• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
Hasta Yatağı Teslimatları

Hasta yatağı ödeme

Aylık Kiralık Hasta Yatağı

Karyola Kiralama İzmir

Hasta Karyolası Kiralama

Hasta Yatağı Manisa

Hasta Yatağı Manisa

Manisa ilçemizde yaşayan hasta ve hasta yakınlarımıza kiralık ve satılık hasta karyolası çeşitlerimiz bulunmaktadır. Manisa'daki hasta karyolası siparişleri gün içinde teslim edilir. 

Hasta Karyolası Manisa

Hasta karyolası İzmir merkezli firmamızdan Ege Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye'ye hasta karyolası gönderilerimiz vardır.

İki motorlu hasta karyolasıüç motorlu hasta karyolasıdört motorlu hasta karyolası modellerinden hastanın fiziksel şartlarına uygun bir karyola seçimi, firmamız için önemli bir konudur. Hastanın rahat etmesi, sağlığına kavuşması, tedavi sürecini kolay atlatması ve bakım şartlarının kaliteli bir hale gelmesi Hasta Karyolası İzmir olarak temel hedeflerimizdir.

Hasta karyolası, hastanın bakımını kolaylaştıran ve tedavi sürecini yüksek kalitede sürdürmesini sağlayan yataklardır. Oturma pozisyonu, ayak kaldırma pozisyonu gibi birbirinden farklı pozisyonları olan hasta karyolaları vardır. Oturma pozisyonu ile hastanızın sırtını yükselir, hastanın yemek yemesi ve oturması kolaylaşır, yemek yerken nefes borusuna yemek kaçması önlenir. Ayak kısmını kaldırarak kanın kalbe doğru pompalanmasına yardımcı olur ve ayakta görülen yaraları azaltır.

Manisa'da hasta karyolası ihtiyacı olan hastalarımıza ve hasta yakınlarımıza Acil Şifalar Diliyoruz. Hasta karyolasıhavalı yataktekerlekli sandalye, oksijen konsantratörü gibi bir çok tıbbi cihaz ve ürünü mağazamızda ve sitemizde bulabilir, WhatsApp hatlarımız üzerinden sipariş verebilirsiniz. WhatsApp hatlarımız: 0507 125 62 21 – 0505 898 25 74.

Hasta karyolalarımız motorludur ve el kumandası ile hasta karyolasına hareket verdirilir. İki yıl motor garantili ve 10 yıl yedek parça garantilidir. Manisa hasta karyolası nakliyeleri ücretsizdir. Gün içinde hasta karyolası kargoya verilir. Hastane çıkışından önce hasta karyolanızı teslim almak istiyorsanız teslimat için randevu alabilirsiniz.

Hasta Karyolası ve Hasta Yatağı Manisa Teslimat İlçeleri:

Ahmetli, Akhisar, Alaşehir, Demirci, Gökmarmara, Gördes, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Salihli, Sarıgöl, Saruhanlı, Şehzadeler, Selendi, Soma, Turgutlu, Yunusemre.

Ahmetli: Hasta karyolası nakliyeleri Manisa-Ahmetli ilçemize ücretsizdir. Siparişler gün içinde kargoya verilir. İki motorluüç motorlu ve dört motorlu karyolalar başta olmak üzere tüm medikal ürünler mağazamızda bulunur. WhatsApp sipariş hattımız 0507 125 62 21.

Akhisar:Akhisar ilçemize hasta karyolası nakliyelerimiz devam etmektedir. Hasta karyolası çeşitlerimiz hakkında mağazamızdan bilgi alabilir, destekleyici diğer medikal ürünlerin siparişini verebilirsiniz. Hastanızda bası yaraları var ise temsilcilerimizden bası yarası tedavisi ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sipariş vermek için sabit hattımızı arayabilirsiniz: 0232 376 66 05.

Alaşehir: İzmir Hasta Karyolası merkezimizden Manisa Alaşehir ilçemize yine hasta karyolası siparişleri gün içinde kargoya verilir. Merkezimizi ziyaret edemeyecek olan müşterilerimizin endişelenmelerine gerek yoktur, WhatsApp hatlarımızdan ürün bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Demirci: Manisa ilimizin ilçelerinden Demirci'deki hasta ve hasta yakınlarımıza hasta bakımı ile ilgili tüm desteğimizi sunuyoruz. Hasta bakımında dikkat edilmesi gereken hususlar, hasta karyolası özellikleri ve fiyatları, hasta karyolası kullanımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Sitemizde yer alan “Havalı Yatak Kullanımının Önemi”, “Hasta Karyolası Tablosu” makalelerimizi inceleyebilirsiniz.

Gölmarmara: Gölmarmara ilçemizdeki hastalarımızın rahat etmesi ve konforlu bir tedavi süreci geçirmeleri için Hasta Karyolası İzmir olarak çalışmaya devam ediyoruz. Motorlu hasta yatağıbaklava tipi havalı yatakboru tipi havalı yatak30 derece pozisyon veren havalı yatak, ventilasyonlu havalı yatak ve tekerlekli sandalye ürün yelpazemiz oldukça geniştir. Kullanılacak ürün hakkında bilgi almak için 0232 376 66 05 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Gördes: Hasta Karyolası İzmir firmamız Gördes'e birbirinden farklı medikal ürün ve yatakların gönderimini yapmaktadır. Hasta karyolası, Gördes ilçemize ücretsiz olarak gönderilir. Hasta karyolası satış ve kiralama işlemleri hakkında bilgi almak için 0507 125 62 21 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. “SGK Ödemeli Hasta Yatağı”, “Hasta Karyolası Seçimi” ve “Hasta Karyolası Tablosu” yazılarımızı da ayrıca okuyabilirsiniz.

Kırkağaç: Manisa/Kırkağaç ilçemize hasta yatağı nakliyelerimiz mevcuttur. Elektrikli hasta yataklarıhasta taşıma liftleri, hasta bezleri ve tekerlekli sandalye modellerimizi mağazamızda bulabilirsiniz. 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile manuel ve akülü tekerlekli sandalye modellerimiz için 7/24 sipariş verebilirsiniz. Medikal ürün 7/24 sipariş hattı: 0507 125 62 21.

Köprübaşı: Köprübaşı'nda hastası olan müşterilerimiz, hastasına uygun hasta karyolası modellerine ulaşmak için bizi arayabilir. Ekip arkadaşlarımız tarafından edindiğiniz bilgiler ışığında hasta karyolası seçiminiz kolaylaşacaktır. Ayrıca hasta karyolası özelliklerine kısaca bakmak ve hasta karyolası seçerken hastanın kilo ve tedavi süreci etkisini inceleyebilmek için tıklayınız.

Kula: Kula ilçemizdeki hasta yakınlarımız hasta karyolası modellerimizi incelemek için “Hasta Karyolası 2 Motorlu”, “Hasta Karyolası 3 Motorlu” ve “Hasta Karyolası 4 Motorlu” menülerimize göz atabilir. Yatak yaralarını azaltan havalı yataklar için “Baklava Tipi Havalı Yatak” ve “Boru Tipi Havalı Yatak” ürünlerimizi inceleyebilir. Hastanızı sağ ve soldan 0 ile 30 derece arasında kaldıran ventilasyonlu havalı yatağı incelemek için 30 derece pozisyon veren havalı yatağımıza bakabilirsiniz. Kula'ya hasta karyolası nakliyeleri ücretsiz olup tüm yataklarımızda 2 yıl motor garantisi bulunur.

SalihliHasta nakliyesinin ücretsiz olduğu bir diğer ilçemiz Salihli'dir. Hasta karyolasıhasta yatağıtekerlekli sandalye (manuel ve akülü)taşıma lifti ve hasta bezi gibi ürünler stoklarımızda mevcuttur. Sipariş vermek isteyen müşterilerimiz 0232 376 66 05 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilir. 7/24 hasta karyolası sipariş hattımız ise 0507 125 62 21'dir.

SarıgölSarıgöl ilçemizde hasta karyolasına ihtiyaç duyan müşterilerimiz hasta karyolası konusunda bize danışabilir, destek alabilir. Motorlu hasta karyolasıasansörlü hasta karyolasıpozisyon veren havalı yatakhasta taşıma liftihasta tuvaleti vb. ürünler hakkında bizden bilgi alabilirsiniz. Manisa'ya hasta karyolası nakliyeleri ambar ile yapılır ve ücretsizdir. Hasta karyolanız ile birlikte bir adet hasta yatağınız ve serum askınız beraber teslim edilir. Hasta karyolalarının 2 yıl motor garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi vardır. Teknik arıza konusunda firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz.

Saruhanlı: Saruhanlı'ya hasta karyolası ve hasta yatağı teslimatlarımız sürmektedir. Hasta karyolası özelliklerini öğrenmek ve hastanızın kullanması gereken hasta yatağını kararlaştırmak için personelimizden bilgi alabilirsiniz. 2 motorlu3 motorlu ve 4 motorlu hasta yataklarından hangisinin hastanıza uygun olduğunu önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Doktorunuza danıştıktan sonra motorlu karyola modellerinin korkuluk ve taşıma kapasitesi vb. özelliklerini bizimle incelemeniz daha sağlıklı olacaktır.

Şehzadeler: Şehzadeler'de hasta karyolasına ihtiyaç duyan müşterilerimiz hasta karyolası konusunda bize danışabilir, destek alabilir. Motorlu hasta karyolasıasansörlü hasta karyolasıpozisyon veren havalı yatakhasta taşıma liftihasta tuvaleti vb. ürünler hakkında bizden bilgi alabilirsiniz. Manisa'ya hasta karyolası nakliyeleri ambar ile yapılır ve ücretsizdir.

Selendi: Selendi ilçemizdeki hasta yakınlarımız hasta karyolası modellerimizi incelemek için “Hasta Karyolası 2 Motorlu”, “Hasta Karyolası 3 Motorlu” ve “Hasta Karyolası 4 Motorlu” menülerimize göz atabilir. Yatak yaralarını azaltan havalı yataklar için “Baklava Tipi Havalı Yatak” ve “Boru Tipi Havalı Yatak” ürünlerimizi inceleyebilir. Hastayı sağ ve soldan 0 ile 30 derece arasında kaldıran ventilasyonlu havalı yatağı incelemek için 30 derece pozisyon veren havalı yatağımıza bakabilirsiniz. Selendi'ye hasta karyolası nakliyeleri ambar ile yapılmakta ve nakliyeler ücretsiz olup tüm yataklarımızda 2 yıl motor garantisi bulunur.

Soma: Soma'da hastası olan müşterilerimiz, hastasına uygun hasta karyolası modellerine ulaşmak için bizi arayabilir. Ekip arkadaşlarımız tarafından edindiğiniz bilgiler ışığında hasta karyolası seçiminiz kolaylaşacaktır. Ayrıca hasta karyolası özelliklerine kısaca bakmak ve hasta karyolası seçerken hastanın kilo ve tedavi süreci etkisini inceleyebilmek için tıklayınız.

Turgutlu: İzmir Hasta Karyolası merkezimizden Manisa Turgutlu ilçemize hasta karyolası siparişleri gün içinde kargoya verilir. Merkezimizi ziyaret edemeyecek olan müşterilerimizin endişelenmelerine gerek yoktur, WhatsApp hatlarımızdan ürün bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yunusemre: Manisa ilimizin ilçelerinden Yunusemre'deki hasta ve hasta yakınlarımıza hasta bakımı ile ilgili tüm desteğimizi sunuyoruz. Hasta bakımında dikkat edilmesi gereken hususlar, hasta karyolası özellikleri ve fiyatları, hasta karyolası kullanımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Sitemizde yer alan “Havalı Yatak Kullanımının Önemi”, “Hasta Karyolası Tablosu” makalelerimizi inceleyebilirsiniz.


Kiralık Hasta Karyolaları

İki Motorlu Hasta Karyolası HKİ-151 İki Motorlu Hasta Karyolası 152

İki Motorlu Hasta Karyolası İki Motorlu Hasta Karyolası

İki Motorlu Hasta Karyolası Kiralama 3 Motorlu Hasta Karyolası

Üç Motorlu Hasta Karyolası Kiralık Üç Motorlu Hasta Karyolası Kiralık HKİ-4055


Satılık Hasta Karyolaları

Satılık İki Motorlu Hasta Karyolası HKİ-151 Satılık İki Motorlu Hasta Karyolası HKİ-151T

Satılık İki Motorlu Hasta Karyolası HKİ-152 Satılık İki Motorlu Hasta Karyolası HKİ-161

Satılık İki Motorlu Hasta Karyolası HKİ-4077 Satılık İki Motorlu Hasta Karyolası HKİ-4062

Satılık Üç Motorlu Hasta Karyolası HKİ-153 Satılık Üç Motorlu Hasta Karyolası HKİ-153A

Satılık Üç Motorlu Hasta Karyolası HKİ-4055 Satılık Üç Motorlu Hasta Karyolası HKİ-3300

Satılık Dört Motorlu Hasta Karyolası HKİ-404 Satılık 4 Motorlu Hasta Karyolası HKİ-4056


 

Karyola Kiralama

motorlu hasta karyolası izmir

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Aylık,Haftalık,Günlük Kiralık Tekerlekli sandalye

Hasta Bezleri