• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
 • https://twitter.com/cetin_medikal
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
  • HASTA YATAĞI KİRALAMA
  • 0232 376 66 05-0507125 62 21-0505 898 25 74

Hasta Karyolası Ege

HASTA KARYOLASI EGE

HASTA KARYOLASI UŞAK

Çetin medikal İzmir merkezimizden uşak ilimize hasta karyola ve yatak satışımız vardır. Uşak ilimizde hasta karyolası almak isteyen hasta yakınları dert etmeyin Çetin medikal her türlü hasta karyolası modelini (Ev tipi hasta karyolası, ekonomik hasta karyolası,2 motorlu hasta karyolası, Mobilyalı hasta karyolası veya 3 motorlu hasta karyolası) Ücretsiz olarak Ege ulaşım nakliye Firması aracılığı ile adrese teslim ücretsiz gönderi yapıyoruz. Diğer Medikal tıbbi malzemeleri Aras kargo ile göndermekteyiz örneğin havalı hasta yatağı tekerlekli sandalye gibi. Uşakta hasta karyolası satın aldınız ve kurulumunu bizim personelimiz yapsın derseniz İzmir’den özel araç çıkarıyoruz adresinize kurup tanıtım yapıyoruz. Bu özel hizmet ücret karşılığı olmaktadır.

Uşak merkez ve ilçeleri Gediz, Domaniç, Banaz, Eşme aynı şekilde hasta karyolası ve havalı hasta yatak satışımız vardır.

HASTA KARYOLASI BALIKESİR

Balıkesir Komşu il olması hasebi ile hasta karyolası satışlarında özel teslimat istenmektedir. Çetin medikal olarak Gerek Balıkesir merkez gerekirse Ayvalık, Edremit, Burhaniye, Akçay, Biga, Bandırma İvrindi Tüm mahalle ve semtlerine hasta karyolası satış ve satış sonrası hizmetimiz vardır.

Balıkesir ilimizin sahil boyu özellikle Ayvalık, Edremit ve Burhaniye aynı zamanda hasta karyolası kiralaması yapan ilçelerimizdir. Bu ilçelerde yaz aylarında hasta karyolası kiralama işlemi daha fazla olmaktadır.  Süre kısa olduğundan hasta karyolası kiralama daha ekonomik olmaktadır. Hasta yakınları ve hastası tatil için bu bölgelere geldiklerinde en çok sorunu hastası bakımından yaşamakta Biz Çetin Medikal geçmiş yıllarda olduğu gibi yine bu bölgemize hasta karyola satış ve kiralama hizmeti vermeye devam edeceğiz.

HASTA KARYOLASI MANİSA

Manisa merkez Yunus Emre, Şehzadeler bu bölgelerden gelen hasta karyolası satın alma veya kiralama taleplerini İzmir merkezden teslim etmekteyiz Yunus Emre ve Şehzadeler  hasta karyolası kiralaması için bir telefon açmaları yeterlidir Personelimiz sizlerin hasta bilgilerini alarak daha doğru hasta yatağı tavsiye edeceğinden emin olun. Hastanın kilosu boyu yatağa bağlılık oranı ve bütçe hepsi hasta yatağı alımlarında büyük etmendir.

Hasta karyolası Fiyatları değişkenlik göstermektedir bunun sebebi hasta karyolasının motor gücü, motor sayısı, Karyolanın yapılış malzemeleri ve kalitesi fiyatlamada etmendir. Her bütçeye göre hasta karyolası fiyatlarımız mevcuttur.

Hasta karyolası Manisa’nın diğer ilçelerine nasıl gider?

Turgutlu, Salihli, Alaşehir, Akhisar, Kırkağaç, Soma, Gölmarmara, Demirci, Saruhanlı Bu bölgeler için hasta karyolası satın alındığında ege ulaşımın taşıdığı her yere hasta karyolasını ücretsiz olarak göndermekteyiz. Bu ilçelerimizden hasta karyolası kiralamak isteyen hasta yakınımız oldu Çetin medikal olarak hizmetimizi verip bu bölgelerde hasta karyolası kiraya vermeye devam edeceğiz.

Sağlıklı yaşam herkesin hakkı (mutlu ve sağlıklı günlere)

HASTA KARYOLASI MUĞLA

Servis aracımız haftada bir defa Muğla merkeze servis yapmaktadır. Muğla merkezde hasta karyolası almak isteyen hasta yakınları bu günlerde hasta karyolasını teslim alabilir. Genel olarak Muğla şehir merkezi Fethiye, Dalaman, Ölüdeniz, Bodrum, Marmaris, Köyceğiz, Datça, Menteşe ilçelerimize hasta karyolası satışımız eft yöntemi ile veya direk online mağazamız www.medikaljet.com Üzerinden tüm medikal malzemeleri satınalabilirsiniz.2020 yılı En fazla Hasta yatağı olan ilçemiz bodrum olmuştur.

En çok havalı yatak siparişi ise Muğla ilçesi Fethiye den gelmiştir.

Hasta karyolası fiyatları Muğla il veya ilçe fark etmeden aynı fiyat uygulanmaktadır ancak mesafeler teslimat masraflarını etkiler. (Özel araçla çıkması durumunda) Muğla ve İlçelerine hasta karyolası nakliye şirketi ile gönderim ücretsizdir.

AYDIN HASTA KARYOLASI SATIŞ VE FİYATLARI

Aydın ilimiz Komşu ilimiz mesafe bakımından İzmir’in bazı ilçeleri Aydından daha uzaktır bize. Hasta karyolası Satış ve teslimat konusunda gerekli özeni ve hızı kullanarak hizmet vermekteyiz .2017 yılı itibari ile başlamış olduğumuz hasta karyolası kiralama işlemleri İzmir deki gibi devam etmektedir.

Aydın Merkez ilçeleri Efeler, İncirliova, Söke ve Kuşadası, Didim, Germencik Hasta karyolası kiralama ve satışında teslimatlar aynı günü yapılmaktadır. Bozdoğan, Buharkent, Nazilli, Yenice, Karpuzlu, Koçarlı, Çine Sultanhisar bu ilçelere teslimat ege ulaşım ile yapılmaktadır istisnai durumlarda özel araç gönderebiliyoruz

HASTA KARYOLASI İZMİR

Hasta karyolası satış ve kiralama konularını sitemizin birçok yerinde değişik şekillerle sizlerle paylaşmıştık bundan dolayı burada sadece aynı gün adrese teslim ve kapıda imkanı veriyoruz.

ÇETİN MEDİKAL AÇIK ADRESİ

Alaşehir Mahallesi 8019/16 Sokak No:16/A Çiğli/İzmir Özel Can Hastanesi Karşısı

02324450105-5071256221

Hasta Yatağı Teslimatları
Popüler Ürünler

Tüm Ege bölgesine hasta yatağı satışımız vardır.Hasta yatağı yanında tüm medikal malzemeler stoklarımızdan sevkiyat yapılmaktadır.