• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/cetin_medikal
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
Hasta Yatağı Teslimatları

Hasta yatağı ödeme

Aylık Kiralık Hasta Yatağı

Karyola Kiralama İzmir

Hasta Karyolası Kiralama

Ege Hasta Karyolası

HASTA KARYOLASI EGE

  Çetin Medikal olarak İzmir merkezimizden Uşak ilimize kadar tüm Ege Bölgemize hasta karyolası kiralama ve satışımız vardır. Uşak ilimizde hasta karyolası almak isteyen hasta yakınları dert etmeyin, Çetin Medikal firmamız her türlü hasta karyolası modelini (ev tipi hasta karyolası, ekonomik hasta karyolası, 2 motorlu hasta karyolası, mobilyalı hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası) ücretsiz olarak Ege Ulaşım nakliye firması aracılığı ile adrese teslim yapıyor. Diğer medikal tıbbi malzemeleri, havalı hasta yatağı ve tekerlekli sandalye gibi, Yurtiçi kargo ile gönderiyoruz. Uşak'da hasta karyolası satın aldınız ve kurulumunu bizim personelimizin yapmasını istiyorsanız, İzmir’den özel araç çıkarıyoruz ve adresinize karyolayı kurup tanıtım yapıyoruz.

  Uşak merkeze ve Gediz, Domaniç, Banaz, Eşme gibi ilçelerine aynı şekilde hasta karyolası ve havalı hasta yatak satışımız vardır.

HASTA KARYOLASI BALIKESİR

  Balıkesir komşu il olması hasebiyle hasta karyolası satışlarında özel teslimat ve kurulum istenmektedir. Çetin Medikal olarak gerek Balıkesir merkez gerekse Ayvalık, Edremit, Burhaniye, Akçay, Biga, Bandırma, İvrindi gibi tüm mahalle ve semtlere hasta karyolası satış ve satış sonrası hizmetimiz vardır.

  Balıkesir ilimizin sahil boyu özellikle Ayvalık, Edremit ve Burhaniye hasta karyolası kiralaması yapan ilçelerimizdir. Bu ilçelerde yaz aylarında hasta karyolası kiralama işlemi daha fazla olmaktadır. Süre kısa olduğundan hasta karyolası kiralamak satın almaktan daha ekonomik olmaktadır. Hasta yakınları, hastası için bu tatil bölgelere geldiklerinde en çok sorunu hasta bakımında yaşamaktadır. Biz Çetin Medikal geçmiş yıllarda olduğu gibi yine bu bölgemize hasta karyola satış ve kiralama hizmeti vermeye devam edeceğiz.

  Ayvalık Hasta yatağı kiralama işlemleri özellikle yaz aylarında yoğunluk göstermektedir. Ayvalık hasta yatağı kiralama veya satın alma durumunda istenirse özel araç çıkarıp hasta yatağının adrese montajını yapıyoruz. Özel araçla teslimat istekleri genelde hasta yatağı kiralaması yapan ve Ayvalık'a tatil amaçlı gelen müşterilerimize aittir. Ayvalık'da sürekli, yaz-kış, oturanlar ise hasta yatağını satın almayı tercih etmekteler.

  Hasta karyolası balıkesir, hasta karyolası fiyatları balıkesir, ayvalık hasta yatakları, hasta karyolaları ayvalık, kiralık hasta karyolası ayvalık, kiralık hasta yatağı edremit, motorlu hasta yatağı burhaniye, elektrikli karyola ayvalık, hastane yatağı balıkesir için sitemizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz.

HASTA KARYOLASI MANİSA

Manisa merkez, Yunus Emre, Şehzadeler bölgelerinden gelen hasta karyolası satın alma veya kiralama taleplerini İzmir merkezden teslim etmekteyiz. Yunus Emre ve Şehzadeler'deki hastalarımız, hasta karyolası kiralama için telefondan iletişim kurabilirler. Personelimizin sizlerden hasta bilgilerini alarak daha doğru hasta yatağını sizlere tavsiye edeceğinden emin olabilirsiniz. Hastanın kilosu, boyu, yatağa bağlılık oranı ve bütçesi hasta yatağı alımlarındaki önemli etmenlerdir.

   Manisa'daki müşterilerimiz hasta yatağı satın almak için 0232 376 66 05 nolu telefonu mesai saatlerinde arayıp sipariş verebilir. 7/24 Hasta Yatağı Manisa için telefonumuz 0507 125 62 21'dir. Sipariş vereceğiniz hasta yatağını Manisa merkez ilçelerine aynı gün teslim ediyoruz. Hasta yataklarının modeline göre taşıma zorlukları olduğundan Manisa'ya nakli yapılacak hasta yataklarını demonte getirip yatağı kullanacağınız odaya montajını yapıyoruz. Hasta karyolası fiyatları değişkenlik göstermektedir; hasta karyolasının motor gücü, motor sayısı, karyola malzemeleri ve kalitesi fiyatlamada etmendir. Her bütçeye göre hasta karyolası fiyatlarımız mevcuttur.

Manisa’nın diğer ilçelerine hasta karyolası nasıl teslim edilir?

  Manisa'da hasta yatağı kiralama yapan veya hasta yatağı alan kişilerin herhangi bir nakliye düşünmesine gerek yoktur. Teslimat ekibimiz evinize hatta odanıza kadar hasta yatağınızı getirip montajını yapmaktadır.

  Turgutlu, Salihli, Alaşehir, Akhisar, Kırkağaç, Soma, Gölmarmara, Demirci, Saruhanlı bölgeleri için hasta karyolası satın alındığında hasta karyolasını ücretsiz olarak Ege ulaşım nakliye firması ile göndermekteyiz. Bu ilçelerimize hasta karyolası kiralama hizmetimiz de bulunmaktadır. Kiralamalarda kurulum ve nakliye kendi ekibimize aittir.

  Sağlıklı yaşam herkesin hakkı! Mutlu ve sağlıklı günlere...

  Hasta yatağı manisa, hasta karyolası kiralama fiyat manisa, turgutlu karyola kiralama, karyola kiralama turgutlu, hasta karyolası salihli, hasta yatağı salihli, motorlu hasta karyolası manisa, hastane karyolası fiyatları akhisar, karyola çeşitleri gölmarmara için siparişlerimiz alınmaya devam etmektedir.

HASTA KARYOLASI MUĞLA

  Muğla merkezde hasta karyolası almak isteyen hasta yakınlarımız hasta karyolasını firmamız aracılığıyla teslim alabilirler. Muğla şehir merkezi, Fethiye, Dalaman, Ölüdeniz, Bodrum, Marmaris, Köyceğiz, Datça, Menteşe ilçelerimiz eft yöntemi ile veya direkt online mağazamız www.cetinmedikal.net üzerinden tüm medikal malzemeleri satın alabilirler.

   2022 yılında en fazla hasta yatağı alan ilçemiz Bodrum olmuştur. En çok havalı yatak siparişi ise Muğla Fethiye'den gelmiştir. Hasta karyolası fiyatlarında Muğla il veya ilçelerine aynı fiyat uygulanmaktadır ancak özel araçla çıkması durumunda teslimat ücreti alınmaktadır. Muğla ve ilçelerine hasta karyolası gönderimleri nakliye şirketi aracılığıyla yapıldığında teslimatlar ücretsizdir.

  Hasta yatağı Muğla, hasta karyolası Muğla, hasta karyolası kiralık Muğla, Fethiye kiralık karyola, karyola kiralama Dalaman, hasta karyolası Bodrum, hasta yatağı fiyatları Bodrum, motorlu karyola Fethiye, hasta karyolası Datça için karyola temin edebilirsiniz.

AYDIN HASTA KARYOLASI SATIŞ VE FİYATLARI

 Mesafe bakımından İzmir’in bazı ilçeleri bize Aydın'dan daha uzak olabilmektedir. Hasta karyolası satış ve teslimat konusunda gerekli özenle ve hızla Aydın'ımıza hizmet vermekteyiz. 2017 yılı itibari ile başlamış olduğumuz hasta karyolası kiralama işlemleri İzmir'deki gibi Aydın'da da devam etmektedir.

Hasta Yatağı Kiralaması Kuşadası

  Kuşadası hasta yatağı kiralama açısından yoğun talep gelen ilçelerimizin başında gelmektedir. Ekonomik hasta yataklarından yoğun bakım yataklarına kadar tüm hasta yatağı modellerimizi Kuşadası halkının hizmetine sunuyoruz.

  Kuşadası'nda hasta yatağı kiralama ihtiyacı olanlar için İzmir merkezimizden sevkiyat ve kurulum yapılmaktadır. 2 motorlu hasta yatakları sırt ve ayak kısmını hareket ettirirken 3 motorlu hasta yatakları hasta yatağının yerden yüksekliğini ayarlayarak yatağı aşağı yukarı kaldırır ve indirir.

  Aydın merkeze ve Efeler, İncirliova, Söke ve Kuşadası, Didim, Germencik ilçelerine hasta karyolası kiralama ve satışında teslimatlar aynı gün yapılmaktadır. Bozdoğan, Buharkent, Nazilli, Yenice, Karpuzlu, Koçarlı, Çine, Sultanhisar ilçelerine ise teslimat Ege Ulaşım ile yapılmaktadır, istisnai durumlarda özel araç isteyebilirsiniz.

  Hasta yatağı Kuşadası, kiralık hasta yatağı kuşadası, hasta yatağı Aydın, kiralık hasta yatağı Aydın, hasta yatağı Didim, hasta karyolası çeşitleri Söke, hasta yatakları fiyatları Efeler, kiralık karyola Kuşadası, Aydın medikal, Aydın kiralık karyola hizmetimiz devam etmektedir.

HASTA KARYOLASI İZMİR

Aynı gün adrese teslim ve kapıda imkanı veriyoruz.

ÇETİN MEDİKAL AÇIK ADRESİ

Ataşehir Mahallesi 8019/16 Sokak No:16/A Çiğli/İzmir (Özel Can Hastanesi Karşısı)

0232 376 66 05- 0507 125 62 21

 

Karyola Kiralama

motorlu hasta karyolası izmir

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Aylık,Haftalık,Günlük Kiralık Tekerlekli sandalye

Hasta Bezleri


Tüm Ege bölgesine hasta yatağı satışımız vardır.Hasta yatağı yanında tüm medikal malzemeler stoklarımızdan sevkiyat yapılmaktadır.