• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
 • https://twitter.com/cetin_medikal
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
Hasta Yatağı Teslimatları

Hasta yatağı ödeme

Aylık Kiralık Hasta Yatağı

Karyola Kiralama İzmir

Hasta Karyolası Kiralama

Hasta Karyolası Seçimi

HANGİ HASTA YATAĞINI TERCİH ETMELİYİZ?Hasta karyolası seçiminizi kolaylaştırmak için bazı ürünlerin özelliklerini ve şekillerini aşağıdaki özetle tanıtacağız. Umarım hastanıza uygun hasta karyolasını seçmenizde yardımcı oluruz.   2 Motorlu Karyolanın Özellikleri


   125 mm.‘lik çapraz frenli tekerlere sahiptir. Takmatik montajlı başlık, ayak ucu ve tekerlekler montaj kolaylığı sağlar. Kromaj kaplı teleskopik korkuluklar ev tipi modellerde mevcuttur. Sırt kısmı 90 derece açıya kadar ayarlanabilir. Diz kısmı ise 35 derece ayarlanabilir açıyla mevcuttur. 360 derece dönebilen dört adet tekerlek mevcut olup iki tekerlekte kilit mekanizması bulunur. Hastalarda oluşan yaraları engelleyen özel olarak tasarlanmış sıvı geçirmez yatağı ile birlikte teslim edilmektedir. Hasta karyolası yanında sünger yatak veya havalı yatak almak için sitemizdeki havalı hasta yatakları ve sünger hasta yatakları menüsünü inceleyebilir, hastanıza en uygun yatağı seçebilirsiniz.

2 Motorlu Hasta Karyolası Hareketleri

 karyola pozisyonları

 

3 Motorlu Hasta Karyolaların Özellikleri

  Hastalarda oluşan yaraları engelleyen özel olarak tasarlanmış sıvı geçirmez yatağı ile birlikte teslim edilmektedir. Yataklar, yatalak hastalarda yatak yaralarının (dekübit ülserleri) oluşmasını önleyebilecek ve/veya mevcut yatak yaralarının tedavisine destek olabilecek özelliklere sahiptir.

          Diğer Özellikler

 • Kilitlenebilen, gizlenebilen ve kolayca çıkarılıp takılabilen Abs yan korkuluklar,
 • 190 cm.den uzun hastaların kullanımına olanak sağlamak amaçlı çıkarılabilen Abs başucu ve ayakucu panelleri,
 • Elektrostatik toz ile boyalı, fırınlanmış metal gövde,
 • Kademeli olarak ayarlanabilir ayak ucu,
 • Hasta karyolasını hareket ettiren el kumandası,
 • Hasta karyolasından iniş çıkışta kullanılan dört adet bağımsız amortisörlü korkuluklar.
 • Hasta karyolasını kullanmak istediğiniz yere göre ayarlama yapabileceğiniz dört köşede serum askısı yuvaları,
 • Koruyucu köşe tamponları,
 • Hasta karyolasını sabitlemek için kilitlenebilir tekerlekler,

3 Motorlu Hasta Karyolası Hareketleri

motorlu karyola hareketleri

 

 

4 Motorlu Hasta Karyolaların Özellikleri

  Bir adet serum askısı ve sünger yatağı ile teslim edilir. Genellikle full abs dört motorlu hasta karyolaları tercih edilen modellerdendir. Dört adet kilitlenebilir 360 derece dönebilen tekerlekleri vardır. Dört köşesinde serum askısı yeri mevcuttur. Korkulukları amortisörlüdür, pratik kullanıma sahip bu korkuluklar karyola tasarımında en çok tercih ettiğimiz korkuluk çeşididir. 

 • 6500 N gücünde motor,
 • 190x90 cm ölçülü hasta sünger yatağı,
 • 205x105 cm dış yatak ölçüsü,
 • 50-80 cm arasında ayarlanabilir yükseklik,
 • Metal aksam aşınmaya karşı boyalı,
 • Abs kaplı başlık ve korkuluklar,
 • El kumandalı.

4 Motorlu Hasta Karyolası Hareketleri

4 motorlu karyola pozisyonları

 

HASTA YATAKLARININ NORMAL YATAKLARDAN FARKI NEDİR?

  Doktorlar hastalarda görülen bir çok semptom, rahatsızlık ve hastalıkları hafifletmeye yardımcı olması için hastaların başlarını ve bacaklarını yükseltmelerini salık vermektedir. Firmamıza gelen hasta ve hasta yakınlarının bir çoğu doktorlarının tavsiyesiyle iyi bir uyku uyumaya yardımcı olacak ayak yükseltme hareketini yapabilecek bir hasta karyolası satın almak veya kiralamak için gelir. Hasta olmuş bir aile bireyinize ya da akrabanıza bir hastane yatağı satın almak onlara doğru bakım verebilmek için önemli bir etkendir. Hastaların iyileşme sürecinde dinlenmenin önemli olduğu gerçeği göz önünde bulundurularak onlara iyi bir dinlenme ortamı oluşturmak için konforlu bir yatak sağlamak mutlaka gereklidir. Bu yatakların son derece faydalı pratik ayarlanabilir özellikleri sayesinde hastanız daha ağrısız ve rahat bir tedavi dönemi geçirecektir. Evinizdeki normal bir yatak ile karşılaştırıldığında hasta yatakları tamamen farklı bir çok özelliklere sahiptir.
Hasta yatakları hastanın ihtiyaçlarına göre yatağın ayarlanabilir bölümlerini kolaylıkla yönetmesine olanak sağlayabilir. İdeal bir konfor sağlamak için ayağınızın, dizlerinizin ve başınızın yüksekliğini azaltıp arttırmanızı sağlayacak fonksiyonlara sahiptir.

Hasta Karyolalarının Özellikleri

  Hasta karyolaları hastayı rahat ettirmek için 3 ve 4 programlı olarak dizayn edilmiştir. Hasta olan kişinin rahatsızlık derecesine göre farklı modelleri bulunan otomatik hasta yatağı sağlam malzemeden yapılmıştır. Yatakların kaliteli olması hastanın sağlığı açısından oldukça önemlidir. Hastanın yatak alanında hijyen koşulları içinde istirahat etmesi için kaliteli ve konforlu bir yatak tercih edilmelidir. 

Hasta Karyolaların Fiyatları

  Hasta karyolaları çok yüksek fiyatlı değildir. Ekonomik fiyatları ile her bütçeye uygun olan otomatik hasta yatağı piyasada satılık ya da kiralık olarak bulunur. Hastalığın durumu geçici süreli bir hastalık olduğunda kiralama sisteminin bütçe için daha uygun olacağı düşünülmüştür. Hastalık felç ya da yatalaklık gibi bir hastalık ise hasta yatağının satın alınması daha avantajlı olur.Hasta karyolası tercihlerinde hastanın hareket kabiliyetinin değerlendirilmesi ve hasta için hangi yatak uygunsa o yatağın tercih edilmesi hastanın iyileşme sürecinde etkili olacak ve hastayı daha iyi tedavi edecektir. Hastanın sağlık durumuna ve ekonomik durumuna göre tercih edilmesi gereken yatakların farklı fiyat ve özellikleri bulunur. 

ALO HASTA YATAKLARI İZMİR DANIŞMA HATLARIMIZ

0232 376 66 05  -  0507 125 62 21

  İki motorlu hasta karyolası, üç motorlu hasta karyolası, kiralık hasta karyolası izmir, karyola kiralama, kiralama fiyatları, karyola fiyat, hastane karyolası, hastane yatağı, iki motoru hasta yatağı, üç motorlu hasta yatağı, dört motorlu hasta yatağı, elektrikli hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, kumandalı elektrikli karyola, serum askılı hasta karyolası, hastane karyolası kiralama fiyatı, hasta karyolası kiralama, karyola kiralık izmir tüm karyola modellerimiz mevcuttur.

Karyola Kiralama

motorlu hasta karyolası izmir

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Aylık,Haftalık,Günlük Kiralık Tekerlekli sandalye

Hasta Bezleri