• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
 • https://twitter.com/cetin_medikal
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
  • HASTA YATAĞI KİRALAMA
  • 0232 376 66 05-0507125 62 21-0505 898 25 74

Kiralık hasta yatakları İzmir

HASTA KARYOLASI ALIM SATIM KİRALAMA İZMİR

          İzmir de hasta yakınları ister kısa süreli olsun, isterse uzun süreli tedavilerde hastasının rahat bakımı için özellikle hasta Karyolası satın almak zorunda kalıyordu, hasta karyolası İzmir olarak gelen talepler doğrultusunda kısa süreli tedavilerde hem hasta yakının hemde hastanın rahat edebilmesi için mutlaka yataklı bakım gerektiren hallerde tedavi süreçlerinin geçici olması durumunda hasta yatağı almak yerine yatağı kiralamayı tercih edildiğini gördük.

         Bu durum çok mantıklı bir davranış olduğuna kanaat getirdik. İzmir merkezli firmamız Hasta karyolası İzmir uzman personeli teslimat ve servis bakım konusunda hasta karyolalarının her modeline yakından tanıması sahada bizi güçlü kılmaktadır.

    Hem hastamızın hemde hasta yakınlarını tedavi sürecinden sonra böyle konforlu hasta bakımında kolaylık yaratan hasta karyolasını evinde tutmak veya birine bağışlamak durumunda kalmaması için hasta karyolası (hasta yatağına)nı kiralama yapmaya karar verdik.

Hasta karyolası kiralama süresi en az bir aydır.

Hasta Karyolası kiralama ücreti (Hasta karyolası, yatak, kişiye özel yatak koruyucu, Adresten alım ve Hasta karyolasının tanıtımı)tüm bu hizmetleri kapsamaktadır.

 Hasta karyola satın alma ile hasta yatağı kiralama arasında bir seçim yapabilmek için en önemli soru kullanım süresinin ne kadar olacağıdır. Ortalama 3 ay ve altında bir kullanım öngörülüyorsa hasta yatağı kiralama mantıklı bir seçim olacaktır. Ama 4 ay veya daha uzun bir süre kullanım için hasta yatağı satın almak maddiyat açışından daha uygun olacaktır. Detaylı bilgi için bir telefon kadar yakınız.

       

İzmir ve civarı hasta karyolası teslimatlarında Kapıda nakit yada kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz

Yetkili arkadaşlarımıza hasta Karyolası kiralama veya satın alma ücretini kredi kartı ile ödeme yapmak istiyorsanız lütfen belirtiniz.

Hasta karyolası kiralama

www.hastakaryolasiizmir.com

Personeline özel taleplerinizi lütfen bildiriniz.

 

Alfabetik sıraya göre İzmir ilçeleri listesi. İzmir ilinde toplam 30 ilçe bulunmaktadır Tüm bu ilçelere hasta karyolası satış ve kiralama yapmaktayız.

 

Aliağa Hasta Karyolası; Bu ilçemize hasta karyolası kiralama yapmaktayız belirlediğiniz hasta yatağını aynı gün evde hastanızın kullanımına hazır bir şekilde teslim ediyoruz.

Balçova Hasta Karyolası; ilçemiz hasta yatağı kiralama hizmetimiz kesintisiz devam etmekte olup aynı gün evinize ister ev tipi hasta yatağı ister hastana tipi hasta yatağının kurulumunu yapıyoruz. Balçova Hasta Karyolası; Balçova merkez ilçelerimizden olduğundan buradaki hasta karyolası kiralayan hastalardan ek hizmet alınmamaktadır

Bayındır Hasta Karyolası; Bayındır ilçemiz işyeri merkezimize uzak oflamasına rağmen bu ilçemizde hasta karyolası kiraya veriyoruz. Bu ilçemizdeki hasta karyolası kiralama teslimatı için kiralama süresi ne olursa olsun bir sefere mahsus nakliye ücreti alınmaktadır. Takip eden aylar için sadece o ayın hasta yatağı kira ücreti alınır.

Bayraklı Hasta Karyolası; Buca merkez ilçemiz olup işyeri merkezine çok yakın olduğundan Bu ilçemizdeki hasta yatağı kiralama durumunda herhangi bir ek ücret olmaksızın aynı gün sadece hasta yatağı aylık kira bedeli ile hasta karyolanızı evinize getirip kuruyoruz, hasta yakınlarına tanıtımını yapıyoruz.

Bergama Hasta Karyolası; Bergama ilçemiz işyeri merkezine 100km mesafede dir bu ilçemize hasta karyolası kiralama hizmetimiz vardır Kurulum için maksimum 36 saat veriyoruz ancak şirket araçları müsait ise aynı gün hasta yatağınızı evinize kuruyoruz. Bergama için hasta yatağı kiralamalarda bir sefere mahsus cuzi bir farka alınıyor.

Beydağ Hasta Karyolası; Beydağ İzmir’in en uzak ilçelerinden olmasına rağmen bu ilçemizde hasta yatakları kiralama ve teslimatımız vardır. Bayındır da hastanız var ve hastanız kısa süreli bir tedavi ihtiyacı var ise hastanıza bir hasta yatağı kiralama yoluna gidebilirsiniz bu ilçemiz içinde kiralamaya ek olarak ücret alınmaktadır.

Bornova Hasta Karyolası; Bornova Merkez ilçelerimizden olup işyeri merkezimize çok yakın oluşundan hastane yatağı kiralama durumunda aynı gün evinize hasta yatağınız kurulur Modeli ev tipi hasta yatağı ya da hastane yatak modeli olabilir fark etmez aynı gün hastanızın kullanımına hazır bir hasta yatağı kurulur ve tanıtımı yapılır, Hastanızın ihtiyacı bitince yine firma personeli evinizden hasta yatağınızı teslim alır.

Buca Hasta Karyolası; Buca ilçemiz nüfusu kalabalık bir ilçemiz olması hasebi ile bu ilçemizin hasta yoğunluğu fazladır Kuruluşumuzdan bu yana Buca hasta yatakları teslim ve servisimiz vardır. Buca da hasta yatakları kiralama ve satın alma durumunda herhangi bir ek ücret alınmadan hasta yatağınızı aynı güm teslim ediyoruz.

Çeşme Hasta Karyolası; Çeşme ilçemiz işyeri merkezimize uzak ancak otoban ulaşımı sayesinde Çeşme ye hasta karyolası teslimatı sorun değil. Gerek çeşme merkez olsun Ildır, Paşalimanı, Zetinalan, Ilıca veya Alaçatı olsun buralarda ikamet eden yazlık için gelenler olsun firmamız hizmetinden son derece memnun kalmışlardır. Genellikle Yaz mevsiminde nufus yoğunluğu artmakta ve bu durumda hasta yakınları sıkıntı çekmeden hasta yataklarına ulaşmakta, Çetin Medikal olarak bizlerde hasta karyolası teslimatlarını Çeşmeye mümkün olduğunca hızlı yapmaktayız. Çeşme hastane yatakları kiralamaların en yoğun olduğu ilçelerimizdendir

Çiğli Hasta Karyolası; Çiğli Firmamız mağaza ve depo merkezinin olduğu ilçemizdir. Çiğlide hasta yatakları almak isteyen hasta yakınları genellikle Firma merkezini yerinde ziyaret ederek hasta yatak modellerini çalışma prensiplerini bizzat yerinde görerek satın almaktalar. Çiğli evka 2, egekent,yenimahalle,harmandalı,ateşehir mahallelerimizde hasta yatakları satın alınsın veya kiralansın saatler içinde teslimat gerçekleştiriyoruz. Çiğlide firmamızdan hasta bezi havalı yatak veya en basit bir medikal ürün olsun eve teslim kapıda ödeme imkânı sunmaktayız.

Dikili Hasta Karyolası; Dikili ilçemiz Yeni otoban açılması ile ulaşımımız çok daha kolay olduğundan artık hasta karyolası alımlarında aynı gün adrese şirket araçlarımız ve personelimiz ile eve teslim ediyor yerinde tarif ediyoruz. Dikili hasta karyolası kiralama işlemi de yapmaktayız aylık periyotlarla değişik model hasta karyolası kiralanabilmektedir. Kiralık hasta karyolasında dikiliye aynı gün teslimat yapılmaktadır.

Foça Hasta Karyolası; Foça İlçemiz Firma merkezimiz Çiğli de olduğundan Komşu ilçemizdir. Foça da hasta karyolası Satın almak durumunda iseniz firmamızı arayın veya mağazamıza gelin hasta karyolalarını yerinde görün ve hastanıza birlikte en uygun hasta karyolasını seçelim siz evinize gidin biz karyolayı getirip kuralım. Foça da hasta karyolası kiralamak mümkündür aylık dönemli olarak kiraya veriyoruz.

Gaziemir Hasta Karyolası; Gaziemir in her mahallesine hasta karyolası satış ve kiralama yapmaktayız. Aktepe Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Atıf bey Mahallesi, Beyaz evler Mahallesi, Binbaşı Reşat Bey Mahallesi, Dokuz Eylül Mahallesi, Emraz Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gazi Mahallesi, Gazi kent Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Irmak Mahallesi, Menderes Mahallesi, Sevgi Mahallesi, Yeşil Mahallesi, Zafer Mahallesi tüm bu mahallelere hasta karyolası teslimatları ücretsiz ve kapıda ödeme imkanı vardır.

Güzelbahçe Hasta Karyolası; Güzelbahçe İlçemiz güzel bir sahil beldesidir bu ilçemize hasta karyolası satışı konusunda hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz Güzelbahçe Çiğli ilçemize uzak olmasından çoğu hasta yakınımız merkezimize gelememekte Hasta Karyolası İzmir olarak ürün görsellerimizi gönderip hasta karyolası seçiminde yardımcı oluyoruz ve uygun bir hasta karyolasını evinize aynı gün kuruyor ve kapıda tahsilat yapabiliyoruz. Eğer hastanız kısa süreli bir tedavi görüyor ise hasta karyolası kiralama yolu tercih edilebilir.

Karabağlar Hasta Karyolası; Karabağlar merkezimize 20 dakikalık mesafede oluşundan hasta karyolası almak için merkezimizi ziyaret etmeniz mümkün. Hasta karyolası alın ya da kiralayın 3 saat içinde adresinize getirip kuruyoruz her türlü nakliye bedeli firmamıza aittir. Karabağlar aynı zamanda hasta karyolası imalatı yapılan ilçemizdir.

Karaburun Hasta Karyolası; Karaburun özellikle yazlık bölgesi olduğundan yazın birçok hasta yakını hastasını bu bölgeye getirmekte bu nedenle hasta karyolası kiralama konusunda yaz sezonlarında 5 katına çıkmaktadır Bizde Hasta karyolası İzmir olarak bu ilçemize günübirlik hasta karyolası servis yaparak ihtiyaçlara hızlı çözümler üretiyoruz

Karşıyaka Hasta Karyolası; Karşıyaka İşyeri merkezimize bitişik bir ilçemizdir bu bakımdan her hasta karyolası alacak hasta yakını mağazamıza gelip ürünleri yerinde görebilir. Hasta Karyolası Karşıyaka teslimatlarına anında cevap veriyoruz, kapıda ödeme alabiliyoruz. Hasta karyolası kiralama bakımından en yoğun talep ve tavsiye bu ilçemizden gelmektedir. Hasta karyolası Kiralama hizmetimiz başladığından beri çok yoğun ilgi görmekteyiz teşekkürler Karşıyaka diyoruz ve hasta karyolası ve diğer medikal taleplerinizde anında cevap vermeye devam ediyoruz.

Kemalpaşa Hasta Karyolası; Kemalpaşa ilçemiz köyleri ve yeni yerleşim yerleri ile son zamanların en fazla göç çeken ilçelerimizdendir bu ilçemizde hasta karyolası satış ve kiralama bakımından önceki yıllara göre giderek talepler artmaktadır. Hasta karyolası kiralama yapan hastalarımıza aynı gün hasta karyolası kurulumu gerçekleştiriyor kapıda ödeme alıyoruz.

Kınık Hasta Karyolası; Kınık İzmir’e en uzak bir ilçemizdir bu ilçemizde hasta karyolası kiralama talepleri hayli azdır ancak hasta karyolası alımları mevcut olup genelde Nakliye aracılığı ile hasta karyolası talebi gelmektedir. Firmamız ücretsiz Kargo yapmaktadır. Nadire’nde olsa bazı hasta yakınları bizim araç ve personelimiz ile eve teslim istemekte bu şekilde hasta karyolası eve teslimatı ek ücretli olmaktadır.

Kiraz Hasta Karyolası; Kiraz İlçemiz Nüfus bakımından ufak güzel bir ilçemizdir Hasta Karyolası Satın alma ihtiyaçları kiralamadan daha fazladır. Kiraz ilçemizde hasta yakınlarının çoğunluğu almış olduğu hasta karyolasını bir başka hastaya bağışlamaktadır.

Konak Hasta Karyolası; Konak Hasta karyolasına en rahat ulaşan ve alternatif firmaların olduğu bir ilçemizdir.www.hastakaryolasiizmir.com üzerinden birçok hastamıza karyola verdik ve kiralama yaptık. Alsancak Hatay, Mithat Paşa caddesi en yoğun hasta karyolası verdiğimiz bölgelerdir. Konak ilçemizin her yerine hasta karyolası kiralama ve satışında aynı gün teslimat yapıyor ve kapıda ödeme olanağı sunuyoruz

Menderes Hasta Karyolası; Menderes Hasta karyolası kiralama, Menderes hasta karyolası satışları genellikle telefon aracılığı ile olmaktadır. Menderes Özdere Gümüldür beldeleri yaz sezonunda hasta karyolası kiralamada artış gösteren yerlerdendir. Bu bölgemize hasta karyolası kiralamada aynı gün teslimat vermeye çalışıyoruz.

Menemen Hasta Karyolası; Menemen İlçemizde Çiğli ye komşu bir ilçedir bu bakımdan hasta yakınları genellikle işyerimize gelerek hasta karyolası seçimi yapmaktadırlar. Seyrek Villaken Asarlık Emiralem Özellikle Ulukent bölgesinden hasta karyolası kiralama talebi almaktayız. Hasta karyolası İzmir olarak menemen ilçemizin hasta karyolası ihtiyaçlarını stokta olan bir model ise hemen karşılıyoruz.

Narlıdere Hasta Karyolası; Narlıdere ilçemiz için hasta karyolası satış ve kiralama işlemleri aynı gün teslimat ile sürmektedir. Hasta karyolası kiralama aylık dönemli olarak verilmektedir her modelin aylık kirası değişmektedir 2 motorlu hasta karyolası veya 3 motorlu hasta karyolası kiralamak mümkün.

Ödemiş Hasta Karyolası; Ödemiş ilçemiz İzmir merkeze uzak bir ilçemizdir nüfusu fazla olan bu ilçemize hasta karyolası satışı daha fazla talep görmektedir. Ödemişte hasta karyolası kiralama yapan hastanın tedavi sürecini daha çok göz önünde bulundurarak kiralama yapmaktadır. Gerek hasta karyolası alın gerekse kiralayın hızlı bir şekilde teslimat yapmaktayız.

Seferihisar Hasta Karyolası; Seferihisar ilçemiz de yazın yazlıkçılar gelince nüfusu 3 katına çıktığından bu bölgede özellikle Akarca, Sığacık, Tepecik mahalleri önde gelmektedir. Seferihisar dan gelecek hasta karyolası kiralama taleplerini kesintisiz yıllardır sürdürmekteyiz. Bu ilçemizde birçok vakadan dolayı kısa süreli tedaviler için hasta karyolası kurduk hasta iyileşince hasta karyolasını teslim aldık. Her hastadan takdir ve dua aldık. Bu hizmetimiz devam ediyor hastanız var tedavi süreci kısa arayın hasta karyolası kiraya verelim süreç uzunsa satın alın adresinize kadar teslim edelim kapıda ödeme yapın.

Selçuk Hasta Karyolası; Selçuk İlçemizin tüm mahallerine hasta karyolası satış ve kiralama yapılmaktadır. 14 Mayıs, Acarlar, Atatürk, Barutcu, Belevi, Cumhuriyet, Çamlık, Gökcealan, Havutvulu, İsa Bey, Sultaniye, Şirince, Zafer ve Zeytin köy mahallerine hasta karyolası kiralama teslimatı 24 saat içinde yapılmaktadır

Tire Hasta Karyolası; Tire ilçemiz hasta karyolası kiralama yapan hasta sayısı satın alan hasta sayısından fazladır 2020 yılı içerisinde ortalama 2 hasta karyolası kiraya verdiğimiz tire ilçemiz uzun dönemli hasta tedavilerinde en fazla ful abs hasta karyolası tercih etmektedir. Bu modelimizin korkulukları ayrı ayrı çalışmakta baş kısmı ve ayak kısmı 2 motor aracılığı ile ayarlanmakta frenli iki tekerleği vardır.

Torbalı Hasta Karyolası; Torbalı mahalleri en fazla olan ilçemizdir kalabalık bir ilçedir.Hasta karyolası kiraya verdiğimiz Torbalı mahalleri şöyle 19 Mayıs Mahallesi 29 Ekim Mahallesi Ahmetli Mahallesi Alpkent Mahallesi Arslanlar Mahallesi Atalan Mahallesi Atatürk Mahalles iBahçelievler Mahallesi Bozköy Mahallesi Bülbüldere Mahallesi Çakırbeyli Mahallesi Çamlıca Mahallesi Çapak Mahallesi Çaybaşı Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Dağkızılca Mahallesi Dağteke Mahallesi Demirci Mahallesi Düverlik Mahallesi Eğerci Mahallesi Ertuğrul Mahallesi Fevzi Çakmak Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Mahallesi Gazi Paşa Mahallesi Göllüce Mahallesi Helvacı Mahallesi İnönü Mahallesi İsmetpaşa Mahallesi İstiklal Mhallesi Kaplancık Mahallesi Karakızlar Mahallesi Karakuyu Mahallesi Karaot Mahallesi Karşıyaka Mahallesi Kazım Karabekir Mahallesi Kırbaş Mahallesi Korucuk Mahallesi Kuşçuburun Mahallesi Muratbey Mahallesi Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Naime Mahallesi Ormanköy Mahallesi Ortaköy Mahallesi Özbey Mahallesi Pamukyazı Mahallesi Sağlık Mahallesi Saipler Mahallesi Şehitler Mahallesi Taşkesik Mahallesi Tepeköy Mahallesi Torbalı Mahallesi Tulum Mahallesi Türkmenköy Mahallesi Yedi Eylül mahallesi Yemişlik Mahallesi Yeni Mahallesi Yeniköy Mahallesi Yoğurtçular Mahallesi Tüm bu mahallere hasta karyolası kiraya veriyoruz.

 

Urla Hasta Karyolası; Urla bir diğer sahil ve yazlık bölgemizdir Urlada özellikle yaz sezonunda hasta karyolası kiralama fazlaca olmaktadır Hasta karyolası İzmir olarak bu ilçemizden gelen hasta karyolası taleplerini aynı gün karşılıyoruz

 

HASTA YATAĞI KİRALAMA

 

Hasta yatağı kiralama, kısa dönemli yatacak olan hastalarımızın ihtiyaçlarını giderebilmek amaçlı İzmir ilimizde ilk olarak Hasta Karyolası İzmir tarafından tasarlanmış hasta karyolası kiralama sistemi Açısından Kısa dönemli hasta karyolası kullanımı gerektiren durumlarda hasta yakınını ekonomik açıdan yıpratmamak ve hastanın hasta yatağı ihtiyacını giderebilmek için aylık olarak kiralama yapılmasıdır. Bir hasta tedavisi 3 aydan daha uzun sürmeyecek ise veya ne kadar yatacağı belli değil ise hasta yatağı kiralama tavsiye mantık çerçevesinde tavsiye edilir. 4 Aydan daha uzun yatacağı kesinleşmiş hastalar için Hasta Karyolası İzmir hasta yatağı kiralamayı tavsiye etmez. Bu durumlarda hastanın boy ve kilosuna uygun bir karyola tercih edilerek satın alınmalıdır.

 

Hasta karyolası İzmir hasta yatağı kiralama fiyatlarını aylık olarak fiyatlandırılır. Ürün seçmekte zorlanıyor iseniz 24 saat açık olan 0507 125 62 21 Nolu telefonlarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşarak destek alabilirisiniz. www.hastakaryolasiizmir.com İnternet sitemizde belirtilen fiyatlar aylık fiyatlar olup nakliye ve kurulum dahildir. Merkezimize 30 km mesafeden fazla olan yerlerde ayrıca ücret talep edilir. Hasta karyolası kiralama İzmir ; hasta karyolası, hasta yatağı, serum askısı ve alez (hasta yatağı koruyucu örtü) hasta yatağı kiralama da fiyata dahildir.

İdda ediyoruz İZMİR ilimizde hasta yatağı kiralama alanında en hızlı ve güvenilir hizmeti ÇETİN MEDİKAL olarak biz veriyoruz. Kurulumu aynı gün yapıyoruz hasta karyolası iade sürecinde de  aynı hızda hareket edip hasta karyolasının evinizde yer işkal etmesini de ortadan kaldırıyoruz.

 

İnternet sitemizden www.hastakaryolasiizmir.com Hasta yatakları arasından seçtiğiniz hasta karyolası modeli servis elemanlarımız tarafından adresinize getirilip kurulumu gerçekleştirilir. İlk ayın ücreti kurulumda nakit olarak alınır. Uzun süreli kiralamalarda baştan karar verilmesi durumunda daha ucuza kiralama yapılabilmektedir. Kiralama aylık ise Bir dahaki ayın aynı gününe kadar hasta yatağı kiralama yapmış olursunuz. Bir dahaki ayın aynı günü işiniz bitti ise bizi arayarak iade etmek istediğinizi belirtebilirsiniz. Eğer hasta karyolası kiralama işlemini uzatmak istiyor iseniz indirimlerden yararlanabilirsiniz.
Hasta Yatağı Teslimatları
Popüler Ürünler