• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
Hasta Yatağı Teslimatları

Hasta yatağı ödeme

Aylık Kiralık Hasta Yatağı

Karyola Kiralama İzmir

Hasta Karyolası Kiralama

Hasta Karyolası Aydın

AYDIN İLİMİZDE HASTA KARYOLASI TEMİNLERİ


İki motorlu hasta yataklarında 5 ayrı modelimiz mevcuttur: 

1. Demir Korkuluklu Hasta Karyolası: Ev tipi ekonomik hasta karyolasıdır, bu model baş kısmını 90 derece kaldırırken ayak ucunu 45 derecelik açıyka kaldırır ve indirir.
Bu modelimiz hem ekonomik olarak uygundur hem de hacim olarak diğer hasta karyolalarından daha az yer kaplar. Aydın ilimizde hasta karyolası alacak olan hasta yakınlarımız evde yer problemi yaşamamak ve ekonomik bir model tercih etmek isterse HKİ-151 model hasta karyolasını gönül rahatlığı ile alabilir.

 Ekonomik ev tipi hasta karyolası aydın2. Tabanca Korkuluklu Hasta Karyolası: Tabanca korkluluklu, başlıklar abs malzemeden üretilmiş 2 hareketli hasta yatağıdır. Bu modelde baş ve ayak kısmını kumanda aracılığı ile kaldırıp indirebilirsiniz.
HKİ-152 hasta karyolası modelimiz, başlık ve korkuluklarının yatar olmasından dolayı tercih edilen bir hasta karyolası modelidir.

 ABS başlıklı Tbanca korkuluklu hasta karyolası aydın3. Mobilyalı Hasta Karyolası: Çerçevenin tamamı ahşap mobilyalıdır, korkuluklar yatar alüminyum korkuluktur. Baş ve ayak kısımını motor ve kumanda aracılığı ile kaldırır indirir.
Neden mobilyalı hasta karyolası tercih etmeliyim derseniz, ev ortamında hastane görüntüsü olmadan hasta ve yakınlarının psikolojik olarak rahat etmesi için tercih edebilirsiniz.

 Mobilyalı hasta karyolası aydın4. Lazımlık Hasta Karyolası: Lazımlıklı (klozetli) bir modeldir, hasta karyolasının ortasında lazımlık haznesi vardır ve hazne altında sürgülü bir leğen mevcuttur. Bu modelin üst yatağı pvc kaplamadır, sivı geçirmez ve yatağın da ayrıca hazne deliği vardır. Korkulukları metaldir. Baş kısmı 90 derece ve ayak kısmı 45 derece kaldırılabilir.

 Lazımlıklı hasta karyolası Aydın5. Her Yönü ile Hastane Tipi Karyola: Full abs kaplama hastane tipi hasta karyolasıdır. Bu modelin tüm korkulukları bağımsız çalışır ve amortisör sistemlidir. Tüm 2 motorlu hasta yataklarında olduğu gibi baş ve ayak kısmı hareket ettirilir ve kumanda sistemi vardır. HKİ-152A hasta karyolası hem evde hem de hastane ortamında kullanılabilen bir modeldir.

 Hastane tipi hasta karyolası aydınÜç motorlu hasta karyolalarımızda 2 ayrı model vardır:

1. Full Abs Hastane Karyolası: Korkuluklar yatar korkuluk, başlıklar abs kaplamadır. Hareketler baş kısmı kalkar, ayak kısmı kalkar ve hasta karyolası yükseklik ayarı yapar.

Full Abs Kaplama 3 Motorlu Hasta Karyolası HKİ-153

 3 Motorlu hasta karyolası Aydın2. Tabanca Korkuluklu Asansörlü Hasta Karyolası: Başlıklar ABS kaplamadır, korkuluklar yatar, tabanca tetik mekanizmalı hasta karyolası. Model kodu: HKİ-152.

3 motorlu korkuluklu karyola

Tercihiniz hangi model hasta karyolası olursa olsun  Aydın, Efeler, İncirliova ,Çine, Kuşadası ve Söke ilçelerinin tüm mahallelerine karyolanızı 36 saat içerisinde teslim etmekteyiz .

AYDIN HASTA KARYOLASI KİRALAMA

Aydın ilimize hasta karyolası kiralama hizmetini de İzmir'den vermekteyiz. Hasta yatağı montaj, kurulum ve iade işlemi firmamıza ait olup hasta karyolası kiralamalarda ayrıca  nakliye ücreti alınmaktadır. Kurulum için çift yönlü nakliye ardından hastanın tedavi süreci sonunda hasta karyolasının adresten alımı için tekrar nakliye yapılacağından dolayı maliyet ücreti alıyoruz.


Bulunduğunuz yere göre karyola yetkilimiz hasta karyolası kurulum ücretini size söyleyecektir ve onayınız alındıktan sonra hasta karyolası, montaj ekibimiz tarafından belirttiğiniz adrese kurulacaktır.


,Aydın hasta karyolası, hasta karyolası efeler, hasta karyolası kuşadası, hasta karyolası kiralama nazilli, hasta karyolası germencik, hasta karyolaı incirliova, kiralık hasta karyolası aydın, kiralık hasta karyolası kuşadası, motolu hasta karyolası Aydın, motorlu hasta karyolası Kuşadası için 0232 376 66 05 noldu hattımızı arayabilirsiniz!


Kiralık Hasta Karyolaları

İki Motorlu Hasta Karyolası HKİ-151 İki Motorlu Hasta Karyolası 152

İki Motorlu Hasta Karyolası İki Motorlu Hasta Karyolası

İki Motorlu Hasta Karyolası Kiralama 3 Motorlu Hasta Karyolası

Üç Motorlu Hasta Karyolası Kiralık Üç Motorlu Hasta Karyolası Kiralık HKİ-4055


Satılık Hasta Karyolaları

Satılık İki Motorlu Hasta Karyolası HKİ-151 Satılık İki Motorlu Hasta Karyolası HKİ-151T

Satılık İki Motorlu Hasta Karyolası HKİ-152 Satılık İki Motorlu Hasta Karyolası HKİ-161

Satılık İki Motorlu Hasta Karyolası HKİ-4077 Satılık İki Motorlu Hasta Karyolası HKİ-4062

Satılık Üç Motorlu Hasta Karyolası HKİ-153 Satılık Üç Motorlu Hasta Karyolası HKİ-153A

Satılık Üç Motorlu Hasta Karyolası HKİ-4055 Satılık Üç Motorlu Hasta Karyolası HKİ-3300

Satılık Dört Motorlu Hasta Karyolası HKİ-404 Satılık 4 Motorlu Hasta Karyolası HKİ-4056

Karyola Kiralama

motorlu hasta karyolası izmir

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Aylık,Haftalık,Günlük Kiralık Tekerlekli sandalye

Hasta Bezleri

Aydın İlimize Hasta Yatağı Satış ve Kiralama Hizmetimiz Devam Ediyor.