• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
2 Motorlu Hasta Karyolası HKİ-151
Demir korkuluklu ev tipi hasta karyolası.
2 Motorlu Hasta Karyolası HKİ-152
Tabanca korkuluklu, abs başlıklı hasta karyolası.
2 Motorlu Hasta Karyolası HKİ-152/A
Abs başlık ve korkuluklu iki motorlu hasta karyolası.
2 Motorlu Hasta Karyolası HKİ-161
Ahşap başlık ve kenarlıklı iki motorlu hasta karyolası.
3 Motorlu Hasta Karyolası HKİ-153
Abs başlıklı, tabanca korkuluklu hasta karyolası.
Hasta Yatağı Teslimatları

Hasta yatağı ödeme

Aylık Kiralık Hasta Yatağı

Anasayfa

Hasta Yatağı Destek Hattı

Hasta Karyolası

Hasta Karyolası İzmir, Çiğli Ataşehir mahallesinde hasta karyolası kiralama ve satışı yapan medikal firmasıdır. Hasta karyolası ve yatağı temin etmek için iletişime geçebilirsiniz. 7/24 telefon hatlarımızdan bilgi alabilir, hasta karyolası kurulumu için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Hastanızın sırt ve ayak kısımlarını yükseltmek, evde hastaya konforlu bir bakım sağlamak için 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Motorlu hasta karyolası modellerimiz: Ev tipi iki motorlu hasta karyolası, tabanca korkuluklu iki motorlu hasta karyolası, abs korkuluklu iki motorlu hasta karyolası, ahşap iki motorlu hasta karyolası, klozetli iki motorlu hasta karyolası, tabanca korkuluklu üç motorlu hasta karyolası, abs korkuluklu üç motorlu hasta karyolası, ahşap üç motorlu hasta karyolası, full abs dört motorlu hasta karyolası.

Hasta karyolası ve yatağı ile birlikte hastanın kullanacağı farklı medikal ürünler bulunur. Bunlar havalı yatak, tekerlekli sandalye, yemek masası ve taşıma liftleridir. Özellikle havalı yataklar hasta karyolası ile en çok kullanılan ürünlerdir. Havalı yataklar, hastalardaki bası yaralarını azaltmak amacıyla kullanılan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tıbbi cihazlardır. 2017 yılından beri İzmir Hasta Karyolası, tüm İzmir, Ege Bölgesi ve diğer bölgelerimiz gibi Bornova ilçemize de karyola hizmet ediyor. Altındağ, Atatürk, Çamdibi, Işıkkent, Kazımdirik, Naldöken, Mevlana, Pınarbaşı, Evka-3, Evka-4 karyola kurduğumuz mahallelerimizdir.
Seferihisar Atatürk mahallesi başta olmak üzere tüm Seferihisar hasta karyolalarımızı satın alabilir veya kiralayabilir. Hasta karyolası nedir? Neden karyola satın alınır? Nasıl kiralaır? Karyola çeşitleri nelerdir? Sorularınızın cevaplarını bu yazımızda kısaca anlatalım o zaman...
Bilindiği üzere Sosyal Güvenik Kurumu tıbbi cihaz, tıbbi sarf malzemesi, iyileştirme araç ve gereçleri, ortez ve protezi gibi medikal ürünleri belli miktarda karşılıyor. Fakat hasta yataklarını SGK karşılamıyor.
Hastanıza hangi karyolayı alacağınızı bilmiyorsanız telefon hatlarımızdan bilgi alabilir veya mağamızı ziyaret edebilirsiniz. “Hangi karyola hangi hastaya?” makalemizi de ayrıca okuyabilir, kafanıza takılan soruları personelimize sorabilirsiniz.
Temel olarak tüm hasta karyolalarımız korkulukludur. Korkuluksuz hasta karyolalarımız yoktur. Bu nedenle incelemiş olduğunuz hasta karyolalarımız korkuluklu hasta karyolası isteyen her kişi için uygundur.
İzmir Hasta Karyolası merkezimize Çeşme Altınkum mahallesindeki tüm hasta yakınlarımız davetlidir. Hasta karyolanızı birlikte incelemek ve hastanızın durumu ve iyileştirme süreci ile ilgili bilgi paylaşımında bulunmak için sizleri mağazamıza bekliyoruz.
 2 
Karyola Kiralama

motorlu hasta karyolası izmir

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Aylık,Haftalık,Günlük Kiralık Tekerlekli sandalye

Hasta Bezleri

Anket
Kiralık hasta karyolası hizmetimizden memnun musunuz?