ve kolay şekilde kaldırılıp indirilmesi oldukça fazla önem teşkil etmektedir.

Hasta karyolası İzmir hastaların ve yakınlarının özel taleplerine de uygun olacak şekilde hizmet vermektedir. İzmir'de hasta karyolası kiralama ya da satın alma konusunda oldukça güvenilir ve alanında profesyonel ekibi ile hizmet veren işletme hastaların kendilerinin rahat hissetmeleri için gerekli çabayı göstermektedir.

Hasta Karyolası Kiralama Mantıklı mı?

Hasta karyolası almak hastanın durumuna göre karar verilmesi gereken bir konudur. Hasta karyolası tamamen hastanın ihtiyaçlarına hizmet edecek özellikte olmalı aksi durumda, hasta için yararlı olmaktan çok zararlı olabilecek sorunlara neden olmaktadır. Hasta karyolası kiralama avantajları arasında ekonomik yönden tasarruf sağlaması hastaları karyola kiralamaya yönlendirmektedir.

Hasta yatağı, hasta kadar hastaya bakan ve hastayı tedavi eden kişiler de düşünülerek tasarlanmaktadır. Hasta yatağı, hastanın konforlu bir yatakta bakılması nedeniyle iyileşme sürecine hizmet eden nitelik taşıyan bir model olarak öne çıkmaktadır. Hasta karyolası kiralama konusunda www.hastakaryolasiizmir.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hasta Yatağı Çeşitleri ve Kullanımı

Sağlıklı herkesin gerekli hassasiyeti göstermesi ve yaşamları için daha dikkatli yaşam tarzı belirleyerek oluşabilecek tüm rahatsızlıklara karşı önlem alması gerekmektedir. Belirli rahatsızlıklar yaşayan kişilerin taleplerini de dikkat almak gerekmektedir. Uzun süreli ve kısa süreli tüm tedavilerde kullanılan hasta yatakları, hastaların daha çabuk iyileşme ve rahat etmeleri konusunda yardımcı olmaktadır.

Hastalara çeşitli yataklar sunma konusunda yardımcı olan İzmir Hasta Karyolası Merkezimizi ziyaret ederek bir çok hasta yatakları hakkında bilgi ve destek alabilirsiniz. Çetin Medikal sunmuş olduğu hizmetlerin yoğun olması ile hasta yakınları tarafından olumlu geri dönüşler almaya devam etmektedir.

Hasta yatakları korkuluk özellikleri bakımından 4 bölüme ayrılmaktadır:

 1. Yüksek abs korkuluğa sahip, amortisör sistemli karyolalar

 2. Tabanca korkuluklu, korkulukları yatak ile aynı düzeye indirilebilen karyolalar,

 3. Profil malzemeden üretilmiş, pimli korkuluklu karyolalar,

 4. Ahşap kenarlıklı korkuluklar ile desteklenmiş karyolalar.

Hasta yakınlarına ve ihtiyaç sahiplerine hizmet sunan Çetin Medikal, hasta yakınlarına ve tüm ihtiyaç sahiplerine bağış yapılması konusunda ayrıca yardımcı olmaktadır. Hasta yatağı bağışı konusunda firmamız ile görüşebilir, bağış ihtiyacı olan hastalarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralık

Hastaların, hastaneden çıkış sonrası evde dinlenme süresi için hasta yatağı satın alma ve hasta yatağı kiralama gibi bir çok taleplere gereksinim duymaktadırlar. Hasta yatağı kiralama 1 aydan, 2 aya kadar hatta 3 aydan daha fazla bir süreye kadar kiralanabilir. Satın alma işlemlerinde ise ihtiyaca uygun özellikli yatak belirlendikten sonra hasta yakınları tarafından karyolalar satın alınmaktadır.

Kiralık hasta karyolası çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyebilir, karyola özelliklerini karşılaştırarak hastanızın konforu için en ideal karyolayı seçebilirsiniz.

Neden Hasta Yatağı Almalıyım?

Hasta yatağı alırken kesinlikle hastanın ihtiyacına yönelik kolay hareket edebilme özelliğinin olmasına dikkat edilmelidir. Hasta yataklarının motorlu olanları bir çok işlemde hasta yakınlarına bakım konusunda yardımcı olmaktadır. Bazı teknolojiler beraberinde değişik özelliklerin olması konusunda hasta yatakları hastaların ve hasta yakınlarının çoğu işlemlerini daha kolay hale getirmektedir. Ayarlanabilir olması ve temizlenebilir olması dolayısıyla hasta yataklarının  tercih edilme sebepleridir.

Felçli veya ağır kaza geçirmiş olan kişilerin hasta yatağı taleplerinin oldukça fazladır. İş kazası ve motosiklet gibi bir çok kazadan kaynaklı alçı durumunda hasta yatakları hastaların daha hızlı iyileşme süreçlerine katkı sağlamaktadır. Hasta yatağı fiyatları ise hasta yataklarının özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

İleri yaşa sahip olan yaşlılar için de hasta yatakları, rahatlık açısından büyük öneme sahip olması ile yatakların talep yönünü oluşturmaktadır. Hastaların uzun süre dinlenme ihtiyacı doğrultusunda üretilen hasta yatağı, konforu ve sırt ile bel gibi bölgelerde bazı yaraların oluşmasını engelleyici havalı yataklara da uygun olması karyola talebini arttırmaktadır.

Hasta Yataklarının Önemi Nedir?

Hastanede tedavi gören hastaların günlük yatış fiyatlarındaki artışların çoğu hastaları ve yakınlarını maddi olarak zor durumda bıraktığı görülmektedir. Hastanelerde yer alan yatakların konforu hastaların tedavi süreçlerinin belirlenmesinde aktif rol oynamaktadır. Hastanelere yer alan çok fonksiyonlu hasta yatakları hastaların da talep ettikleri yataklar haline gelmiştir. Hastalar için hasta yataklarının önemi aşağıda yer almaktadır.

Hastalar için Hastane Yataklarının Önemi Nedir?

Ameliyat sonrasında hastaların hareket fonksiyonunda azalma yaşanması,

Hastanede ameliyat öncesi zor durumda olan hastaların, kolay bir şekilde ameliyata gitmesine yardımcı olmak,

Üzerindeki çok sayıda fonksiyon sayesinde bel ve boyun gibi bir çok ayarların yapılabilmesi,

Yatakların kenarlarında bulunan korumalıklar sayesinde düşme gibi risklerin önüne geçilmesi,

Bazı hasta yataklarında hastaların tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesi,

Hastaların oturma ve kalkma gibi bir çok hareket fonksiyonun daha kolay yapılabilmesi hastane yataklarının tercih edilmesini sağlamaktadır.

Bazı hastalıklar için hasta yatakları ciddi bir öneme sahiptir. Felçli hastaların hareket edebilme kabiliyetinin azalmasının ardından hasta yakınları tarafından hareket ettirilen hastanın canının acıması gibi durumları önlemek motorlu hasta yatakları sayesinde mümkündür.

Hasta yataklarının kiralama ve satın alma gibi bir çok işlemlerde yardımcı olan Çetin Medikal, tüm hastalara hızlı ve kolay ödeme seçenekleri ile yardımcı olmaktadır. İzmir ilinde yer alan Çetin Medikal şehir dışı siparişlere hızlı ve uzman kadrosu ile ulaşım sağlamaktadır.

Havalı Hasta Yatağı

Yatalak hastalar düşünüldüğünde kullandıkları yatakların önemi çok büyük olmaktadır. Bunun yanında kullanılan havalı yatakların da önemi çok fazladır. Yapılacak seçimlerin buna göre düşünülmesi gerekmektedir.

Aynı zamanda bu tür, yani hasta malzemeleri ihtiyaçları medikal marketlerden sağlanmaktadır. Bu konuda İzmir'de bulunan Çetin Medikal özellikle bu konuda uzmandır. Her türlü malzemeye mağazadan ulaşılabilmektedir. Havalı hava yatakları da bunlardan sadece bir tanesidir, kullanılan hasta yataklarına da eşlik edebilmektedir. Mağazamıza erişim oldukça kolay olmakla beraber telefon ile de iletişim kurulabilirsiniz.

Satın alma işlemlerinin dışında ürünlerin kiralama işlemleri de yapılmaktadır. Ürünler aylık olarak kiraya verilmektedir. İsteğe göre bu süre uzatılabilmektedir. Tek yapılması gereken hastaya uygun ürünün bizzat firmaya gelerek ya da online olarak seçilemesidir.

Havalı hasta yatakları çeşitli olmakla beraber baklava desenli havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak şeklinde farklı ürünlerimiz mevcuttur.

Havalı Hasta Yatağı Kimler Kullanabilir?

Bu yatakları yatmak zorunda olan bütün hastalar kullanabilmektedir. Yaş sınırlaması yoktur. Özellikle boyun, omuz ve kalçada yara ağrısı çeken kişilerin kullanımına uygundur. Önemli olan nokta uygun kişinin uygun ürünü kullanmasıdır. Uzun süre yatacak olan hastaların yumuşak dokularında meydana gelen tahribatları azaltmak esas amaçtır. Böylece baskıdan kaynaklanan yaralar hastayı daha fazla rahatsız etmeyecektir. Bu da tabii ki hastanın yararına olacağından bir çok hasta tarafından tercih edilmektedir.

Firmamız çeşitli ödeme imkanları sunmaktadır. Kredi kartına taksit seçeneğimiz de mevcuttur. Havalı hasta yatağı kurulumunda personellerimiz yardımcı olmaktadır. İster satın alınmış olsun, ister kiralanmış olsun aynı kalitede hizmetl vermekteyiz. Ürün sipariş verilen gün veya ertesi gün teslim edilmektedir.

Havalı hasta yatağı, baklava tipi hasta yatağı, boru tipi hasta yatağı, iki motorlu hasta karyolası, üç motorlu hasta karyolası, ev karyolası, hastane karyolası, korkuluklu karyola, hasta karyolası, 30 derece pozisyon veren havalı yatak, boru yatak, full abs hasta karyolası, kiralık hasta karyolası, kiralık karyola, kiralık hasta yatağı ve karyola kiralık modelleri mağazamızda bulabilirsiniz.

 
Karyola Kiralama

motorlu hasta karyolası izmir

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Aylık,Haftalık,Günlük Kiralık Tekerlekli sandalye

Hasta Bezleri