• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
Hasta Yatağı Teslimatları

Hasta yatağı ödeme

Aylık Kiralık Hasta Yatağı

Karyola Kiralama İzmir

Hasta Karyolası Kiralama

Hasta Karyolası Bergama

hasta karyolası, bergama, izmir

Hasta Karyolası Bergama

Bergama Hasta Karyolası Faydaları

Şık dizaynları ile yatak odası mobilyaları gibi görünen hasta karyolaları evlerde de kullanılabilir. Hastanızın yatak üzerindeki konumunu ayarlayabilirsiniz. Yatakların sırt kısmı, ayak kısmı ve asansörü kaldırılıp indirilebilir. Değişik pozisyonlar ile hastanızın eklem ağrılarını azaltır ve kan dolaşımını hızlandırır. Kan dolaşımını vücut basıncını değiştirerek hızlandırır. Vücut basıncını değiştirmek için hasta karyolasını konumlandırabilir ve havalı yatak ile destekleyebilirsiniz.

Motorlu oldukları için hastanızı konumlandırırken zorluk çekmezsiniz. El kumandasını kullanarak hastanızın sırtını yükseltebilirsiniz. Sırt kısmını 90 dereceye kadar kaldırabilirsiniz. 0-90 derece arasında sırt kısmı el kumandası ile ayarlayabilirsiniz. Hasta için önemli olan oturma pozisyonu, ayak kaldırma pozisyonu ve asansör pozisyonu karyolalarda mevcuttur. Asansörlü hasta karyolası olan 3 motorlu karyola ile hasta bakıcınızın işini daha da kolaylaştırabileceğinizi biliyor muydunuz? Asansör özelliğini kullanarak hasta karyolasını 0 noktasından yükselttikten sonra hastanızın bakımını yapabilirsiniz.

Sırt pozisyonu ile hastanın nefes almakta güçlük çekmesini önlersiniz. Gerektiğinde hastanız kendi isteğine göre sırt kısmını ayarlayabilir, kendisini istediği derecede oturma pozisyonuna getirebilir. Ayarlanabilir sırt kısmı sayesinde sırta yastık koymaya gerek kalmaz. Yastıkların ayarlayamadığı pozisyonları hasta yatakları ile ayarlayabilirsiniz. Sırt kısmı televizyon izlemek, kitap okumak, oturmak ve sohbet etmek için tüm hastalarımızın işine yarayacak şekilde çalışmaktadır. Uyku sırasında dahi yatağın pozisyonu ayarlanabilir. Hafif yükseltilen karyola sırtı hastanızın rahat uyumasını sağlar. Sırtı yükselen hastanın yemek yeme işlemini kolaylaştırır, boğazına yemek kaçmasını önler. Hasta yataktan kalkarken korkuluklardan faydalanabilir ve korkuluklara tutunur. Böylece baş dönmesi de önlenir. Ayak ağrıları ve bacak şişmeleri için de ayak kısmını kaldırabilirsiniz. Hatsanın yataktan kaymasını engellemek için hastanızın ayak kısmını kaldırmak yeterlidir. Sırt ve ayak kaldırma pozisyonları tüm hasta karyolası modellerimizde mevcuttur. Satın aldığınız tüm modellerin sırt ve ayak kısmını yükseltebilirsiniz.

Hasta karyolası modellerimiz arasında 3 motorlu hasta karyolalarımız da vardır. Bu karyolalarımız iki motorlu hasta karyolaları gibi sırt ve ayak pozisyonlarına sahiptir. Ayrıca hasta bakıcının işini kolaylaştırmak, bel ağrılarını önlemek için farklı bir pozisyona daha sahiptir: Yerden yükselme (asansör) pozisyonu. 3 motorlu ve 4 motorlu karyolalar asansör özelliklidir. Hasta karyolasında yatan hastanızın yerden yüksekliğini ayarlayabilirsiniz. Hasta bakıcınız kendi boyuna göre karyolayı yükseltebilir ve bakım-pansuman işlerini gerçekleştirebilir.

Tüm karyolalarda kilitlenebilir tekerlekler mevcuttur. Bu tekerlekler 360 derece dönebildiği için karyolanın yeri değiştirilebilir, hastanın transferi yapılabilir. Hasta yatakları ile kullanılmak için tasarlanan yemek masaları, hastanın yemek yemesini ve özel eşyalarını koymasını sağlar.

Hasta yatağı temin etmeden önce mutlaka doktora danışmalısınız. Bizimle iletişime geçmeden önce doktor tavsiyesi almış olmanızı isteriz. Hangi yatağın sizin için uygun olduğuna dair şüpheleriniz varsa lütfen ekibimizle iletişime geçin.

 

Hasta Karyolası Özellikleri

2 motorlu hasta yatağı düşünüyorsanız bu karyolalar iki fonksiyonludur: Sırt ve ayak kısımları yükseltilebilir. Sırt açısını 90 dereceye ve ayak açısını 35 dereceye kadar ayarlayabilirsiniz. El kumandası ile hasta yatağına pozisyon verebilirsiniz. Manuel hasta karyolası değildir. Korkuluk sistemi hasta güvenliğine uygun tasarlanır. Hasta yatakları farklı kenarlık ve başlıklardan oluşur. Tüm karyolalarda kilitlenir 360 derece dönen tekerlekler mevcuttur. Serum askısı ve hasta yatağı ücretsiz olarak gönderilir. Güçlü motorları gürültü yapmaz, sessiz çalışır, hastanızın uykusu kalitesini azaltmaz.

 

Hasta Karyolası Fiyatları

Hasta karyolası satın almak veya kiralamak isteyen Bergama'daki müşterilerimiz seçecekleri hasta karyolası modeline göre fiyat alacaklardır. Fiyatlarımız pek çok hasta karyolası modelimiz olduğundan farklılık göstermektedir.

Bergama'da hasta karyolası kiralamak isteyen müşterilerimiz için daha uygun fiyatlarımız mevcuttur. Kısa süre için hasta karyolası ihtiyacı olan müşterilerimiz için karyola kiralamak epey uygun fiyatlı olacaktır. Sevdiğinizin geçici bir hastalığı varsa ekip olarak mutlaka karyola kiralama yapmanızı öneriyoruz. Maddi olarak sizi zorlamayacak hasta karyolası kiralama fiyatlarına sahibiz. Bir çok modeli uygun fiyatlara kiralayabilir, hastanızın konforunu arttırabilirsiniz.

Hasta karyolası kiralama hizmetimiz pek çok kişi tarafından tercih edilen ve memnun kalınan bir sağlık hizmeti olarak görülmektedir. Kiralanan karyolalar hem hijyenik hem de kaliteli hasta karyolalarıdır. İki motorlu, üç motorlu ve dört motorlu karyola farketmeksizin motorlu karyolalarımızı kiralayabilirsiniz.

Manuel hasta karyolalarından ziyade motorlu hasta karyolalarını kiraya veriyoruz. Motorlu hasta karyolaları hastayı da hasta bakıcısını da daha az uğratıran elektrikli hasta karyolalarıdır. Ve müşterilerimizin %95'i motorlu hasta karyolası talebine bulunmaktadır. Motorlu hasta karyolaları arasında ahşap ve klozetli hasta karyolalarımız kiraya verilmemektedir.

karyola bergama hasta yatağı bergama

iki motorlu karyola bergama ahşap karyola bergama

üç motorlu karyola üç motorlu hasta karyolası

baklavalı havalı yatak boru tipi havalı yatak

 

Tam set kiralık hasta karyolalarımızı görmek için tıklayınız.

İzmir Hasta Karyolası Satış ve Kiralama Hizmet İlçeleri

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Menderes, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla.

 

İzmir Hasta Yatağı Kiralama ve Satın Alma Danışma Hattı 0232 376 66 01 05 - 0507 125 62 21

Hasta yatakları İzmir ilçelerine gün içinde teslim edilir ve kurulur. Motorlu hasta yataklarımızın 2 yıl motor garantisi vardır. Elektrikli hasta yataklarımızın teknik bakım ve servisi firmamıza aittir.

 

Hasta Karyolası Bergama

Hasta Yatağı Bergama, Hasta Karyolası Bergama, Bergama Hasta Yatağı, Bergama Hasta Karyolası, Bergama Hasta Yatakları, İki Motorlu Hasta Yatağı Bergama, Üç Motorlu Hasta Yatağı Bergama, Bergama Motorlu Hasta Yatağı, Bergama Karyola Kiralama, Kiralık Hasta Yatağı Bergama, Kiralık Hasta Karyolası Bergama, Elektrikli Hasta Karyolası Bergama, Elektrikli Hasta Yatağı, Dört Motorlu Hasta Yatağı Bergama, Kiralık Karyola Bergama, Kiralık Yatalak Yatağı Bergama, Korkuluklu Hasta Yatağı, Bergama Hastane Yatağı, Hastane Karyolası Bergama, Bergama Hasta Yatağı Fiyatları, Bergama Hasta Karyolası Satan Yerler, Hasta Karyola Yatağı Bergama, Kiralık Hasta Yatakları İzmir, Kiralık Hasta Yatakları Bergama, Hasta Yatakları Kiralık İzmir, Hasta Karyolaları Kiralık Bergama, Hasta Karyola Kiralık, Hastane Yatağı Kiralık Bergama, Otomatik Hasta Yatağı, Lazımlıklı Hasta Yatağı, Ahşap Hasta Yatağı, Kumandalı Hasta Yatağı, Hasta Yatağı Mobilyalı, Full Abs Hasta Yatağı, Plastik Motorlu Hasta Yatağı, Ahşap Hasta Karyolası, Mobilyalı Hastane Karyolası Bergama, Mobilyalı Hasta Karyolası, Klozetli Hasta Karyolası Bergama, Havalı Yataklar Bergama, Baklava Havalı Yatak Bergama, Yatak Yaraları Bakım Bergama, Boru Havalı Yatak,Ventilasyonlu Havalı Yatak, Pozisyon Veren Havalı Yatak, Bası Yaraları Tedavisi.

Karyola Kiralama

motorlu hasta karyolası izmir

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Aylık,Haftalık,Günlük Kiralık Tekerlekli sandalye

Hasta Bezleri

Bergama Kiralık 2 Motorlu Hastane Yatağı
 kiralık iki motorlu hasta karyolası bergama