• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
Hasta Yatağı Teslimatları

Hasta yatağı ödeme

Aylık Kiralık Hasta Yatağı

Hasta Karyolası Bodrum

Hasta Karyolası ve Yatağı Bodrum

 

  Bodrum'daki hastalarımıza öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Hasta Karyolası İzmir olarak sağlıklı ve konforlu bir bakım sürecinden geçmelerini temenni ederiz. Her türlü medikal malzeme ihtiyacınızda yanınızdayız ve hasta bakımı hakkında danışmak istediğiniz bir konu var ise bizi arayabilirsiniz.

 

  Hasta karyolası satın alma veya kiralama, kurulum ve nakliyat hizmetlerimiz tüm Ege bölgesinde olduğu gibi Bodrum'a da mevcuttur. Bodrum'da yaşayan hastalarımız yukarıda da bahsettiğimiz gibi konforlu bir dinlenmeye sahip olmalıdır. Bu nedenle hasta yakınları hastanın odası, hastanın yatağı, bakımı ve pansumanı konusunda titiz olmalıdır. Hastalığı uzun ya da geçici olsun hastanın doktor tarafından da gerekli görülen karyola kullanımı hakkında da bilgi sahibi olmalıyız. Hasta karyolası, hasta bezi, havalı yatak kullanımı hakkında bilinçlenmeli ve hastamızı rahat ettirmeliyiz.

 

  Bodrum'da kısa süre kalacak hastalarımız karyola kirayalabilirler. Karyola kiralamaları tüm Türkiye'de yaygınlaşmıştır çünkü insanlar gereksiz masraftan kaçınmak ister ve bu da çok anlaşılır bir durumdur. “Bir ay gibi kısa bir süre için neden hasta karyolası satın alayım ki?” diye düşünen bir çok hasta yakınımız var. Hasta yakınları aynı zamanda hastasının rahat etmesini de ister. Böyle durumlarda hasta karyolası kiralama yoluna gider.

 

  Hasta karyolası kiralama fiyatları oldukça uygundur. Birbirinden farklı hasta karyolası modellerimizden dilediğinizi kiralayabilirsiniz. Kiralayacağınız hasta karyolalarının hepsi motorludur. Motor sayıları değişkendir ve motor sayısı artarken karyolanızın işlevleri de artar.

 

 Bodrum'a kiralayabileceğiniz Hasta Karyolası İzmir çeşitlerini sizlere sunmaktan memnuniyet duyuyoruz:

 

ev karyolasi

ev karyolasi bodrum

ev karyolasi 4077

hastane karyolasi bodrum

hastane karyolasi bodrum

asansörlü karyola bodrum

hastane karyolası muğla

hastane karyolası turmed

dört motorlu karyola bodrum

 

  Bu karyola modellerinin özelliklerini tablodan daha kolay incelemek için “Hasta Karyolası Çeşitleri ve Özellikleri” yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

  Hasta karyolaları sadece Turgutreis mahallemize değil tüm Bodrum'a teslim edilmektedir. Fakat en yoğun karyola talebi güzel mahallemiz Turgutreis'ten gelmektedir. Yalıkavak, Türkbükü, Gündoğan, Gümüşlük, Gümbet, Akyarlar mahallelerimizde de karyola kurulumlarımız gerçekleşmektedir. Yoğun talep gelen ikinci mahallemiz de Akyarlar'dır. Akyarlar'da da geçtiğimiz senelerde karyola kiralayan ve satın alan pek çok müşterimiz oldu.

  Hastane karyolası kiralık, hastane yatagı kiralama fiyat, çift motorlu hasta karyolası fiyatları, hastane karyolası kiralama, tam otomatik hasta karyolası, kiralık hasta karyolası fiyatları, medikal hasta karyolası, ikinci el hasta karyolaları, hasta yatağı özellikleri, hasta yatağı kiralama fiyatları, yatalak hastalar için özel yataklar, hastane yatak fiyatları kaç para, hasta yatağı yardımı, hastane yatagı kiralama izmir, hastane yatağı kiralama izmir, hastane yatagı kiralama fiyat, hastane yatagı kiralık, tuvaletli hasta yatağı kiralama, korkuluklu hasta yatağı, yatalak hasta havalı yatak fiyatı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama fiyatları izmir, boru tipi pozisyon veren havalı yatak, muğla hasta yatağı, muğla kiralık karyola, karyola kiralama muğla, hasta karyolası fiyat muğla.

Karyola Kiralama

motorlu hasta karyolası izmir

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Aylık,Haftalık,Günlük Kiralık Tekerlekli sandalye

Hasta Bezleri