• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
Hasta Yatağı Teslimatları

Hasta yatağı ödeme

Aylık Kiralık Hasta Yatağı

Karyola Kiralama İzmir

Hasta Karyolası Kiralama

Kiralık Hasta Yatakları İzmir

HASTA KARYOLASI ALIM SATIM KİRALAMA İZMİR

    Hem hastamızın hem de hasta yakınlarının tedavi sürecinden sonra konforlu bakımda kolaylık yaratan hasta karyolasına sahip olmak ve bu karyolaların kullanım ihtiyacı sona erdiğinde birine bağışlamak durumunda kalınmaması için hasta karyolası kiralama hizmetimiz devam ediyor.

    Hasta karyolası kiralama süresi en az bir aydır.

    Hasta karyolası kiralama ücreti hasta karyolası, sünger yatak, serum askısı, karyola kurulumu ve hasta karyolasının tanıtımı gibi tüm bu hizmetleri kapsamaktadır. 

   Hasta karyola satın alma ile hasta karyolası kiralama arasında bir seçim yapabilmek için en önemli soru karyola kullanım süresinin ne kadar olacağıdır. Ortalama 3 ay ve altında bir kullanım öngörülüyorsa hasta yatağı kiralama mantıklı bir seçim olacaktır. Ama 4 ay veya daha uzun bir süre kullanım için hasta yatağı satın almak maddiyat açışından daha uygun olacaktır.

    İzmir ve civarı hasta karyolası teslimatlarında kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

  Yetkili arkadaşlarımıza hasta karyolası kiralama veya satın alma ücretini kredi kartı ile ödemek istiyorsanız lütfen önceden durumu belirtiniz.

    Hasta Karyolası Kiralama

    www.hastakaryolasiizmir.com personeline özel taleplerinizi lütfen bildiriniz.

    Alfabetik sıraya göre İzmir  Karyola Kiralama ilçe listesi. İzmir ilinde toplam 30 ilçe bulunmaktadır. Tüm bu ilçelere hasta karyolası satış ve kiralama yapmaktayız.

Aliağa Hasta Karyolası: Bu ilçemize hasta karyolası kiralama yapmaktayız, belirlediğiniz hasta yatağını aynı gün evde hastanızın kullanımına hazır bir şekilde teslim ediyoruz. Aliağa'da tekerlekli sandalye ihtiyacı olanlar için günlük tekerlekli sandalye kiralama imkanı sunmaktayız.

Balçova Hasta Karyolası: İlçemizde hasta yatağı kiralama hizmetimiz kesintisiz devam etmekte olup aynı gün evinize ister ev tipi hasta yatağını ister hastane tipi hasta yatağının kurulumunu yapıyoruz. Balçova Hasta Karyolası.

Bayındır Hasta Karyolası: Bayındır ilçemiz iş yeri merkezimize uzak olmasına rağmen bu ilçemizde hasta karyolalarımızı kiraya veriyoruz. Bu ilçemizdeki hasta karyolası kiralama teslimatı için kiralama süresi ne olursa olsun bir sefere mahsus nakliye ücreti alınmaktadır. Takip eden aylar için sadece o ayın hasta yatağı kira ücreti alınır.

Bayraklı Hasta Karyolası: Buca, merkez ilçemiz olup iş yeri merkezimize çok yakın olduğundan bu ilçemizde hasta yatağı kiralamalarında aynı gün hasta yatağını kuruyoruz ve yatağı hasta yakınlarına tanıtıyoruz.

Bergama Hasta Karyolası: Bergama ilçemiz işyeri merkezine 100km mesafede dir bu ilçemize hasta karyolası kiralama hizmetimiz vardır Kurulum için maksimum 36 saat veriyoruz ancak şirket araçları müsait ise aynı gün hasta yatağınızı evinize kuruyoruz. Bergama için hasta yatağı kiralamalarda bir sefere mahsus cuzi bir farka alınıyor.

Beydağ Hasta Karyolası: Beydağ İzmir’in en uzak ilçelerinden olmasına rağmen bu ilçemizde hasta yatakları kiralama ve teslimatımız vardır. Bayındır da hastanız var ve hastanız kısa süreli bir tedavi ihtiyacı var ise hastanıza bir hasta yatağı kiralama yoluna gidebilirsiniz bu ilçemiz içinde kiralamaya ek olarak ücret alınmaktadır.

Bornova Hasta Karyolası: Bornova merkez ilçelerimizden olup iş yeri merkezimize çok yakın oluşundan dolayı hastane yatağı kiralama durumunda aynı gün evinize hasta yatağınız kurulur. Modeli ev tipi hasta yatağı ya da hastane yatak modeli olabilir fark etmez aynı gün hastanızın kullanımına hazır hale gelir ve tanıtımı yapılır. Hastanızın ihtiyacı bitince yine firma personeli evinizden hasta yatağınızı teslim alır.

Buca Hasta Karyolası: Buca ilçemiz nüfusu kalabalık bir ilçemiz olması hasebi ile bu ilçemizin hasta yoğunluğu fazladır. Kuruluşumuzdan bu yana Buca'ya hasta yatakları teslim ve servisimiz vardır. Buca da hasta yatakları kiralama ve satın alma durumunda herhangi bir ek ücret alınmadan hasta yatağınızı aynı gün teslim ediyoruz.

Çeşme Hasta Karyolası: Çeşme ilçemiz iş yeri merkezimize uzaktır ancak otoban ulaşımı sayesinde Çeşme'ye hasta karyolası teslimatı artık sorun değildir. Gerek Çeşme merkez olsun gerek Ildır, Paşalimanı, Zeytinalanı, Ilıca,  Alaçatı gibi ilçeler olsun buralara yazlık için gelen hastalarımız firmamızın hizmetinden son derece memnun kalmışlardır. Genellikle yaz mevsiminde nufus yoğunluğu artmakta ve bu durumda hasta yakınları sıkıntı çekmeden hasta yataklarına ulaşmaktadır. Çetin Medikal olarak bizler de hasta karyolası teslimatlarını Çeşme'ye mümkün olduğunca hızlı yapmaktayız. Çeşme hastane yatakları kiralamaların en yoğun olduğu ilçelerimizdendir.

Çiğli Hasta Karyolası: Çiğli, firmamız mağaza ve depo merkezinin olduğu ilçemizdir. Çiğli'de hasta yatakları almak isteyen hasta yakınları genellikle firma merkezimizi yerinde ziyaret ederek hasta yatak modellerini ve çalışma prensiplerini bizzat yerinde görerek satın alabilmektedir. Çiğli Evka-2, Egekent, Yenimahalle, Harmandalı, Ateşehir mahallelerimizde hasta yatakları satın alınsın veya kiralansın saatler içinde teslimatlarımızı gerçekleştiriyoruz. Çiğli'de hasta bezi, havalı yatak veya en basit bir medikal ürününü eve teslim, kapıda ödeme imkânı ile sunmaktayız. Çiğli'de tekerlekli sandalye ihtiyacı halinde günlük, haftalık olarak kiralama yapılmaktadır. Çiğli Özel Can Hastanesi karşısında Çetin Medikal firma merkezinden günlük veya aylık tekerlekli sandalye kiralamalarınızda gelip alabilirsiniz. Çiğli tekerlekli sandalye kiralama merkezi

 

Dikili Hasta Yatağı 2 Motorlu

Dikili Hasta Karyolası: Dikili ilçemiz yeni otobanın açılması ile ulaşımımız çok daha kolay olduğundan artık hasta karyolası alımlarında aynı gün adrese şirket araçlarımız ve personelimiz ile eve teslim ediyor ve hasta karyolasını yerinde tarif ediyoruz. Dikili hasta karyolası kiralama işlemi de yapmaktayız Firmamızdan aylık periyotlarla değişik model hasta karyolası kiralanabilmektedir. Kiralık hasta karyolasında Dikili'ye aynı gün teslimat yapılmaktadır. Özellikle yaz aylarında geçici olarak hasta yatağı kiralamak isteyen hasta ve yakınları tarafından tercih edilen yataklarımızı biz kendi aracımız ile getirip adresinize montaj ediyoruz. Hasta yatağı kiralama süresi sonunda yine Çetin Medikal personelimiz gelip yatağı teslim alıyor.

Foça hasta yatağı kiralama Çetin Medikal

Foça Hasta Karyolası: Foça ilçemiz firma merkezimiz Çiğli'de olduğundan komşu ilçemizdir. Foça'da hasta karyolası satın almak durumunda iseniz firmamızı arayın veya mağazamıza gelin, hasta karyolalarını yerinde görün ve hastanıza en uygun hasta karyolasını seçelim. Siz evinize gidin biz karyolanızı getirip kuralım. Foça'da hasta karyolası kiralamak mümkündür. Aylık dönemli olarak kiraya veriyoruz. Hasta karyolası satın alma veya kiralama için firma merkezimizi ziyaret edebilir veya 0232 376 66 05 nolu hasta yatağı hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Gaziemir Hasta Karyolası: Gaziemir'in her mahallesine hasta karyolası satış ve kiralama yapmaktayız. Aktepe Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Atıf bey Mahallesi, Beyaz Evler Mahallesi, Binbaşı Reşat Bey Mahallesi, Dokuz Eylül Mahallesi, Emraz Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gazi Mahallesi, Gazi kent Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Irmak Mahallesi, Menderes Mahallesi, Sevgi Mahallesi, Yeşil Mahallesi, Zafer Mahallesi tüm bu mahallelere hasta karyolası teslimatları ücretsizdir ve kapıda ödeme imkanı vardır.

Güzelbahçe Hasta Karyolası: Güzel bir sahil beldesi olan Güzelbahçe ilçemize hasta karyolası satışı konusunda hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Güzelbahçe, Çiğli ilçemize uzak olmasından dolayı çoğu hasta yakınımız merkezimize gelememekte bu nedenle Hasta Karyolası İzmir olarak ürün görsellerimizi hasta yakınlarımıza gönderip hasta karyolası seçimlerinde yardımcı oluyoruz ve uygun bir hasta karyolasını aynı gün kuruyor ve kapıda tahsilat yapıyoruz. Eğer hastanız kısa süreli bir tedavi görüyor ise hasta karyolası kiralama yolu tercih edilebilir.

Karabağlar Hasta Karyolası: Karabağlar merkezimize 20 dakikalık mesafede oluşundan dolayı hasta karyolası almak için merkezimizi ziyaret etmeniz mümkün. Hasta karyolası alın ya da kiralayın 3 saat içinde adresinize getirip kuruyoruz her türlü nakliye bedeli firmamıza aittir. 

Karaburun Hasta Karyolası: Karaburun özellikle yazlık bölgesi olduğundan yazın bir çok hasta yakını hastasını bu bölgeye getirmekte bu nedenle hasta karyolası kiralamaları yaz sezonlarında 5 katına çıkmaktadır Biz de Hasta Karyolası İzmir olarak bu ilçemize günübirlik hasta karyolası servisi yaparak ihtiyaçlara hızlı çözümler üretiyoruz

Karşıyaka Hasta Karyolası: Karşıyaka iş yeri merkezimize bitişik bir ilçemizdir, bu bakımdan her hasta karyolası alacak hasta yakını mağazamıza gelip ürünleri yerinde görebilir. Hasta Karyolası Karşıyaka teslimatlarına anında cevap veriyoruz, kapıda ödeme alabiliyoruz. Hasta karyolası kiralama bakımından en yoğun talep ve tavsiye bu ilçemizden gelmektedir. Hasta karyolası kiralama hizmetimiz başladığından beri yoğun ilgi görmekteyiz.

Kemalpaşa Hasta Karyolası: Kemalpaşa ilçemiz köyleri ve yeni yerleşim yerleri ile son zamanların en fazla göç alan ilçelerimizdendir. Bu ilçemizde hasta karyolası satış ve kiralama talebi önceki yıllara göre giderek artmaktadır. Hasta karyolası kiralama yapan hastalarımıza aynı gün hasta karyolası kurulumu gerçekleştiriyor, kapıda ödeme alıyoruz.

Kınık Hasta Karyolası: Kınık İzmir’e en uzak ilçemizdir, bu ilçemizde hasta karyolası kiralama talepleri hayli azdır ancak hasta karyolası alımları mevcut olup genelde nakliye aracılığı ile hasta karyolası talebi gelmektedir. Firmamız Kınık'a ücretsiz kargo yapmaktadır. Nadiren de olsa bazı hasta yakınları bizim araç ve personelimiz ile eve teslim karyola istemekte, bu şekilde hasta karyolası eve teslimatı ek ücretli olmaktadır.

Kiraz Hasta Karyolası: Kiraz ilçemiz nüfus bakımından ufak ve de güzel bir ilçemizdir. Hasta Karyolası satın alma ihtiyaçları  bu ilçemizde kiralamadan daha fazladır. Aynı zamanda kiraz ilçemizde hasta yakınlarının çoğu satın almış olduğu hasta karyolasını bir başka hastaya bağışlamaktadır.

Konak Hasta Karyolası: Konak hasta karyolasına ve alternatif firmalara en rahat ulaşan bir ilçemizdir. Konak'ta www.hastakaryolasiizmir.com üzerinden bir çok hastamıza karyola verdik ve kiralama yaptık. Alsancak, Hatay, Mithat Paşa caddesi en yoğun hasta karyolası verdiğimiz bölgelerdir. Konak ilçemizin her yerine hasta karyolası kiralama ve satışında aynı gün karyola teslimatı yapıyor ve kapıda ödeme olanağı sunuyoruz

Menderes Hasta Karyolası: Menderes hasta karyolası kiralama, Menderes hasta karyolası satışları genellikle telefon aracılığı ile olmaktadır. Menderes, Özdere, Gümüldür beldeleri yaz sezonunda hasta karyolası kiralamalarının artış gördüğü yerlerdendir. Bu bölgemize hasta karyolası kiralamada aynı gün teslimat vermeye çalışıyoruz.

Menemen Hasta Karyolası: Menemen ilçemiz de Çiğli'ye komşu bir ilçedir bu bakımdan hasta yakınları genellikle iş yerimize gelerek hasta karyolası seçimi yapmaktadırlar. Seyrek, Villakent, Asarlık Emiralem, özellikle Ulukent bölgesinden hasta karyolası kiralama talebi almaktayız. Hasta karyolası İzmir olarak Menemen ilçemizin hasta karyolası ihtiyaçlarını hemen karşılıyoruz.

Narlıdere Hasta Karyolası: Narlıdere ilçemiz için hasta karyolası satış ve kiralama işlemleri aynı gün teslimat ile sürmektedir. Hasta karyolası kiralama aylık dönemli olarak verilmektedir, her modelin aylık kirası değişmektedir. 2 motorlu hasta karyolası veya 3 motorlu hasta karyolası kiralamak mümkün.

Ödemiş Hasta Karyolası: Ödemiş ilçemiz İzmir merkeze uzak bir ilçemizdir, nüfusu fazla olan bu ilçemize hasta karyolası satışı daha fazla talep görmektedir. Ödemiş'de hastanın tedavi süreci daha çok göz önünde bulundurularak karyola kiralama yapılmaktadır. 

Seferihisar Hasta Karyolası: Seferihisar ilçemiz de yazın yazlıkçılar gelince nüfusu 3 katına çıktığından bu bölgede özellikle Akarca, Sığacık, Tepecik mahalleri hasta karyolası kiralamada önde gelmektedir. Seferihisar'dan gelecek hasta karyolası kiralama taleplerini kesintisiz karşılıyoruz. Bu ilçemizde bir çok vakadan dolayı kısa süreli tedaviler için hasta karyolası kurduk, hasta iyileşince hasta karyolasını teslim aldık. Her hastadan takdir ve dua aldık. Bu hizmetimiz hala devam ediyor.

Selçuk Hasta Karyolası: Selçuk ilçemizin tüm mahallerine hasta karyolası satış ve kiralama yapılmaktadır. 14 Mayıs, Acarlar, Atatürk, Barutcu, Belevi, Cumhuriyet, Çamlık, Gökcealan, Havutvulu, İsa Bey, Sultaniye, Şirince, Zafer ve Zeytin köy mahallerine hasta karyolası kiralama teslimatı 24 saat içinde yapılmaktadır

Tire Hasta Karyolası: Tire ilçemiz hasta karyolası kiralama yapan hasta sayısı, satın alan hasta sayısından fazladır. 2020 yılı içerisinde ortalama iki hasta karyolası kiraya verdiğimiz Tire ilçemiz uzun dönemli hasta tedavilerinde en fazla full abs hasta karyolasını tercih etmektedir. Bu modelimizin korkulukları ayrı ayrı çalışmakta, baş kısmı ve ayak kısmı 2 motor aracılığı ile ayarlanmakta, frenli iki tekerleği vardır.

Torbalı Hasta Karyolası: Torbalı mahalleri en fazla olan ilçemizdir. Tüm mahallere hasta karyolası kiraya veriyoruz.

Urla Hasta Karyolası: Urla bir diğer sahil ve yazlık bölgemizdir Urla'da özellikle yaz sezonunda hasta karyolası kiralama fazlaca olmaktadır. Hasta Karyolası İzmir olarak bu ilçemizden gelen hasta karyolası taleplerini aynı gün karşılıyoruz

 

    HASTA YATAĞI KİRALAMA

    Hasta yatağı kiralama, kısa dönemli yatacak olan hastalarımızın ihtiyaçlarını giderebilmek amaçlı İzmir ilimizde ilk olarak Hasta Karyolası İzmir tarafından tasarlanmıştır. Hasta karyolası kiralama sistemi, kısa dönem hasta karyolası kullanımı gerektiren durumlarda hasta yakınını ekonomik açıdan yıpratmamak ve hastanın hasta yatağı ihtiyacını giderebilmek için ortaya çıkmıştır. Bir hastanın tedavisi 3 aydan daha uzun sürmeyecek ise veya ne kadar yatacağı belli değil ise hasta yatağı kiralaması yapılmaktadır. 4 aydan daha uzun yatacağı kesinleşmiş hastalar için Hasta Karyolası İzmir, hasta yatağı kiralamayı tavsiye etmemektedir! Bu durumlarda hastanın boy ve kilosuna uygun bir karyola tercih edilerek satın alınmalıdır.

  Hasta Karyolası İzmir, hasta yatağı kiralama fiyatlarını aylık olarak fiyatlandırır. Ürün seçmekte zorlanıyor iseniz 24 saat açık olan 0507 125 62 21 nolu telefonumuzdan müşteri temsilcilerimize ulaşarak destek alabilirsiniz. www.hastakaryolasiizmir.com internet sitemizde belirtilen fiyatlar aylık fiyatlar olup nakliye ve kurulum dahildir. Merkezimize 30 km mesafeden fazla olan yerlerde nakliye ücreti talep edilir. Hasta Karyolası Kiralama İzmir, hasta karyolası, hasta yatağı ve serum askısı kiralama fiyatlarına dahildir.

  İddia ediyoruz İZMİR ilimizde hasta yatağı kiralama alanında en hızlı ve güvenilir hizmeti ÇETİN MEDİKAL olarak biz veriyoruz. Kurulumu aynı gün yapıyoruz, hasta karyolası iade sürecinde de  aynı hızda hareket edip hasta karyolasının evinizde yer işgal etmesini de ortadan kaldırıyoruz.

  İnternet sitemiz www.hastakaryolasiizmir.com üzerinden seçtiğiniz hasta karyolası modeli servis elemanlarımız tarafından adresinize getirilip kurulumu gerçekleştirilir. İlk ayın ücreti kurulumda nakit olarak alınır. Uzun süreli kiralamalarda baştan karar verilmesi durumunda daha ucuza kiralama yapılabilmektedir. Kiralama aylık ise bir dahaki ayın aynı gününe kadar hasta yatağı kiralama yapmış olursunuz. Bir dahaki ayın aynı günü işiniz bitti ise bizi arayarak iade etmek istediğinizi belirtebilirsiniz. Eğer hasta karyolası kiralama işlemini uzatmak istiyor iseniz indirimlerden yararlanabilirsiniz.

     Hasta Yatağı Kiralama 

   Karyola kiralama İzmir, hasta yatağı İzmir kiralama ücreti, karyola kiralama Çeşme, medikal yatak, tam otomatik hasta karyolası, 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası, karyola kiralama fiyatları, hasta karyolası aylık kiralama, izmir hasta yatağı kiralık, Aliağa hasta karyolası, Konak hasta karyolası, Buca hasta karyolası, hasta karyolası Menemen, hasta karyolası Dikili, hasta karyolası Foça, hasta karyolası Seferihisar, hasta karyolası Urla, hasta karyolası Bergama, hasta karyolası Çiğli, hasta karyolası Bayraklı, hasta karyolası Bornova, hasta karyolası Güzelbahçe, hasta karyolası Bornova, hasta karyolası Selçuk, hasta karyolası Torbalı, hasta karyolası Tire, hasta karyolası Kınık, hasta karyolası Menderes, hasta karyolası Gaziemir, hasta karyolası Kiraz için 0232 376 66 05 nolu hatttımızı arayabilirsiniz. İzmir Çiğli Hasta Karyolası merkezimize davetlisiniz!

 

Karyola Kiralama

motorlu hasta karyolası izmir

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Aylık,Haftalık,Günlük Kiralık Tekerlekli sandalye

Hasta Bezleri