• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
 • https://twitter.com/cetin_medikal
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
Hasta Yatağı Teslimatları

Hasta yatağı ödeme

Aylık Kiralık Hasta Yatağı

Karyola Kiralama İzmir

Hasta Karyolası Kiralama

Bayındır Hasta Karyolası Satış ve Kiralama

Hasta Yatağı Bayındır Satış ve Kiralama

 

Bayındır ilçesi Hasta Karyolası İzmir merkezimize 87 km uzaklıktaki bir ilçemizdir. Bayındır'da yaşayan veya tatile gelen müşterilerimiz ve hastaları için çeşitli hasta karyolası modellerimiz bulunur.

Çiğli mağazamıza tüm müşterilerimiz davetlidir! Mağazamıza gelemeyecek müşterilerimiz telefon hatlarımızdan sipariş verebilir: 0232 376 66 05 – 0507 125 62 21 – 0505 898 25 74

Hasta karyolası, hasta yatağı ve havalı yatak ihtiyacı olan hastalarımıza hijyenik ürünlerimizi sunuyoruz ve geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Hasta karyolaları bilindiği üzere, hastanın konforunu temel alan bunun yanında hasta bakıcının günlük işlerini kolaylaştıran karyolalardır. Bu karyolalar çok çeşitli olmaktadır. Hasta bakıcı ve hasta yakını birlikte hasta yatağı seçiminde bulunur ve medikalden bir hasta yatağı temin eder.

Hasta karyolası yanında havalı yatak ve yemek masası ürün grubumuza göz atabilirsiniz.

Hasta karyolaları Bayındır ilçemize Ege Ulaşım aracılığıyla ücretsiz olarak nakledilmektedir. Nakliye ile kurulumu birlikte isteyen müşterilerimiz için özel araçlarımız mevcuttur. Hasta karyolası nakliye bilgisini önceden temsilcilerimize vermenizi rica ederiz.

Tüm hasta karyolalarımızda 2 yıl motor garantisi bulunmaktadır. Teslim alacağınız hasta karyolası seti içerisinde bir adet karyola platformu, bir adet hasta yatağı ve bir adet serum askısı mevcuttur. İhtiyacınız olan diğer ürünlerde de temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

 

Hasta Karyolası Kiralama Bayındır

Hasta karyolası satın almak yerine kiralamak isteyen hasta yakınlarımız için hasta karyolası kiralama hizmetimizi Bayındır'a da ulaştırıyoruz. Kiralamak istediğiniz karyolayı, kiralama süresini ve ödeme şeklinizi belirttikten sonra kiralık hasta yatağınız kuruluma gönderilir.

Kiralık ürün gruplarımız da oldukça geniştir: İki motorlu, üç motorlu veya dört motorlu hasta karyolalarımızdan hastanıza ve size uygun bir hasta karyolasını kiralayabilirsiniz.

Hasta karyolası kiralama işlemleri aylık olarak yapılmaktadır. İstediğiniz ay kadar hasta karyolası kiralaması yapabilirsiniz. Kiralama başlangıcında belirttiğiniz ay kadar indirimden faydalanabileceğinizi unutmayın.

 

Hasta Karyolası Fiyatları Bayındır

Hasta karyolası fiyatları farklılık göstermektedir. Modelin tasarımı ve motor sayısı fiyatları etkilemektedir. Tercih ettiğiniz karyola iki motorlu ise en uygun hasta karyolası fiyatları ile karşılaşırsınız. Dört motorlu bir hasta karyolası seçtiyseniz fiyatın değiştiğini görürsünüz.

Hasta karyolası kiralama fiyatları her evin bütçesine uygun fiyatlardır. Hasta geçici bir tedaviye ihtiyaç duyduysa hasta karyolası kiralama talebi meydana gelir. Bu talep doğrultusunda firmamızdan uygun fiyatlara hasta karyolası kiralaması yapabilirsiniz. Kiraladığınız hasta karyolasının kurulum ve nakliyesi bize aittir.

 

Hasta Karyolası Faydaları Bayındır

Hasta karyolaları, korkuluklarıyla hastanın yataktan düşmesini önler. Sırtı kaldırarak hastanın yemek yemesini kolaylaştırır, boğazına yemek kaçmasını önler. Oturmasını ve televizyon izlemesini hatta evdeki sohbetlere katılmasını sağlar. Hastanın nefes almasını kolaylaştırır ve uyku kalitesini arttırır. Hastanın yataktan transfer edilmesine yardımcı olur.

Ayak ucunu kaldırma pozisyonu ile hastanın yataktan kaymasını önler. Yükseltilen karyola hasta bakıcı işini kolaylaştırır, bakım-pansuman işlerini hızlandırır. Bakıcıda bel ağrıları oluşumunu engeller. Tekerlekleri sayesinde ev içerisindeki hasta konumunun değiştirilmesini sağlar.

 

Hasta Karyolası Kullanımı Bayındır

Hasta karyolası kullanımı oldukça kolaydır, endişe etmenizi gerektirecek bir durum yoktur. Karyolanız kurulduktan sonra el kumandanız ile hastaya pozisyon verebilirsiniz. Teknik servis ihtyiacı durumunda temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

Karyolanızı kullanırken dikkat etmeniz gereken bir kaç nokta vardır: Hasta karyolaları motorludur ve kabloların tekerlekler tarafından ezilmemesine ve hasta karyolasına sıkışmamasına dikkat etmeniz gerekir. Aksi takdirde kabloların zedelenmesi hasta yatağının çalışmasına engel olmaktadır. Genellikle hastaya pozisyon verirken kablolar sıkışmakta ve zedelenmektedir. Bu nedenle kablolarınızı düzenli aralıklarla kontrol etmelisiniz.

Hastanızın ayak kısmı yükseltilmiş haldeyken hasta yakınlarının karyola ayak ucuna oturması tavsiye edilmemektedir. Ayak ucunun kaldırma gücü karyola kapasitesine bağlıdır. Karyolalar kişiye özeldir ve birden fazla kişinin oturması için tasarlanmaz.

 

Bayındır Tam Set Kiralık Hasta Karyolası

Hasta karyolası ile birlikte hasta havalı yatağı, yemek masası ve tekerlekli sandalye de kiralayabileceğinizi biliyor muydunuz? Hastanızın evdeki konforunu ve bakım kalitesine arttırmak için bir çok medikal tıbbi ürün ve cihazı kiralayabilirsiniz. Baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, ventilasyonlu havalı yataklar, pozisyon veren havalı yataklar, yemek masaları, manuel tekerlekli sandalyeler bunlardan bir kaçıdır.

 

 • İki Motorlu Hasta Yatağı HKİ-151

 • İki Motorlu Hasta Yatağı HKİ-152

 • İki Motorlu Hasta Yatağı HKİ-152A

 • İki Motorlu Hasta Yatağı HKİ-161

 • Üç Motorlu Hasta Yatağı HKİ-153A

 • Üç Motorlu Hasta Yatağı HKİ-3300

 • Dört Motorlu Hasta Yatağı

 • Baklava Tipi Havalı Yatak

 • Boru Tipi Havalı Yatak

 • 30 Derece Pozisyon Veren Havalı Yatak

 

 

 • Tam Set Hasta Karyolası Kiralık-1

 • Tam Set Hasta Karyolası Kiralık-2

 • Tam Set Hasta Karyolası Kiralık-3

 • Tam Set Hasta Karyolası Kiralık-4

 

 

 • Yemek Masası Tek Direkli

 • Yemek Masası Çift Direkli

 

İzmir Hasta Yatağı Kiralama ve Satın Alma Danışma Hattı 0232 376 66 01 05 - 0507 125 62 21

Hasta yatakları İzmir ilçelerine gün içinde teslim edilir ve kurulur. Motorlu hasta yataklarımızın 2 yıl motor garantisi vardır. Elektrikli hasta yataklarımızın teknik bakım ve servisi firmamıza aittir.

Karyola Kiralama

motorlu hasta karyolası izmir

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Aylık,Haftalık,Günlük Kiralık Tekerlekli sandalye

Hasta Bezleri