• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • HASTA YATAK VE KARYOLA SİSTEMLERİ İZMİR
    • HIZLI TESLİMAT KALİTELİ HİZMET MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZDİR

Haberler

İzmir de hasta yakınları ister kısa süreli  olsun, isterse uzun süreli tedavilerde hastasının rahat bakımı için özellikle karyola satın almak zorunda kalıyordu, firma olarak gelen talepler doğrultusunda kısa süreli tedavilerde hem hasta yakının  hemde hastanın rahat edebilmesi için mutlaka yataklı bakım gerektiren hallerde tedavi süreçlerinin geçici olması durumunda hasta karyolası almak yerine karyolayı kiralamayı tercih edildiğini gördük.
         Bu durum çok mantıklı bir davranış olmasına rağmen İzmir merkezli hiçbir firma bu yolu tercih etmemektedir.Hem hastamızın tedavi sürecin de  , hemde hasta yakınlarını tedavi sürecinden sonra böyle bir yatağı evinde tutmak veya birine bağışlamak durumunda kalmaması için hasta karyolası ve ya  hasta yatağına  karar verdikten sonra Hasta karyolası kiralama süresi en az bir aydır. Hasta yatağı kiralama ücreti tüm bu hizmetleri kapsamaktadır. Hasta yatağı satın alma ile hasta yatağı kiralama arasında bir seçim yapabilmek için en önemli soru kullanım süresinin ne kadar olacağıdır. Ortalama 3 ay ve altında bir kullanım öngörülüyorsa hasta yatağı kiralama mantıklı bir seçim olacaktır. Ama 4 ay veya daha uzun bir süre kullanım için hasta yatağı satın almak maddiyat açışından daha uygun olacaktır. Detaylı bilgi için bir telefon kadar yakınız.
 Hasta karyolası kiralamak isteyenler veya satın almayı düşünenler Doğru yatak seçimi için Firma yetlilimizden bilgi alabilirsiniz.
          İzmir çiğli merkezli firmamız ÇİĞLİ -KARŞIYAKA- MENEMEN-BAYRAKLI - BORNOVA -KONAK- GAZİEMİR - BALÇOVA- GÜZEL YALI- NARLIDERE  -KARABAĞLAR bu bölgelere yapılan teslimatlarda herhangi bir ücret alınmamaktadır. Diğer bölgelere yapılan teslimatlarda ise Bergama,Manisa,Torbalı,Aydın Ayvalık,Dikili,Aliağa Seferihisar Çeşme,Turgutlu ,Akhisar gibi yerlerede teslimat ve kiralama hizmetleri veriyoruz ancak ek nakliye ücreti almaktayız.
Bu Mesafelerin dışındaki il ve ilçelerimize maliyetlerden dolayı hasta yakınlarının kiralama yerine karyola satın almaları daha uygun olacaktır.Karyola satışımızda Ankara,İstanbul ve diğer illerimize nakliye almadan kapıya teslim anlaşmalı taşıma şirketimiz aracılığı ile gönderim yapmaktayız kurulum hizmeti verilmemektedir.
Hasta sahiplerinin hasta karyolası kiralama konusunda Çetin medikal firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.
Firmamızdan hasta karyolası alan veya kiralıyan tüm hastalarımıza acil şifalar diliyoruz.
09/04/2018

İZWOOD 2018 Büyük bir katılım ile törenle açıldı
Hasta karyolaları ile İzmir fuar merkezindeyiz 


10-14 Nisan 2018 tarihleri arasında açık olacak İzmir 2.Mobilya yan sanayi furaı başladı;
Çetin medikal olarak yeni hasta bakım karyolaları ile katılım gerçekleştirmiş bulunuyoruz.
Hasta bakım yatakları,hasta karyolası ile ilgilenen Tüm hasta yakınlarıı standımızı ziyaret ederek hasta karyolası modellerini fuar kampanyası ile değerlendirmelerini bekliyoruz.
09/04/2018