• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
Hasta Yatağı Teslimatları

Hasta yatağı ödeme

Aylık Kiralık Hasta Yatağı

Karyola Kiralama İzmir

Hasta Karyolası Kiralama

Tatil Beldelerine Hasta Karyola Hizmeti

TATİLCİLERE HASTA KARYOLASI HİZMETİMİZ


  Yaz sezonunun başlangıcında da siz değerli müşterilerimize medikal hizmetimizi sunmaya devam ediyor, Ege ve Akdeniz’deki sahil bölgelerine hasta karyolası, hasta yatağı, havalı yatak ürünlerinizi evinize teslim ediyoruz.

  Evden uzaklaşıp rahat bir tatil yapmak isteyen ve hasta karyolasını tatil merkezlerine daha yakın ve daha uygun fiyata tedarik etmek isteyen müşterilerimize güler yüzlü çalışanlarımızla ücretsiz kurulum sağlıyoruz. Hasta karyolası kiralama ve satış işlemleri için 0232 376 66 05 numaralı hattan bize ulaşabilir, size en uygun hasta karyolası hakkında bilgi alabilir ve internet sitemiz hastakaryolasiizmir.com üzerinden hasta karyolası, hasta yatağı ve havalı yatakları inceleyebilirsiniz.
 
  Kapıda kredi kartı ile ya da nakit ödeme yapabilirsiniz. Hasta karyolasının yanında bir adet sünger yatak da teslim edilir. Serum askısı gibi diğer opsiyonel ürünler için bilgi almayı unutmayın.
Hasta karyolası kiralamak çok kolay! Çetin medikal personeli size bir telefon kadar uzakta. Talebinizi 0507 125 62 21 - 0232 376 66 05 nolu telefona bildirin, hastanıza uygun modeli birlikte seçelim. Hastanızın durumuna uygun hasta karyolasını getirip evinize kuralım, tatil dönüşü hasta karyolanızı biz gelip alalım ve siz de gönül rahatlığı ile evinize dönün.

  Hasta karyolası kurulumu yaptığımız yazlık bölgeler:


  Akçay'da geçen yıl bir çok tatilci aileye hasta karyolası verdik. Kimi hasta yakınları kiralamayı tercih etti kimisi ise hasta karyolasını satın aldı. 2019 yaz sezonunda da Akçay'a hasta karyolası teslimatımız sürecek.

  Alaçatı iş yeri merkezimize 100 km uzaklıktadır. Alaçatı'da tatil yapmak isteyen hasta sahipleri için 24 saat içinde hasta karyolasını adrese tesliim ediyoruz. Tatiliniz bittiğinde, eğer karyolayı kiralamış iseniz, gelip karyolayı alıyoruz.

  Altınova: Altınova hasta karyolası konusunda çaresiz değil. Hasta karyolası satın alma veya kiralama konusunda hizmet alanımız içindedir.

  Ayvalık'ta hasta yakınları kargo aracılığı ile hasta karyolası aldıklarında malesef kargo firması hasta karyolasını evinize kurmaz ve ürün tanıtımı yapmaz. Ayvalık-İzmir arası 150 km olmasına rağmen firmamız satın almış olduğunuz ürünü adresinize getirir yerine kurar. Hasta karyolası kiralamak isteyen Ayvalık  sakinlerine yine aynı hizmeti veriyoruz.

 Bodrum hasta yatakları: Bodrum'da hasta yakınları kargo aracılığı ile hasta karyolası aldıklarında malesef kargo firması hasta karyolasını evinize kurmaz tanıtım yapmaz. Bodrum-İzmir arası 165 km olmasına rağmen firmamız satın almış olduğunuz ürünü adresinize getirir ve yerine kurar. Sadece taşıma maliyetini yansıtırız.

  Burhaniye hasta karyolası
Burhaniye İzmir arası 115 km olmasına rağmen firmamız ürününüzü adresinize getirir ve kurar.

  Çandarlı Hasta Yatakları, Akülü Tekerlekli Sandalye Teslimatlarımız Yaz Sezonunda da Devam Ediyor.

  Çeşme Hasta Karyolaları: 2018 yazında hasta karyolası satış ve kiralaması yaptığımız Çeşme, Alaçatı, Didim, Dalyan  bu bölge için ekibimiz hazır. Siz hasta karyolasını satn alın ya da kiralayın adresinize kurulum 24 saat içinde!

  Didim Hasta yatakları satış ve kiralama merkezi: 
Hasta karyolasını adresinize getirir, yerine kurar ve sadece taşıma maliyetini kiralama bedeline yansıtırız. Hasta karyolası kiralamak isteyen Didim'li hasta yakınları her zaman bizimle iletişim kurabilir.

  Dikili hasta karyolaları, Edremit hasta karyolası, Foça hasta karyolası, Gümüldür hasta karyolası, hasta karyolası Güzelçamlı, hasta karyolası Karaburun, hasta karyolası Kuşadası, hasta karyolası Menderes, hasta karyolası Mordoğan, hasta karyolası Özdere, hasta karyolası Seferihisar, hasta karyolası Urla, hasta karyolası Çeşme, hasta karyolası Aydın, hasta karyolası Alaçatı, iki motorlu hasta karyolası, üç motorlu hasta karyolası, tam otomatik hasta karyolası, kiralık hasta karyolası, kiralama hasta karyolası fiyatlarını İzmir mağazamızda bulabilirsiniz.  

 

Karyola Kiralama

motorlu hasta karyolası izmir

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Aylık,Haftalık,Günlük Kiralık Tekerlekli sandalye

Hasta Bezleri