• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • HASTA YATAK VE KARYOLA SİSTEMLERİ İZMİR
    • HIZLI TESLİMAT KALİTELİ HİZMET MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZDİR

Tatil Beldelerine Hasta Karyola Hizmeti

Yaz sezonunun başlangıcında da siz değerli müşterilerimize medikal hizmetimizi sunmaya devam ediyor,  Ege ve Akdeniz’deki sahil bölgelerine hasta karyolası, hasta yatağı, havalı yatak ve alez ürünlerinizi evinize teslim ediyoruz.
Evden uzaklaşıp rahat bir tatil yapmak isteyen ve hasta karyolasını tatil merkezlerine daha yakın ve daha uygun fiyata tedarik etmek isteyen müşterilerimize güler yüzlü çalışanlarımızla ücretsiz kurulum sağlıyoruz. Hasta karyolası kiralama ve satış için 0212 445 01 05 numaralı hattan bize ulaşabilir, size en uygun hasta karyolası hakkında bilgi alabilir ve internet sitelerimiz olan http://www.hastakaryolasiizmir.com adreslerinden hasta karyolası, hasta yatağı ve havalı yatakları inceleyebilirsiniz.  Kapıda kredi kartı ile ya da nakit ödeme yapabilirsiniz.  Hasta karyolasının yanında 1 adet sünger yatak ve 1 adet alez birlikte verilir. Serum askısı gibi diğer opsiyonel ürünler için bilgi almayı unutmayın.
Hasta karyolası kiralamak çok kolay Çetin medikal personeli size bir telefon kadar uzakta.Talebinizi 0507 1256221 - 02324450105 nolu telefona bildirin hastanıza uygun modeleli birlikte seçelim Hastanızın durumuna uygun hasta karyolasını getirip evinize kuralım tatil dönüşü hasta karyolanızı biz gelip alalım sizde gönül rahatlığı ile eviniz dönün.

Hasta karyolalarını adrese kurulum yaptığımız yazlık bölgeler:

Akçay da geçenyıl birçok tatilci aileye hasta karyolası verdik.Kimi hasta yakınları kiralamayı tercih etti kimisi ise hasta karyolasını satınaldı 2019 yaz sezonundada akçay'a hasta karyolası teslimatımız sürecek

Alaçatı İşyeri merkezimize 100 km dir;Alaçatıdatatil yapmak isteyip hasta sahibi olanlar için 24 ssat içinde hasta karyolası nı adresine tesliim ediyoruz tatiliniz bittiğinde eğer karyolayı kiralamış iseniz gelip alıyoruz.

Altınova:Altınova hasta karyolası konusunda çaresiz değ ilister hasta karyolası satın alma veya kiralama konusunda hizmet alanımız içinde dir,Hastanız tatil boyunca rahat etsin.

Ayvalık ta hasta yakınları kargo aracılığı ile hasta karyolası aldıklarında malesef kargo firması hasta karyolasını evinize kurmaz tanıtım yapmaz.Ayvalı İzmir arası 150km olmasına rağmen Firmamız Satın almış olduğunuz ürünü adresinize getirir yerine kurar sadece taşıma maliyetini yansıtırız.Hasta karyolası kiralamak isteyen ayvalık  sakinlerine yine aynı hizmeti veriyotuz.

Bodrum hasta yatakları;
Bodrum da hasta yakınları kargo aracılığı ile hasta karyolası aldıklarında malesef kargo firması hasta karyolasını evinize kurmaz tanıtım yapmaz.Bodrum İzmir arası 165km olmasına rağmen Firmamız Satın almış olduğunuz ürünü adresinize getirir yerine kurar sadece taşıma maliyetini yansıtırız.Hasta karyolası kiralamak isteyen ayvalık  sakinlerine yine aynı hizmeti veriyotuz.

Burhaniye hasta karyolası;
Burhaniye  da hasta yakınları kargo aracılığı ile hasta karyolası aldıklarında malesef kargo firması hasta karyolasını evinize kurmaz tanıtım yapmaz.Burhaniye İzmir arası 115km olmasına rağmen Firmamız Satın almış olduğunuz ürünü adresinize getirir yerine kurar sadece taşıma maliyetini yansıtırız.Hasta karyolası kiralamak isteyen ayvalık  sakinlerine yine aynı hizmeti veriyotuz.

Çandarlı Hasta yatakları Akülü tekerlekli sandalye teslimatlarımız yaz sezonunda da devam edece.

Çeşme Hasta karyolaları:2018 yazında hasta karyolası satış ve kiralaması yaptığımız çeşme,alaçatı,didim,dalyan  bu bölge için ekibimiz hazır siz hasta karyolası nı satn alın yada kiralayın adresinize kurulumu 24 saat içinde olacak

Didim Hasta yatakları satış ve kiralama merkezi;
Didim  de hasta yakınları kargo aracılığı ile hasta karyolası aldıklarında malesef kargo firması hasta karyolasını evinize kurmaz tanıtım yapmaz.Didim İzmir arası 130km olmasına rağmen Firmamız Satın almış olduğunuz hasta karyolasını adresinize getirir yerine kurar sadece taşıma maliyetini yansıtırız.Hasta karyolası kiralamak isteyen Didim'li hasta yalınlarına yine aynı hizmeti veriyotuz.

Dikili

Edremit


Foça


Gümüldür

Güzelçamlı

Karaburun


Kuşadası


Menderes

Mordoğan


Özdere

Seferihisar


Şakran


Urla 
          

Ürkmez