• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
Hasta Yatağı Teslimatları

Hasta yatağı ödeme

Aylık Kiralık Hasta Yatağı

Karyola Kiralama İzmir

Hasta Karyolası Kiralama

Hasta Yatakları Muğla

Hasta Karyolası Muğla

Hasta karyolası modellerimizde 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu hasta karyolalarımız vardır. Karyolalar hastanın rahatça oturur pozisyona gelmesini sağlamak ve böylece nefes almasını ve yemek yemesini kolaylaştırmak amacıyla üretilir. Hastalık veya iyileşme sürecinde hastaya konfor alanı oluşturmak için başta hasta karyolası olmak üzere birbirinden farklı medikal ürün kullanılır. 

Tüm hasta karyolalarımızda 2 yıl motor garantisi ve ayrıca 10 yıllık süre için de parça garantisi sağlamaktayız. Hasta karyolası teknik ve arıza durumları ile Hasta Karyolası İzmir firma ekibimiz ilgilenmektedir.

Hasta karyolası kurulum ve nakliye Muğla ilçemiz için de geçerlidir. Hastanıza uygun hasta karyolasını seçmek ve Muğla'ya kurulum tarihi belirlemek için 0232 376 66 05 nolu hattımızı arayınız.

 

Hasta Karyolası ve Yatağı Muğla

Muğla'da ikamet eden veya geçici süre için tatile gelen müşterilerimiz ve hastaları için çeşitli hasta yatağı modellerimiz bulunur.

Çiğli mağazamıza tüm müşterilerimizi bekliyoruz. Mağazaya gelemeyecek müşterilerimiz telefon hatlarımızdan sipariş verebilir: 0232 445 01 05 – 0507 125 62 21 – 0505 898 25 74.

Hasta karyolası, hasta yatağı ve havalı yatak ihtiyacı olan hastalarımıza temiz ve antibakteriyel ürünlerimizi sunuyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Hasta yatakları bilindiği üzere, hastanın konforunu temel alan bunun yanında hasta bakıcının günlük işlerini kolaylaştıran özel yataklardır. Bu özel yataklar çok çeşitlidir. Hasta bakıcı ve hasta yakını birlikte hasta yatağı seçiminde bulunur ve medikalden bir hasta yatağı temin eder.

 


Kiralık Hasta Karyolaları

İki Motorlu Hasta Karyolası HKİ-151 İki Motorlu Hasta Karyolası 152

İki Motorlu Hasta Karyolası İki Motorlu Hasta Karyolası

İki Motorlu Hasta Karyolası Kiralama 3 Motorlu Hasta Karyolası

Üç Motorlu Hasta Karyolası Kiralık Üç Motorlu Hasta Karyolası Kiralık HKİ-4055


Satılık Hasta Karyolaları

Satılık İki Motorlu Hasta Karyolası HKİ-151 Satılık İki Motorlu Hasta Karyolası HKİ-151T

Satılık İki Motorlu Hasta Karyolası HKİ-152 Satılık İki Motorlu Hasta Karyolası HKİ-161

Satılık İki Motorlu Hasta Karyolası HKİ-4077 Satılık İki Motorlu Hasta Karyolası HKİ-4062

Satılık Üç Motorlu Hasta Karyolası HKİ-153 Satılık Üç Motorlu Hasta Karyolası HKİ-153A

Satılık Üç Motorlu Hasta Karyolası HKİ-4055 Satılık Üç Motorlu Hasta Karyolası HKİ-3300

Satılık Dört Motorlu Hasta Karyolası HKİ-404 Satılık 4 Motorlu Hasta Karyolası HKİ-4056

 

Hasta Karyolası ve Hasta Yatağı Kiralama Muğla

Hasta yatağı kiralamak isteyen müşterilerimiz aylık olarak hasta yatağı ve karyola kiralaması yapabilir. Hasta yatağı kiralayan veya satın alan müşterilerimizin hasta yatakları gün içinde Manisa ilçemize teslim edilmektedir. Aşağıdaki kiralık karyola listemizdeki ürünlerimizi detaylı inceleyebilirsiniz. Kiraladığınız hasta yatağı serum askısı ile birlikte teslim edilmektedir. 1 aylık, 2 aylık veya 3 aylık kiralama yapabilirsiniz. Kiralama başlangıcında 2 aydan fazla kiralanan hasta yataklarındaki indirimlerimizden faydalanabileceğinizi unutmayın.

Hasta yatağı satın almak yerine kiralamak isteyen hasta yakınlarımız için hasta yatağı kiralama hizmetimizi Manisa'ya da ulaştırıyoruz. Kiralamak istediğiniz karyolayı, kiralama süresini ve ödeme şeklinizi belirttikten sonra kiralık hasta yatağınız kuruluma gönderilir.

Kiralık ürün gruplarımız da oldukça geniştir: İki motorlu, üç motorlu veya dört motorlu hasta yataklarımızdan hastanıza ve size uygun bir hasta yatağını kiralayabilirsiniz.

 

Hasta Karyolası Kullanımı Muğla

Hasta yatağı kullanımı oldukça kolaydır, bu konuda endişe etmenizi gerektirecek bir durum yoktur. Hasta yatağınız kurulduktan sonra el kumandanız ile hastaya pozisyon verebilirsiniz. Herhangi bir arıza durumunda temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.

Hasta yatağınızı kullanırken dikkat etmeniz gereken bir kaç nokta vardır: Hasta yatakları motorlu yataklardır ve kabloların tekerlekler tarafından ezilmemesine ve hasta yatağına sıkışmamasına dikkat etmeniz gerekir. Aksi takdirde kabloların zedelenmesi hasta yatağının çalışmasına engel olmaktadır. Genellikle hastaya pozisyon verirken kablolar sıkışmakta ve zedelenmektedir. Bu nedenle kablolarınızı düzenli aralıklarla kontrol etmelisiniz.

Hastanızın ayak kısmı yükseltilmiş haldeyken hasta yakınlarının karyola ayak ucuna oturması tavsiye edilmemektedir. Ayak ucunun kaldırma gücü karyola kapasitesine bağlıdır. Hasta yatakları kişiye özeldir ve iki, üç veya daha fazla kişinin oturması için tasarlanmaz.Hasta Karyolası Fiyatları Muğla

Hasta yatağı fiyatları sektörde farklılık göstermektedir. Ayrıca modelin dizaynı ve motor sayısı da fiyatları etkilemektedir. Seçeceğiniz karyola iki motorlu ise en uygun hasta karyolası fiyatları ile karşılaşırsınız. Eğer dört motorlu bir hasta yatağı seçtiyseniz fiyatın değiştiğini görürsünüz.

Hasta yatağı kiralama fiyatları ise oldukça uygundur ve her evin bütçesini zorlamayan fiyatlardır. Hasta geçici bir tedaviye ihtiyaç duyduysa hasta yatağı kiralama talebi ortaya çıkar. Bu talep doğrultusunda firmamızdan uygun fiyatlara hasta yatağı kiralaması yapabilirsiniz. Kiraladığınız hasta yatağının kurulum ve nakliyesiile kiralama süreci bittiğindeki nakliyesi bize aittir.Hasta Karyolası Faydaları Muğla

Hasta yatakları, korkuluklarıyla hastanın yataktan düşmesini önler. Sırtı kaldırarak hastanın yemek yemesini kolaylaştırır, boğazına yemek kaçmasını önler. Oturmasını ve televizyon izlemesini hatta evdeki sohbetlere katılmasını sağlar. Hastanın nefes almasını kolaylaştırır ve uyku kalitesini arttırır. Hastanın yataktan transfer edilmesine yardımcı olur.

Ayak ucunu kaldırma pozisyonu ile hastanın yataktan kaymasını önler. Yükseltilen karyola hasta bakıcı işini kolaylaştırır, bakım-pansuman işlerini hızlandırır. Hasta bakıcıda bel ağrıları oluşumunu engeller. Tekerlekleri sayesinde ev içerisindeki hasta konumunun değiştirilmesini sağlar.Hasta Karyolası Yanında Hangi Ürünler Kullanılabilir?

Hasta yatağı, hastanın tedasivine evde devam etmek amacıyla hasta yakınları tarafından temin edilen medikal yataklardır. Bu hasta yataklarının yanında hastayı daha da rahat ettirmek, konfor seviyesini en yükseğe çıkarmak için üretilen tıbbi cihazlar vardır. Bu tıbbi cihazlar arasında vücutta yara oluşumunu engelleyici özel havalı yataklar vardır. Havalı yataklar çok çeşitli olup temel olarak ikiye ayrılmaktadır: Baklava tipi havalı yataklar ve boru tipi havalı yataklar. Baklava tipi havalı yataklar tek tip olup genellikle zayıf ve yarası olmayan hastalar için kullanılır. Boru tipi havalı yataklar ise bir çok çeşide sahip ürünlerdir. Özellikle kalınlığı değişen, ventilasyonlu olan-olmayan ve pozisyon veren boru tipi çeşitleri vardır. Boru tipi havalı yataklar 50 kg. üzerinde olan, yatak yarası başlayan veya devamlı yatma pozisyonundaki hastalara tavsiye edilir. Havalı yataklar için doktorunuzdan tavsiye almanız gerektiğini unutmayın.

Havalı yatak dışında hasta tekerlekli sandalyesi de tercih edilen ürünlerdendir. Hatta firmamızdan tekerlekli sandalye kiralaması da yapabilirsiniz. Hasta yataklarında olduğu gibi aylık olarak ve bir aydan fazla tekerlekli sandalye kiralayabilirsiniz. Manuel tekerlekli sandalyelerimiz kiralanan ürün grubumuzdur. Akülü tekerlekli sandalyelerimiz mağazamızda mevcut olup kiralaması yapılmamaktadır. Kiraladığınız hasta yatağı yanında tekerlekli sandalye de kiralarsanız, ürünleriniz bir arada teslim edilir.

Yataklara özel tasarlanan hastanın yemek yemesini ve eşyalarını koymasını sağlayan yemek masalarını da tercih edebilir, yemek masası kiralaması da yapabilirsiniz. Yemek masaları tek direkli ve çift direkli olmak üzere ikiye ayrılır. Hasta yataklarını set olarak kiralayabilirsiniz. Hasta yatağı, havalı yatak, tekerlekli sandalye ve yemek masasını set olarak kiralayabilir ya da yalnızca ihtiyaç duyduğunuz ürünleri seçip kiralayabilirsiniz.

 

Hasta Yatağı ve Hasta Karyolası Muğla Teslimat İlçeleri:

Hasta Yatağı Bodrum: Hasta karyolası nakliyeleri Bodrum ilçemize ücretsizdir. Siparişler gün içinde kargoya verilir. İki motorlu, üç motorlu ve dört motorlu karyolalar başta olmak üzere tüm medikal yataklar mağazamızda bulunur. Sipariş hattımız 0507 125 62 21- 0232 445 01 05.

Hasta Yatağı Dalaman: İzmir Hasta Karyolası merkezimizden Muğla-Dalaman ilçemize yine hasta karyolası siparişleri gün içinde kargoya verilir. Merkezimizi ziyaret edemeyecek olan müşterilerimizin endişelenmelerine gerek yoktur, WhatsApp hatlarımızdan hasta karyolası bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Hasta Yatağı Datça: Datça ilçemize hasta karyolası nakliyelerimiz devam etmektedir. Hasta karyolası çeşitlerimiz hakkında mağazamızdan bilgi alabilir, destekleyici diğer medikal ürünlerin siparişini verebilirsiniz. Hastanızda bası yaraları var ise temsilcilerimizden bası yarası tedavisi ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sipariş vermek için sabit hattımızı arayabilirsiniz: 0232 445 01 05.

Fethiye Hasta Yatağı: Fethiye ilçemizdeki hastalarımızın rahat etmesi ve konforlu bir tedavi süreci geçirmeleri için Hasta Karyolası İzmir olarak çalışmaya devam ediyoruz. Motorlu hasta yatağı, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak, ventilasyonlu havalı yatak ve tekerlekli sandalye ürün yelpazemiz oldukça geniştir. Kullanılacak ürün hakkında bilgi almak için 0232 445 01 05 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Kavaklıdere Hasta Karyolası: Fethiye ilçemizdeki hasta yakınlarımız hasta karyolası modellerimizi incelemek için “Hasta Karyolası 2 Motorlu”, “Hasta Karyolası 3 Motorlu” ve “Hasta Karyolası 4 Motorlu” menülerimize göz atabilir. Yatak yaralarını azaltan havalı yataklar için “Baklava Tipi Havalı Yatak” ve “Boru Tipi Havalı Yatak” ürünlerimizi inceleyebilir. Hastanızı sağ ve soldan 0 ile 30 derece arasında kaldıran ventilasyonlu havalı yatağı incelemek için 30 derece pozisyon veren havalı yatağımıza bakabilirsiniz. Fethiye'ye hasta karyolası nakliyeleri ücretsiz olup tüm yataklarımızda 2 yıl motor garantisi bulunur.

Köyceğiz Hasta Yatağı: Muğla ilimizin ilçelerinden Köyceğiz'deki hasta ve hasta yakınlarımıza hasta bakımı ile ilgili tüm desteğimizi sunuyoruz. Hasta bakımında dikkat edilmesi gereken hususlar, hasta karyolası özellikleri ve fiyatları, hasta karyolası kullanımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Sitemizde yer alan “Havalı Yatak Kullanımının Önemi”, “Hasta Karyolası Tablosu” makalelerimizi inceleyebilirsiniz.

Marmaris Hasta Yatağı: İzmir Hasta Karyolası merkezimizden Muğla-Marmaris ilçemize hasta karyolası siparişleri gün içinde kargoya verilir. Merkezimizi ziyaret edemeyecek olan müşterilerimizin endişelenmelerine gerek yoktur, WhatsApp hatlarımızdan ürün bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Menteşe Hasta Karyolası: Menteşe'de hastası olan müşterilerimiz, hastasına uygun hasta karyolası modellerine ulaşmak için bizi arayabilir. Ekip arkadaşlarımız tarafından edindiğiniz bilgiler ışığında hasta karyolası seçiminiz kolaylaşacaktır. Ayrıca hasta karyolası özelliklerine kısaca bakmak ve hasta karyolası seçerken hastanın kilo ve tedavi süreci etkisini inceleyebilmek için tıklayınız.

Milas Karyolası: Muğla/Milas ilçemize hasta yatağı nakliyelerimiz mevcuttur. Motorlu hasta yatakları, hasta taşıma liftleri, hasta bezleri ve tekerlekli sandalye modellerimizi mağazamızda bulabilirsiniz. 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile manuel ve akülü tekerlekli sandalye modellerimiz için 7/24 sipariş verebilirsiniz. Medikal ürün 7/24 sipariş hattı: 0507 125 62 21.

Ortaca Hasta Karyolası: Hasta Karyolası İzmir firmamız Ortaca'ya birbirinden farklı medikal ürün ve yatakların gönderimini yapmaktadır. Hasta karyolası, Ortaca ilçemize ücretsiz olarak gönderilir. Hasta karyolası satış ve kiralama işlemleri hakkında bilgi almak için 0507 125 62 21 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. “SGK Ödemeli Hasta Yatağı”, “Hasta Karyolası Seçimi” ve “Hasta Karyolası Tablosu” yazılarımızı da ayrıca okuyabilirsiniz.

Seydikemer Hasta Karyolası: Hasta karyolası nakliyeleri Muğla-Seydikemer ilçemize ücretsizdir. Siparişler gün içinde kargoya verilir. İki motorlu, üç motorlu ve dört motorlu karyolalar başta olmak üzere tüm medikal ürünler mağazamızda bulunur. WhatsApp sipariş hattımız 0507 125 62 21.

Ula Hasta Karyolası: İzmir Hasta Karyolası merkezimizden Muğla-Ula ilçemize yine hasta karyolası siparişleri gün içinde kargoya verilir. Merkezimizi ziyaret edemeyecek olan müşterilerimizin endişelenmelerine gerek yoktur, WhatsApp hatlarımızdan hasta karyolası bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Hasta Karyolası Yatağan: Yatağan ilçemize hasta karyolası nakliyelerimiz devam etmektedir. Hasta karyolası çeşitlerimiz hakkında mağazamızdan bilgi alabilir, destekleyici diğer medikal ürünlerin siparişini verebilirsiniz. Hastanızda bası yaraları var ise temsilcilerimizden bası yarası tedavisi ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sipariş vermek için sabit hattımızı arayabilirsiniz: 0232 445 01 05.

Hastane karyolası kiralıkhastane yatagı kiralama fiyatçift motorlu hasta karyolası fiyatlarıhastane karyolası kiralamatam otomatik hasta karyolasıkiralık hasta karyolası fiyatlarımedikal hasta karyolasıikinci el hasta karyolalarıhasta yatağı özelliklerihasta yatağı kiralama fiyatlarıyatalak hastalar için özel yataklarhastane yatak fiyatları kaç parahasta yatağı yardımıhastane yatagı kiralama izmir, hastane yatağı kiralama izmir, hastane yatagı kiralama fiyathastane yatagı kiralıktuvaletli hasta yatağı kiralamakorkuluklu hasta yatağıyatalak hasta havalı yatak fiyatıhasta karyolası kiralamahasta yatağı kiralama fiyatları izmirboru tipi pozisyon veren havalı yatakmuğla hasta yatağımuğla kiralık karyolakaryola kiralama muğlahasta karyolası fiyat muğla.

 

 

Karyola Kiralama

motorlu hasta karyolası izmir

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Aylık,Haftalık,Günlük Kiralık Tekerlekli sandalye

Hasta Bezleri