• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
2 Motorlu Hasta Karyolası HKİ-151
Demir korkuluklu ev tipi hasta karyolası.
2 Motorlu Hasta Karyolası HKİ-152
Tabanca korkuluklu, abs başlıklı hasta karyolası.
2 Motorlu Hasta Karyolası HKİ-152/A
Abs başlık ve korkuluklu iki motorlu hasta karyolası.
2 Motorlu Hasta Karyolası HKİ-161
Ahşap başlık ve kenarlıklı iki motorlu hasta karyolası.
3 Motorlu Hasta Karyolası HKİ-153
Abs başlıklı, tabanca korkuluklu hasta karyolası.
Hasta Yatağı Teslimatları

Hasta yatağı ödeme

Aylık Kiralık Hasta Yatağı

Anasayfa

Hasta Yatağı Destek Hattı

Hasta Karyolası

Hasta Karyolası İzmir, Çiğli Ataşehir mahallesinde hasta karyolası kiralama ve satışı yapan medikal firmasıdır. Hasta karyolası ve yatağı temin etmek için iletişime geçebilirsiniz. 7/24 telefon hatlarımızdan bilgi alabilir, hasta karyolası kurulumu için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Hastanızın sırt ve ayak kısımlarını yükseltmek, evde hastaya konforlu bir bakım sağlamak için 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Motorlu hasta karyolası modellerimiz: Ev tipi iki motorlu hasta karyolası, tabanca korkuluklu iki motorlu hasta karyolası, abs korkuluklu iki motorlu hasta karyolası, ahşap iki motorlu hasta karyolası, klozetli iki motorlu hasta karyolası, tabanca korkuluklu üç motorlu hasta karyolası, abs korkuluklu üç motorlu hasta karyolası, ahşap üç motorlu hasta karyolası, full abs dört motorlu hasta karyolası.

Hasta karyolası ve yatağı ile birlikte hastanın kullanacağı farklı medikal ürünler bulunur. Bunlar havalı yatak, tekerlekli sandalye, yemek masası ve taşıma liftleridir. Özellikle havalı yataklar hasta karyolası ile en çok kullanılan ürünlerdir. Havalı yataklar, hastalardaki bası yaralarını azaltmak amacıyla kullanılan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tıbbi cihazlardır. 



Çiğli Hasta Karyolası mağazamıza 27 km uzaklıkta olan Balçova ilçemize hasta karyolası nakliye ve kurulumu ücretsizdir. Kiralamak istediğiniz ürünü seçip gün içinde kurulum talebinde bulunabilirsiniz.
Hasta karyolası avantajları karyolanın modeline göre değişiklik gösterir. Hangi modeli tercih ettiyseniz o modelin avantajlarından faydalanırsınız. Motor sayısı arttıkça karyola avantajı da artar. Hastanın hangi karyola özelliğine ihtiyacı olduğuna tablomuzdan karar verebilirsiniz.
Bayraklı Postacılar mahallemizde ikamet eden, yaşayan her hastamız için hasta karyolası kiralama ve satın alma işlemlerimiz 2023 yazında da devam ediyor.
29 Ekim mah, 9 Eylül, Emiralem, Gazi Mustafa Kemal, Hatundere, İnönü, İstiklal, Uğur Mumcu, Yahşelli, Villakent vb. Menemen'in tüm mahallerine gün içinde nakliye ve kurulum ile hizmet vermekteyiz.
Karşıya Bostanlı mahallemize hasta karyolası, hasta yatağı, havalı yatak ve tekerlekli sandalyelerimizi ücretsiz olarak teslim ediyor ve kuruyoruz. Bu ürünlerin yanında taşıma liftleri, hasta bezleri, nebülizatör cihazları, tansiyon aletleri gibi diğer medikal ürünleri de mağazamızdan rica edebilirsiniz.
Motorlu karyolalarımızın nakliye ve kurulumu Buca'ya ücretsizdir. Evka-1, Şirinyer, İşçi Evleri, Yıkıkkemer, Yanıkkahveler semtlerimiz başta olmak üzere 29 Ekim, Adatepe, Buca Koop., Vali Rahmi Bey, Efeler, Dumlupınar tüm Buca mahallerine karyola hizmetimiz vardır.
 1 
Karyola Kiralama

motorlu hasta karyolası izmir

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Aylık,Haftalık,Günlük Kiralık Tekerlekli sandalye

Hasta Bezleri

Anket
Kiralık hasta karyolası hizmetimizden memnun musunuz?